Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Libéria Lake Piso Beach

Letenka Libéria Lake Piso Beach


Ak hľadáte tropické miesto, kde sa môžete zrelaxovať a užiť si krásy prírody, tak vám určite odporúčame navštíviť Libériu, osobitne pláž Lake Piso.

Libéria je krajina v západnej Afrike, ktorá nikdy neprilákala mnoho turistov, ale jej nezvyčajné krásy a úplná nezávislosť od množstva turistov robia z Libérie skúsenosť, ktorú by ste určite nemali premeškať. Lake Piso je miesto, ktoré sa nachádza v severozápadnej časti krajiny, pri pobreží Atlantického oceánu a je známe svojou nádhernou plážou a tichou atmosférou.

Letenka do Libérie môže byť pre niektorých cestovateľov drahá, ale stojí za to investovať do tejto skúsenosti. Ak sa rozhodnete letieť do Monrovie, hlavného mesta Libérie, môžete sa vydať z akejkoľvek medzinárodnej letiská, ako napríklad Londýn, New York alebo Paríž. Toto letisko sa nachádza približne 160 km od pláže Lake Piso, kde sa nachádza viacero ubytovacích možností a reštaurácií, ktoré sú pripravené uspokojiť požiadavky každého cestovateľa.

Pláž Lake Piso je známa svojim nekonečným množstvom bielych pieskov a tým, že je obklopená tropickou džungľou, táto kombinácia vám poskytne dojem, že sa nachádzate v nečakanom raji. Na pláži je dostatok miesta na oddych a samotné jazero prináša ďalšiu možnosť na plavbu alebo rybolov.

Okrem pláže sa môžete vydať na výlety do miestnych dedín a vidieť, ako ľudia tam žijú a ako si udržujú svoju tradíciu. Ďalšou atrakciou, ktorú môžete navštíviť, je rezervácia Sapo National Park, ktorá sa nachádza približne 250 km východne od pláže Lake Piso a vyniká bohatým a rozmanitým prírodným životom. Môžete si vychutnať prechádzku po džungli a uvidieť zvieratá, ktoré žijú v tomto národnom parku.

Celkovo by sme vám určite odporúčali navštíviť pláž Lake Piso, ak hľadáte miesto, kde sa môžete zrelaxovať a užiť si krásy prírody. Letenky nemusia byť lacné, ale to, čo získate, stojí za každý cent. Uvidíte nevšedné scenérie v kombinácii s miestnymi dedinami a kultúrou, ktorá je niekoľko sto rokov stará. Načrtnutie Vašej cestovatelskej trasy podľa Vašich záujmov a spomenutých miest v blogu je samozrejme vo Vašich rukách, ale Lake Piso určite patrí medzi miesta, ktoré by tu nemali chýbať.


Dovolenka Libéria Lake Piso Beach


Libéria Lake Piso Beach – Spojenie prírody a luxusu

Ak sa hľadáte miesto, kde by ste mohli stráviť relaxačnú dovolenku, ktorá ponúka spojenie prírody a luxusu, rozhodne by ste si mali overiť možnosti, ktoré ponúka Libéria Lake Piso Beach.

Libéria sa nachádza na západnej Afrike a Lake Piso je jedným z najväčších jazier, ktoré sa v tejto krajine nachádzajú. Pláže na brehoch tohto jazera patria medzi najkrajšie na svete a sú veľkou turistickou atrakciou.

Toto miesto je vhodné pre každého, kto hľadá trochu kľudu od rušných miest, pretože má veľmi malý počet obyvateľov a z toho dôvodu má veľmi málo rušných miest. Bezpečnosť je tu na najvyššej úrovni a môžete si byť istí, že na vašu bezpečnosť dohliadajú.

Takže, ak sa chcete cítiť ako v raji, môžete si rezervovať túto destináciu už teraz. Ak si chcete dopriať niečo skutočne luxusné, mali by ste určite zvážiť pobyt v niektorom z hotelov, ktoré sa tu nachádzajú.

Pre prípad, že by ste si radi dopriali aktívne zážitky, môžete sa zúčastniť vodných športov alebo si objednať exkurziu do najznámejších miest v blízkosti jazera. Turisti tu často navštívia napríklad Rastafarihoru alebo krásnu pláž Robertsport.

Samozrejme, keďže ide o miesto v hornej cenovej kategórii, treba počítať s niečím vyšším, ale určite to stojí za to. Často sa tu stretávajú slávne osobnosti a osobnosti politického života.

Nenechajte si ujsť túto nevšednú príležitosť zažiť niečo naozaj jedinečné a nezabudnuteľné. Rezervácia hotela na Lake Piso Beach Libéria by nemala trvať dlho, keďže miesto ako toto je rovnako žiadané ako Pacific Beach v Kalifornii alebo miestami v Karibiku. Tak prečo si nepodariť túto originálnu a unikátnu destináciu pre vašu nezabudnuteľnú dovolenku?


Ubytovanie Libéria Lake Piso Beach


Lake Piso Beach je jedno z najkrajších miest v Libérii, kde si môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a užiť si pokoj a ticho. Tohto miesta sa dotýka jazero Piso, ktoré je obľúbeným miestom pre rybolov a vodné športy.

Ak hľadáte ubytovanie v tomto regióne, nájdete tu mnoho možností, ktoré môžu uspokojiť vaše požiadavky. Niektoré z možností ubytovania sú:

1. Hotel Liberia Piso Beach:

Tento hotel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a luxusné vybavenie. Ponúka moderné izby s klimatizáciou, satelitnou TV a minibarom. Nájdete tu aj reštauráciu s domácou a medzinárodnou kuchyňou a bar s nádhernými výhľadmi na jazero.

2. Guesthouse Lake Piso Beach:

Táto možnosť ubytovania je vhodná pre tých, ktorí hľadajú niečo lacnejšie a skromnejšie. Ponúka izby s ventilátorom, spoločnú kuchyňu a terasu s výhľadom na jazero. Guesthouse Lake Piso Beach sa nachádza v srdci dedinky, čo znamená, že máte výborné možnosti na nakupovanie a môžete poznať miestnych ľudí.

3. Bungalovy pri jazere:

Ak chcete niečo úplne jedinečné, môžete sa ubytovať v niektorom z mnohých bungalovov pri jazere. Nachádzajú sa v pokojnom a prirodzenom prostredí priamo na brehu jazera. Táto možnosť ubytovania vám umožní zažiť autentickú libérijskú atmosféru a relaxovať v pokoji a tichu.

Najlepším obdobím pre návštevu tejto oblasti je medzi júlom a augustom, keď je dážď minimálny a teploty sú relatívne príjemné. Iba necelé tri hodiny jazdy od hlavného mesta Monrovie vás čaká prírodné krásy a úžasné zážitky, preto sa určite vyberte na návštevu tohto územia v blízkej budúcnosti!


Počasie Libéria Lake Piso Beach


Libéria je krajina ležiaca v Západnej Afrike. Je to jedna z najvlhkejších oblastí sveta s tropickým podnebím. Jediným časovým rozdielom, oproti Veľkej Británii je +1 hodina. Krajina sa nachádza na pobreží Atlantiku a má množstvo pláží. Jednou z najpopulárnejších je Lake Piso Beach.

Lake Piso Beach má zaujímavú históriu. Podľa jednej legendy, keď prví osadníci prišli na pláž, boli obklopení množstvom ryb, ktoré boli plné šupín. V snahe ochrániť svoje nohy, osadníci si vytvorili obuv z týchto šupín. Táto obuv sa stala známa ako "piso" a neskôr dala názov pláži a jazeru, ktoré sa nachádza v blízkosti.

Počasie v Libérii je teplé a vlhké po celý rok. Teploty sa pohybujú medzi 25-30°C počas dňa a 20-25°C v noci. Najteplejšie mesiace sú medzi marcom a májom. Dažde sú časté vďaka tropickému podnebiu a môžu trvať niekoľko hodín, alebo dni. Najviac dažďov sa očakáva medzi júnom a septembrom.

Lake Piso Beach však ponúka niekoľko možností pre návštevníkov, ktorí chcú využiť dobré počasie. Pláž ponúka príležitosti pre kúpanie, opaľovanie a surfovanie. Na jazere, ktoré sa nachádza v blízkosti pláže, si turisti môžu prenajať loď a prejsť sa okolo jazera, ktoré ponúka nádherné výhľady.

Lake Piso Beach je ideálnou dovolenkovou destináciou pre tých, ktorí hľadajú tropický raj, aj keď si musia byť vedomí, že počasie v Libérii môže byť nepredvídateľné kvôli dažďom. Turisti si môžu vybrať z rôznych ubytovacích možností, od luxusných rezortov až po jednoduché bungalovy. Nech už si návštevníci vyberú akýkoľvek typ ubytovania, jedno je isté: na Lake Piso Beach zažijú jeden z najkrajších výhľadov na plytké vody smaragdového jazera obklopeného džungľou a lahodnej klavírnej zázemí.


Najčastejšie otázky a odpovede Libéria Lake Piso Beach


Najčastejšie otázky a odpovede o pláži Lake Piso v Libérii:

1) Ako sa dostanem na pláž Lake Piso?

Na pláž sa dá dostať autom alebo motorkou z mesta Monrovia. Trasa trvá približne 3 hodiny.

2) Sú na pláži Lake Piso reštaurácie alebo obchody?

Nie, na pláži nie sú žiadne reštaurácie alebo obchody. Odporúča sa si priniesť vodu a jedlo so sebou.

3) Je možné kúpať sa v jazere na pláži Lake Piso?

Áno, je možné kúpať sa v jazere ale treba byť opatrný a nesplývať príliš ďaleko od brehu, pretože jazero má mnoho prílivov a odlivov.

4) Existujú na pláži Lake Piso ubytovacie možnosti?

Áno, existujú niektoré hotely a penzióny v okolí pláže, kde si môžete ubytovať. Odporúča sa však si ubytovanie rezervovať vopred.

5) Je bezpečné navštíviť pláž Lake Piso?

Áno, pláž je relatívne bezpečná. Treba však byť obozretný a neopúšťať svoje veci bez dozoru. Je tiež dôležité sledovať výstrahy pred možnými nebezpečenstvami.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách