Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Samoa Falealupo Canopy Walkway

Ubytovanie Samoa Falealupo Canopy Walkway


Samoa Falealupo Canopy Walkway je destinácia, ktorá nepochybne zaujme každého cestovateľa, ktorého fascinuje neopakovateľná krása prírody. Tento tropický raj sa nachádza v západnej časti Samoy a je známy predovšetkým pre svoj úchvatný falešný vrch v Lesy západného Samoy, ktorý ponúka návštevníkom neopakovateľný zážitok.

Falealupo Canopy Walkway je najdlhší drevený chodník na svete a ponúka nielen úchvatné výhľady na okolitú prírodu, ale aj zábavu a dobrodružstvo pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Chodník má celkovo 440 metrov a bol vystavaný v roku 2010.

Návštevníci, ktorí sa rozhodnú vyskúšať si túto atrakciu, si môžu vychutnať pohľady na rôzne exotické zvieratá a rastliny. Chodník sa nachádza v korunách stromov v austrálskom Chirita a je tak vynikajúcim miestom na pozorovanie života v lese.

Okrem toho, že Samoa Falealupo Canopy Walkway ponúka návštevníkom možnosť vychutnať si neopakovateľný výhľad na krásy tamojšej prírody a zážitok z prechodu tejto neobyčajnej atrakcie, poskytuje aj možnosť prenocovania v tzv. fale-štýle.

Faľe je miestne označenie pre open-air tradičný domček, ktorý je plne zariadený pohodlnými lôžkami a základným vybavením. Vo fale môže prenocovať až 6 osôb a ponúka tak návštevníkom možnosť stráviť noc pod krásnou oblohou a v úplne inej atmosfére ako v klasickom ubytovaní.

Okrem toho, že si môžete vychutnať zážitok spojený s prechodom cez Falealupo Canopy Walkway, môžete sa vydať aj na výlety do okolitého lesov a navštíviť najvyšší vrchol Samoa - Mt. Fito.

Ak sa rozhodnete navštíviť Samoa Falealupo Canopy Walkway, určite nezabudnite na vhodnú obuv a pohodlné oblečenie. Tento unikátny zážitok vám totiž môže zaručiť nielen neopakovateľnú zábavu, ale aj jedinečné spomienky, ktoré uchováte navždy.


Počasie Samoa Falealupo Canopy Walkway


V Samoe je počasie väčšinou tropické a vlhké. V oblasti Falealupo, kde sa nachádza Canopy Walkway, je pravidelnými prejavmi silných zrážok a vetra. Napriek tomu je oblasť plná krásnej prírody a zvierat, ktoré robia z Canopy Walkway jedno z najpopulárnejších miest v Samoe.

Canopy Walkway je štruktúra, ktorá sa rozprestiera cez koruny stromov na ploche takmer hektára. Zvyčajne trvá približne hodinu, kým sa prejdete všetky chodníky, pričom si môžete pozrieť rôzne exotické zvieratá, ktoré sa pohybujú po stromoch, ako sú hady alebo netopiere.

Najlepšie obdobie pre návštevu Canopy Walkway je v období apríla až októbra, keď môžete očakávať menej zrážok a menej vlhkej klímy. V ostatných mesiacoch býva počasie viac nestále, takže sa doporučuje dobre sa pripraviť na prípadne silné búrky.

Pri návšteve Canopy Walkway si uvedomte, že ide o jednu z najvyšších štruktúr v Samoe, preto neodporúčame túto aktivitu pre ľudí, ktorí majú strach z výšok. Všetky chodníky sú však dobre upevnené a bezpečné, takže aj tí najmenší návštevníci by sa tam mali cítiť pohodlne.

Okrem krásnej prírody a exotických zvierat sa na Canopy Walkway môžete tešiť aj z výhľadov na Samoské hory a tichomorský oceán. Návšteva Canopy Walkway je skutočne nezabudnuteľným zážitkom pre každého, kto má radi prírodu a dobrodružstvo. Ak sa rozhodnete navštíviť tento krásny kúsok Samoy, určite nebudete sklamaní.


Letenka Samoa Falealupo Canopy Walkway


Samoa Falealupo Canopy Walkway: Prechádzka medzi korunami stromov plná adrenalínu

Ak hľadáte dobrodružstvo, ktoré vás zavedie do tropických pralesov plných divokého života, tak je pre vás perfektnou voľbou navštíviť Samoa Falealupo Canopy Walkway. Táto letenka ponúka neopakovateľný zážitok – prechádzku po lanovke medzi korunami stromov.

Falealupo Canopy Walkway sa nachádza na ostrove Savaii, ktorý je druhý najväčší ostrov v Samoe. Bola postavená v roku 2010 a má dĺžku štyristopäťdesiat metrov. Prechádza sa po nej vo výške tridsať metrov nad zemou, takže máte možnosť vidieť prales z iného uhla pohľadu. Moldované drevené mostíky, ktoré spájajú rôzne platformy zafixované k stromom, vytvárajú atmosféru, ktorá vám umožní objaviť krásu ostrova z úplne nového uhla pohľadu.

Prechádzať sa po korunách stromov je pre mnohých turistov zažitok, ktorý by nedali za nič na svete. Môžete tu vidieť rôzne druhy vtákov, motýľov, gekónov a oveľa viac. Falealupo Canopy Walkway je ideálnym miestom, kde môžete vidieť endemické druhy flóry a fauny Samoy.

Pre tých odvážnejších je možnosť absolvovať aj nočnú prechádzku. Táto prechádzka je jedinečná v tom, že si môžete pozrieť nočné zvieratá a ich správanie v ich prirodzenom habitat.

Falealupo Canopy Walkway je otvorená každý deň od šiestej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. Vstupné sa líši v závislosti od toho, či sa rozhodnete navštíviť miesto počas dňa alebo v noci. Výhľad na oceán a okolité ostrovy robí z tejto prechádzky skutočne zážitok.

Pre tých, ktorí sa chcú vydať na dobrodružstvo, návšteva Falealupo Canopy Walkway je tou správnou voľbou. Táto letenka je určená nielen pre tých, ktorí milujú adrenalín, ale aj pre tých, ktorí chcú vidieť krásu ostrova z pohodlia svojho domova. Ak ste ešte nikdy nezavítali do Samoy, neváhajte a vyskúšajte tento zážitok. Bude to niečo, na čo len tak rýchlo nezabudnete.


Dovolenka Samoa Falealupo Canopy Walkway


Samoa Falealupo Canopy Walkway: Neuveriteľná dovolenka na pohyblivých chodníkoch

Medzi rôznymi formami cestovania, ktoré ľudia podstupujú, výlety do prírody sú stále jedným z najobľúbenejších. Takéto cesty vám umožňujú objaviť prírodné krásy a zároveň sa odpočinúť od každodenného zhonu. Ak je pre vás príroda zdrojom útulku a harmónie, určite by ste si mali pripomenúť Samoa Falealupo Canopy Walkway.

Samoa, ktorá je súostrovím v južnom Pacifiku, ponúka množstvo prírodných krás, ako sú koralové útesy, pláže s bielym pieskom, vodopády, džungle a oceán. Pre tých, ktorí chcú objaviť túto krajinu, existuje niekoľko trás, ktoré prechádzajú z tohto mesta do horských oblastí a džunglí.

Najviac populárnou turistickou atrakciou v tejto oblasti je Falealupo Canopy Walkway. Tento most prechádza cez krovy a zvyšky lesa v pohorí Falealupo v samotnom západnom konci samojských ostrovov.

S tento pomostu na výške 30 metrov od zeme, vás trasa, ktorá prechádza medzi dvoma oblasťami džungle, zavedie nahor do koruny stromov. Cestou sa ocitnete uprostred prírody a budete mať možnosť vidieť rôzne druhy zvierat ako mnohé vtáky, hmyz a mnoho iných.

Pohľady sú tu na každom kroku prekrásne. Z výšky si totiž môžete pozrieť celý ostrov a dole vidieť nekonečnú škálu zelenej farby tropickej džungle. Počas prechádzky budete mať pocit, akoby ste mali celú džungľu len pre seba, pretože miesto je celkovo oáza pokoja a kľudu.

Okrem toho, že je to mimoriadne krásne, toto miesto ponúka aj vzrušujúci zážitok, pretože trasa je postavená na kovových lanách a kovových konštrukciách. Keď prechádzate po tomto pohyblivom moste, môžete sa cítiť, akoby ste boli sa vysoko nad zemou bez riadnej podpory. Ale nebojte sa, cesta je plne bezpečná. Budete v bezpečí a cesta vás bude fascinovať zážitkami, ktoré si bezpečne môžete vychutnať v tejto divokosti.

Po vyšliapaní sa a prejdení na koniec trasy sa dostanete k miestu s krásnym výhľadom na oceán. Tu môžete vychutnať krásne výhľady na rajskú pláž a nasýtiť sa výhľadom.

Falealupo Canopy Walkway je úplne určite jednou z najkrajších miest na svete. Keď navštívíte toto miesto, nezabudnite dosť nafotiť, aby ste si tento zážitok mohli pripomenúť vždy, keď sa na neho spomínate.

Ak hľadáte cestu s prirodzenou krásou, pokojom a zážitkom, Samoa Falealupo Canopy Walkway by mala byť vašou prvou voľbou. Na tejto trase prechádzky sa určite navždy zamilujete.


Najčastejšie otázky a odpovede Samoa Falealupo Canopy Walkway


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Samoa Falealupo Canopy Walkway?
Odpoveď: Canopy Walkway je otvorený každý deň od 8:00 do 17:00.

Otázka: Koľko trvá prechod na canopy walkway?
Odpoveď: Prechod na canopy walkway trvá zhruba 20 až 30 minút.

Otázka: Koľko stojí vstupenka na canopy walkway?
Odpoveď: Vstupenka stojí 20 samojských tala (približne 7,5 USD) pre dospelých a 10 samojských tala (približne 3,5 USD) pre deti.

Otázka: Je potrebné si vopred rezervovať miesto na canopy walkway?
Odpoveď: Nie, nie je potrebné si miesto vopred rezervovať.

Otázka: Je canopy walkway vhodný aj pre deti?
Odpoveď: Áno, canopy walkway je vhodný aj pre deti.

Otázka: Aké oblečenie by som mal/a na canopy walkway nosiť?
Odpoveď: Odporúčame pohodlné a vhodné turistické oblečenie, ktoré sa vám dobre obuje a zaberáte vhodné turistické obuv.

Otázka: Môžem mať so sebou foťák alebo kameru na canopy walkway?
Odpoveď: Áno, môžete si so sebou vziať foťák alebo kameru a fotiť alebo natáčať.

Otázka: Je canopy walkway bezpečné?
Odpoveď: Áno, canopy walkway je bezpečné a kontrolované skúsenými sprievodcami.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách