Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Libanon Mzaar Kfardebian

Dovolenka Libanon Mzaar Kfardebian


Dovolenka v Libanone v stredisku Mzaar Kfardebian je skutočne nezabudnuteľným zážitkom. Krajina je rozmanitá a ponúka návštevníkom krásne prírodné scenérie, bohatú historickú a kultúrnu dedičinu a vynikajúcu gastronómiu.

Stredisko Mzaar Kfardebian je jedným z najpopulárnejších zimných letovísk v Blízkom východe so 42 lyžiarskymi zjazdovkami a 80 km zjazdoviek. Lyžiari rôznej úrovne nájdu zjazdovky pre svoju zdatnosť a rodiny s deťmi si vychutnajú dovolenku na snehu v detskom parku. Okrem lyžiarskej zábavy tu návštevník nájde aj ďalšie zimné aktivity, ako napríklad nočné lyžovanie, motorky na snehu, sanovanie, prechádzky na snežniciach a ďalšie.

Po lyžovačke si určite nezabudnite užiť libanonskú kuchyňu, ktorá patrí k najlepším na svete. Pestrosť chutí, koreni a bylinky sú nesmrteľným zážitkom pre chuťové poháriky. Najlepšie jedlá si nájdete v dedinách v blízkosti strediska s príjemnou atmosférou.

Libanon je známy aj pre svoju historickú a kultúrnu dedičinu. Navštívte starodávne mesto Byblos, ktoré je zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Tu nájdete mnoho pamiatok, ako napríklad staroveký hrad, chrám Adónis a krásne pláže. Pre milovníkov archeológie je zasa ťažiskom Baalbek, kde sa nachádza najväčší antický chrám na svete.

V Libanone sa návštevník môže tešiť aj na živý nočný život v Bejrúte, ktorý je známy pre svoju bohatú hudobnú scénu, bary, reštaurácie a klubovú kultúru. Navštívte klasické a tradičné hammamy alebo sa prejdite po krásnych uliciach a vychutnajte si letné slnko.

Mzaar Kfardebian je ideálnou destináciou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu lyžovania, krásnej prírody, bohatej histórie a príjemných libanonských zážitkov. Pre vašu dovolenku tu nájdete všetko, čo potrebujete pre dokonalý oddych a relax.


Počasie Libanon Mzaar Kfardebian


Libanon je pôsobivá krajina v Blízkom východe, ktorá svojím charakteristickým reliéfom a zaujímavou históriou prináša mnoho zaujímavých možností pre turistov. Jedným z najobľúbenejších cieľov v Libanone je Mzaar Kfardebian, kde počasie hrá dôležitú úlohu pri výbere aktivity, ktorú by ste mohli robiť tam.

Mzaar Kfardebian je lyžiarske stredisko, ktoré sa nachádza v pohoří Mount Lebanon, len 45 km od Bejrútu. Je to jedno z najväčších a najobľúbenejších lyžiarskych stredísk nielen v Libanone, ale aj v celej Ázii. Mzaar má 80 km zjazdoviek, ktoré sa nachádzajú v nadmorskej výške od 1850 do 2465 metrov, a 42 lyžiarskych vlekov.

Klima v Mzaar Kfardebian závisí od ročného obdobia a nadmorskej výšky, na ktorej sa nachádzate. Letá sú teplé a vlhké, so strednou teplotou okolo 28 stupňov, kým zimy sú chladné a mrazivé. V lyžiarskom stredisku sa bežne vyskytuje sneh od decembra do marca a priemerná snehová pokrývka v zime sa pohybuje okolo 2 metrov.

Najlepší mesiac pre návštevu Mzaar Kfardebian je január, keď sú podmienky pre lyžovanie na najvyššej úrovni a počasie je stabilné. Vtedy je však na svahu najsilnejší nápor turistov a ceny za ubytovanie a lyžiarské vstupenky sú najvyššie.

Ak vyhľadávate menej preplnenú dovolenku, môžete sa rozhodnúť ísť do Mzaar Kfardebian na konci zimy, keď zväčša stále leží sneh, ale už nie je tak veľa turistov. V marci sa lyžiarske strediská stávajú tichšími a ceny sú nižšie.

V lete môžete v Mzaar Kfardebian využiť krásnu horskú krajinu a zúčastniť sa jednej z mnohých turistických aktivít, ako je napríklad turistika, jazda na koni, cykloturistika alebo golf.

Ak sa chystáte do Mzaar Kfardebian, nezabudnite sa dobre obliecť, najmä ak sa tam chystáte v zimných mesiacoch. Nezabudnite aj na slnečné okuliare a kozmetiku, ktorá sa hodí na ochranu pred silným slnkom. Je tiež dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia a pravidlá počas výletov na horách, najmä pri lyžovaní.

V Mzaar Kfardebian je čaro nielen v lyžovačkách ale aj v tom, aké má počasie. Keďže sa nachádza v horskej oblasti, určite si môžete užiť krásne scenérie a prírodného prostredia bez ohľadu na to, kedy tam prídete.


Ubytovanie Libanon Mzaar Kfardebian


Libanon ponúka množstvo krásnych miest na návštevu a preskúmanie. Ak ste na ceste do Mzaar Kfardebian, zistíte, že máte veľa možností zvoliť svoje ubytovanie. Mzaar Kfardebian horský kompleks sa nachádza v Kaartaleri v pohorí Libanonského pohoria, len asi 40 km južne od Bejrútu. Toto miesto je celoročnou turistickou destináciou, ktorá je známa predovšetkým svojimi zábavnými a relaxačnými aktivitami, a preto si mnoho turistov vyberá toto miesto ako svoju ideálnu destináciu pre dovolenku.

Mzaar Kfardebian prináša lyžovanie alebo snowboarding pre zimnú sezónu a turistov okúzli v lete. Ak chcete najlepší zážitok, Mali by ste si vybrať novovybudovaný hotel „Intercontinental Mzaar“, ktorý ponúka moderný luxusný štýl ubytovania. Tento hotel je viditeľný zo všetkých úhlov horského strediska Mzaar Kfardebian a vám ponúka luxusné ubytovanie na dosah ruky.

Intercontinental Mzaar ponúka voľné izby pre individuálnych cestovateľov a tiež pre rodinné alebo skupinové či obchodné účely. Hotel má 133 pokojov a 39 apartmánov a ponúka všetky možné zariadenia, ktoré sa hodí pre všetky typy návštevníkov. Sú zahrnuté vynikajúce služby všetkých hotelových zariadení, ako sú fitnes centrum, wellness centrum, reštaurácie a bar, bazény a samozrejme aj služby ochotného personálu. Toto miesto je ideálne na oddych a relax po dlhom dni prechádzok a lyžiarskych zážitkoch.

V apartmánových izbách hotela Intercontinental Ubytovanie Mzaar nájdete klimatizáciu, satelitnú TV a telefón, voľné Wi-Fi a k dispozícii sú aj kuchynské kúty s chladničkou a štandardným vybavením. V poschodových izbách sú poskytnuté oddelené vysoké postele, kde ideálne pre skupiny cez víkend priniesu stanovenie na nocľah.

Intercontinental Mzaar značka navždy dáva skvelý a neopakovateľný zážitok pre svojich hostí. Toto miesto Vám ponúka skutočne príjemné ubytovanie, ktoré kedysi ťažko bolo dosiahnuteľné pre ostatné miesta, no vďaka slušnej polohy toto miesto teraz predstavuje veľa vynikajúcich možností pre rôzne druhy turistov a cestovateľov z celého sveta.

Zhrnutie

Mzaar Kfardebian je pôsobivé miesto v Libanone a odporúča sa skutočne každému turistovi. Intercontinental Mzaar ponúka pre svojich hostí luxusné izby, zariadenia a služby, aby sa Vám pobyt v Mzaar Kfardebian ukázal ako ešte lepší. Ak si túžite užiť príjemnú dovolenku a relaxáciu v neopakovateľnom prostredí Mzaar Kfardebian, Intercontinental Mzaar je ideálnym miestom pre Vás.


Najčastejšie otázky a odpovede Libanon Mzaar Kfardebian


Otázka 1: Aké sú najlepšie možnosti pre transport z Bejrútu do Mzaar Kfardebian?
Odpoveď 1: Najlepšie možnosti pre dopravu z Bejrútu do Mzaar Kfardebian sú taxi a autobus.

Otázka 2: Koľko stojí skipas vo vyhľadávanej oblasti Mzaar Kfardebian?
Odpoveď 2: Cena skipasu v Mzaar Kfardebian je závislá od od dĺžky pobytu a sezóny. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku lyžiarskeho strediska.

Otázka 3: Aké sú osvetlené trasy v lyžiarskom stredisku Mzaar Kfardebian?
Odpoveď 3: V lyžiarskom stredisku Mzaar Kfardebian sú nasledovné osvetlené trasy: Jonction, Refuge, Wardeh, Mzaar, Faraya Mzaar Trail a Jibal.

Otázka 4: Aké sú najlepšie hotely v Mzaar Kfardebian?
Odpoveď 4: Niektoré z najlepších hotelov v Mzaar Kfardebian sú: Intercontinental Mzaar, Terre Brune Hotel, MzaarViews Mountain Resort a Merab Hotel.

Otázka 5: Aké sú najlepšie reštaurácie v Mzaar Kfardebian?
Odpoveď 5: Niektoré z najlepších reštaurácií v Mzaar Kfardebian sú: Le Montagnou, La Cabane, La Crête d’Or a Alps Cafe.


Letenka Libanon Mzaar Kfardebian


Ak hľadáte kúsok neba na zemi, vyrazte na pár dní do Libanónu, presnejšie na severnú časť krajiny – Mzaar Kfardebian. Toto letovisko je svojou polohou na pomedzí severných výbežkov saharskej poušte a južnej Európy praktickým a obľúbeným cieľom milovníkov zimného športu, ale aj letných aktivít.

Letenky do krajiny cedrov a rovnejších pahorkatín nájdete v predajoch od niekoľkých leteckých spoločností, a to s prestupmi buď v Istanbuli, Dubaji, alebo Bejrúte. Môžete vyskúšať napríklad letecké spojenie s Turkish Airlines, ktorá letí do Bejrútu, alebo si rezervovať let s Emirates a využiť prestup v Dubaji, odkiaľ ďalej letieť do Bejrútu.

Po prílete na libanonské letisko by ste si mali vybrať auto a vyraziť na cestu do letoviska. Najlepšie ubytovanie nájdete priamo v Mzaar Kfardebian, kde je k dispozícii množstvo hotelov, penziónov a chatiek. Pre lyžiarov je toto miesto ideálne pre skutočne nádherné zážitky. Má veľké parky, ktoré môžu uspokojiť dokonca aj tých najnáročnejších záujemcov, a je obklopené zasklievajúcimi lesmi majestátnych cédrov.

Okrem lyžovania v Mzaar Kfardebian nezmeškajte príležitosť vyskúšať si aj mnohé ďalšie aktivity. Dlhé zimné večery môžete stráviť aj pri turistike v tichom a kľudnom prostredí. Môžete tiež navštíviť niektorú z tam existujúcich väčších miest alebo menších, tradičných dedín a spoznať, ako sa tam žije. Pre milovníkov adrenalínu sa tu nachádza aj až 50 kilometrov zjazdoviek a aj snowpark pre tých najodvážnejších.

Mzaar Kfardebian si tiež môžete vychutnať už vo veľmi blízkej budúcnosti, keďže má celoročne otvorený lyžiarsky park, ktorý ocení najmä kaskadérska zábava jazdcov na snowboardoch a lyžiach.

Nečakajte viac a užite si okolo seba príjemné prostredie a jedinečnú atmosféru Libanonu. Vyberte sa do Mzaar Kfardebian na nezabudnuteľný výlet!


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách