Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Portoriko Culebra Island

Počasie Portoriko Culebra Island


Portoriko je úžasným miestom pre dovolenku, no ak sa rozhodnete navštíviť Culebru Island, nezabudnite si vopred zistiť informácie o počasí, ktoré vás tam môže čakať. Culebra Island je ostrov patriaci do Portorika a nachádza sa vo východnej časti Karibského mora. Počasie na Culebre Island sa môže líšiť od počasia na iných ostrovoch v Portoriku.

Culebra Island sa môže pochváliť krásnym a teplým tropickým počasím počas väčšiny roka. Teploty sa pohybujú od 25°C do 30°C a väčšinou sa jedná o suché a slnečné dni. Aj keď je toto počasie ideálne pre dovolenky a plážové aktivity, niektorí turisti môžu mať problémy s horúčavami.

Od júna do novembra sa nachádza v oblasti Karibiku určité nebezpečenstvo v podobe hurikánov a tropických búrok a Culebra Island nie je výnimkou. V tomto období vám odporúčame sledovať predpovede počasia a potenciálne evakuačné plány. Najlepšie je však plánovať vašu dovolenku počas obdobia od decembra do mája, keď je podnebie stabilnejšie a hurikány sú menej časté.

Voda v okolí Culebra Island je teplá celý rok a teplota vody sa pohybuje v rozmedzí 25°C až 28°C. Voda je veľmi čistá a jasná, takže to je ideálne miesto na plávanie, šnorchlovanie a iné vodné aktivity.

Vhodné oblečenie pre Culebra Island zahŕňa plavky a ľahké, vzdušné oblečenie. Nezabudnite sa chrániť pred slnkom krémom s vysokým faktorom ochrany, slnečnými okuliarmi a klobúkom. Pre dlhšie túry po ostrove sa odporúča pohodlné obuv.

V závere článku môžeme konštatovať, že počasie na Culebra Island je ideálne pre turistov, ktorí hľadajú slnečnú dovolenku s teplotami okolo 30°C. Pre bezpečnosť je dôležité sledovať predpovede počasia počas obdobia hurikánov a tropických búrok. Culebra Island je skvelé miesto pre výlety na pláž a do vody, takže si určite vychutnajte všetky krásy tohto miesta!


Najčastejšie otázky a odpovede Portoriko Culebra Island


1. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať na Culebru Island?
Odpoveď: Najlepšie je letieť z San Juanu na Culebru Island.

2. Je Culebra Island vhodné miesto pre rodiny s deťmi?
Odpoveď: Áno, Culebra Island je vhodné pre rodiny s deťmi.

3. Kedy je najlepší čas na návštevu Culebra Island?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu je medzi decembrom a aprílom, keď je nižšia vlhkosť a teploty sú príjemné.

4. Aké sú hlavné atrakcie na Culebra Island?
Odpoveď: Niektoré hlavné atrakcie sú Playa Flamenco, Tamarindo Beach, Culebra National Wildlife Refuge a Carlos Rosario Beach.

5. Aké sú najlepšie miesta na plávanie a potápanie na Culebra Island?
Odpoveď: Najlepšie miesta na plávanie a potápanie sú Flamenco Beach, Tamarindo Beach, Carlos Rosario Beach a Luis Peña Channel.

6. Má Culebra Island množstvo reštaurácií a barov?
Odpoveď: Áno, Culebra Island má množstvo reštaurácií a barov, ktoré poskytujú miestnu a medzinárodnú kuchyňu.

7. Aké sú najlepšie miesta na ubytovanie na Culebra Island?
Odpoveď: Niektoré z najlepších miest na ubytovanie sú Club Seabourne, Villa Flamenco Beach, Hotel Kokomo a Tamarindo Estates.

8. Je potrebné si požičať auto na Culebra Island?
Odpoveď: Nie je to nutné, pretože Culebra Island je malý ostrov a väčšina atrakcií je v pešej vzdialenosti.

9. Existujú na Culebra Island niektoré tradičné oslavy alebo festivaly?
Odpoveď: Áno, na Culebra Island sa každoročne konajú niektoré tradičné oslavy, ako napríklad Festival De La Ballena, čo je oslava migrácie veľrýb.

10. Je Culebra Island bezpečné miesto pre turistov?
Odpoveď: Áno, Culebra Island je považovaná za bezpečné miesto pre turistov, ale stále je dôležité dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia.


Dovolenka Portoriko Culebra Island


Portoriko je karibský ostrov, kde môžeš zažiť krásne prírodné scenérie a nádherné pláže. Ak si milovník dovoleniek pri mori, potom by ťa mala zaujať návšteva Culebra Island. Táto malá ostrovná dedinka sa nachádza asi 27 kilometrov od Portorika a ponúka návštevníkom nezabudnuteľné zážitky.

Culebra Island je s najväčšou pravdepodobnosťou jednou z najkrajších plážových destinácií na svete. Táto malá ostrovná dedinka ponúka návštevníkom priateľské a pohostinné prostredie, pričom sa môžu tešiť na čisté a malebné pláže so stredomorským podnebím a jasnou vodou.

Ak hľadáte nejaké miesto na kúpanie, odporúča sa zájsť na Flamenco pláž, ktorá patrí k najkrajším plážam v Karibiku. Táto pláž bola tiež uvedená v zozname “Top 10 World Beach" podľa časopisu Travel & Leisure. Unikátnou vecou na tejto pláži je ruina starého tanku, ktorý zvyšuje dojem návštevy tohto miesta.

Ak sa vám nechce len odpočívať na pláži, vydajte sa na plavbu a objavujte krásy okolia. Môžete sa vydať na potápanie a pozorovať korálové útesy, ryby a iné morské živočíchy. Culebra Island ponúka aj mnoho možností pre vodné športy, ako sú napríklad windsurfing, vodné lyžovanie, kajakom, či skútaním.

Pre ďalší zážitok, navštívte Culebra Wildlife Refuge, ktorý je domovom pre veľké množstvo jedinečných zvierat a rastlín. Môžete sa vydať na túru a pozorovať korytnačky, morské vtáky a mnoho iných zaujímavých druhov.

Na Culebra Island nájdete aj rôzne typy ubytovania pre každého, či už si vyberiete malý hotel, apartmán, alebo niečo medzi. Restaurácie ponúkajúce miestne delikatesy nájdete v útulných uličkách ostrova.

V Culebra Island na Portoriku sa budete cítiť ako doma, s úžasnou plážovou scenériou a dostupnými vodnými aktivitami. Takže ak hľadáte miesto, kde môžete vyladiť svoje telá a odpočinúť si od každodenného života, Culebra Island je miesto, kam by ste mali určite vyraziť a zažiť túto nezabudnuteľnú dovolenku.

Ak ste ešte nikdy nebol/-a na Culebra Island, pripravte sa na nádhernú plážovú destináciu a vychutnajte si jeden z najkrajších ostrovov v Karibiku.


Ubytovanie Portoriko Culebra Island


Culebra Island je jedným z najkrajších ostrovov v Karibiku a tiež jedným z najlepších miest na svete pre dovolenku. Ak sa chystáte navštíviť túto destináciu, bude pre vás dôležité vedieť, kde sa môžete ubytovať počas svojho pobytu. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších možností ubytovania na ostrove Culebra v Portoriku.

1. Culebra Beach Villas

Culebra Beach Villas sú veľmi populárnym miestom ubytovania na ostrove. Nachádzajú sa na pláži Flamenco a ponúkajú úplnú súkromie a luxusné vybavenie. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi izieb, od jednoduchých izieb po apartmány s viacerými izbami. Zariadenia zahŕňajú klimatizáciu, súkromnú kúpeľňu, TV a bezplatné Wi-Fi.

2. Culebra Island Villas

Culebra Island Villas sa nachádza na krásnej mieste v blízkosti pláže Flamenco. Táto vila ponúka ideálne ubytovanie pre rodiny alebo veľké skupiny ľudí. Zariadenie ponúka dve oddelené byty so súkromnými kúpeľňami a kuchyňami. Bude to pre vás skvelá voľba, ak hľadáte súkromie, pohodlie a neuveriteľný výhľad na more.

3. Club Seabourne

Ak hľadáte ubytovanie s viacerými vybaveniami, Club Seabourne by mohol byť pre vás to pravé. Táto vila ponúka zariadenia, ako je bazén, spa a reštaurácia. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi izieb, ako sú napríklad Deluxe izby, súkromné kabinety a apartmány s viacerými izbami. Zariadenia zahŕňajú štvorlôžkovú posteľ, TV a bezplatné Wi-Fi.

4. Tamarindo Estates Beach Cottages

Ak hľadáte ubytovanie v ktorom sa budete cítiť ako doma, Tamarindo Estates Beach Cottages by mohli byť ideálnym miestom pre vás. Táto vila ponúka priestranné, plne zariadené chatky nachádzajúce sa priamo na pláži Tamarindo. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi chatiek, od menších pre dvoch až po väčšie pre skupiny ľudí. Zariadenia zahŕňajú klimatizáciu, kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi.

Culebra Island v Portoriku ponúka množstvo rozličného ubytovania, od luxusných vil po tradičné karibské chatky. Bez ohľadu na to, akého druhu ubytovanie si vyberiete, budete mať možnosť vychutnať si nádhernú prírodu, čisté pláže a teplo karibskej pohostinnosti.


Letenka Portoriko Culebra Island


Ak hľadáte miesto pre dokonalú plážovú dovolenku, Potrebovali by ste určite zvážiť návštevu Portorika a Culebra Island. Často označované ako "Malé kúsok neba", táto malá ostrovná oblasť na východnom pobreží USA sa stala obľúbeným turistickým cieľom pre svoje úchvatné pláže s jemným pieskom a kristálovo čistou vodou.

Keďže Culebra Island je malý ostrov menej než 10 štvorcových míľ, preprava sa robí iba loďou alebo letiskom. Do Culebra Island existuje niekoľko bežných prepádoších letov z hlavného ostrova Portorika, ktoré cestou trvajú zhruba 45 minút. Hlavným turistickým cieľom Culebra Island sú jeho biele piesočné pláže a jasná, klzká voda. Niektoré z najlepších pláží zahŕňajú Flamenco Beach a Tamarindo Beach. Flamenco Beach bol dokonca ocenený ako jedna z najlepších pláží vo svete.

Culebra Island sa môže chváliť aj fantastickým okolím pre šnorchlovanie a potápanie. Pod vodou môžete vidieť rôzne druhy farebných rýb a žralokov. Ostrov má aj množstvo iných turistických atrakcií, ako sú lety riadené posádkami alebo prieskum korolínskych spevákov a iných dôležitých pamiatok.

Portoriko a Culebra Island sú perfektnými miestami pre milovníkov plážového života, vody a prírody. Štartovanie s letenkou a plánovaním cesty na tento rajský ostrov je však nutné. Miesto toho, aby sa snažili dopraviť väčšie vakácie mimo krajiny, môžete si užiť dovolenku s nádherným scenériom, ktorá je oveľa priateľskejšia pre vaše finance. Vyberte si letenku a vyrazte objavovať toto rajské miesto.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách