Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Srí Lanka Negombo

Ubytovanie Srí Lanka Negombo


Srí Lanka je obľúbenou turistickou destináciou, ktorá láka návštevníkov z celého sveta. Jedným z najkrajších miest, ktoré môžete vidieť na tejto nádhernej krajine, je mesto Negombo. Nachádza sa v blízkosti medzinárodného letiska v Colombu a je ideálnym miestom pre turistov, ktorí hľadajú ubytovanie po prílete alebo pred odletom. V tomto článku sa pozrieme na najlepšie možnosti ubytovania v Negombo.

1. Jetwing Blue

Jetwing Blue je luxusné 5-hviezdičkové rekreačné stredisko, nachádzajúce sa priamo na pláži Negombo. Tento nádherný hotel ponúka širokú škálu zariadení vrátane súkromného plážového klubu, vyhrievaného bazéna a nočného klubu. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom a satelitnou televíziou. K dispozícii je aj 24-hodinová izbová služba a bezplatné Wi-Fi pripojenie.

2. Heritance Negombo

Heritance Negombo je krásny 5-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta a priamo na pláži. Hotel ponúka elegantné izby s výhľadom na oceán a sú moderné a vkusne zariadené. K dispozícii sú aj reštaurácie, bary a bazény, ktoré hostia môžu využívať počas svojho pobytu.

3. Amagi Beach

Amagi Beach je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza na pláži Porutota v Negombo. K dispozícii sú izby s balkónom a výhľadom na more. Hotel ponúka relaxačné zóny, ako sú bazény a spa, a tiež reštaurácie a bary, kde si hostia môžu vychutnať skvelé jedlo a nápoje.

4. Fire Dragon Hideaway

Fire Dragon Hideaway je malý, ale pôvabný hotel nachádzajúci sa na pláži v Negombo. Ponúka 6 nádherných izieb s vlastnou kúpeľňou a terasou s výhľadom na more. Všetky izby sú vkusne zariadené a majú klimatizáciu. Hotel ponúka aj súkromnú pláž, bazén a záhradu.

5. Lagoon Villa Negombo

Lagoon Villa Negombo sa nachádza v blízkosti centra mesta a ponúka izby s balkónom a výhľadom na lagúnu. Hotel má vlastnú pláž a bazény, a hostia si môžu vychutnať aj masáže a iné terapeutické procedúry. Reštaurácia a bar na mieste ponúkajú široký výber jedál a nápojov.

Výber ubytovania v Srí Lanke Negeombo je naozaj široký a záleží na preferenciách turistov, aké zariadenie si vyberú. Bez ohľadu na tom, ktorý hotel alebo rekreačné stredisko si zvolíte, môžete sa tešiť na jedinečné zážitky a nezabudnuteľné zážitky z pobytu v tomto pôvabnom meste.


Dovolenka Srí Lanka Negombo


Srí Lanka je krásna krajina, ktorá ponúka mnoho zaujímavých miest na návštevu. Ak hľadáte miesto pre oddych a relaxáciu, Negombo je tou správnou voľbou. Nachádza sa na západe Srí Lanky a ponúka nádherné pláže, ktoré prilákajú milovníkov slnka a morských kúpeľov.

Negombo - mesto pláží

Negombo sa nachádza iba niekoľko kilometrov od letiska a v posledných rokoch sa stalo jedným z najobľúbenejších miest pre turistov. Mesto je známe svojimi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi, pre mladých ľudí a najmä pre tých, ktorí hľadajú pocit pokoja a relaxu.

Najlepší čas na návštevu Negomba je v priebehu zimy. Teploty sú prijateľné a vzduch je menej vlhký. Pláže sú krásne, čisté a ponúkajú ideálne podmienky na kúpanie, ale aj na surfovanie alebo potápanie. Voda je podľa miestnych obyvateľov považovaná za liečivú a má pozitívny vplyv na zdravie a psychiku.

Na plážiach nájdete mnoho rôznych obchodov a stánkov s omnoho vyšším počtom ľudí v blízkosti strediska. Taktiež sú tu možnosti vodných športov a rôznych zábavných aktivít.

Historické pamiatky

V blízkosti Negomba nájdete množstvo historických pamiatok a chrámov, ktoré by ste nemali vynechať. Napríklad chrám Angurukaramulla, ktorý sa nachádza v historickom centre mesta alebo chrám Khuja Raja, ktorý je známy svojou architektúrou.

Ak sa rozhodnete pre dlhší pobyt v Negombe, môžete sa vydať na výlet do Kandy, ktoré je posvätným miestom budhizmu a mesto sa nachádza na západnom pobreží Srí Lanky.

kde sa ubytovať

V Negombe nájdete množstvo hotelov a apartmánov, ktoré ponúkajú rôzne typy ubytovania. Od luxusných hotelov až po skromné penzióny a hostely. Pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie s vysokými štandardmi a s výhľadom na more, moderný Radisson Blu Hotel sú určite jednu z dobrých voľieb.

Jedlo

Srí Lanka je známa tradičnou kuchyňou a v Negombe sa to nezmenilo. Na plážiach a v centre mesta nájdete mnoho reštaurácií, kde si môžete vychutnať tradičné srílanske jedlá, ale aj jedlá z celého sveta. Množstvo obchodov so suvenírmi, butikov a rôznych reštaurácií získalo Negombo povesť miesta, kde je všetko k dispozícii nielen bohatému občanovi.

Záver

Celkovo, Srí Lanka, a konkrétne Negombo, sú dôležité turistické destinácie. Ponúkajú krásne pláže, tradičné jedlá, ale aj mnoho historických pamiatok a zaujímavých miest na návštevu. Určite by ste si mali naplánovať dovolenku na Srí Lanke, aby ste si užili príjemné leto strávené na pláži, ktoré si budete radi pamätať.


Najčastejšie otázky a odpovede Srí Lanka Negombo


Otázka: Aké je najlepšie obdobie na návštevu Srí Lanky a Negomba?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Srí Lanky a Negomba je v období od decembra do marca, keď je suché a teplé počasie.

Otázka: Ako sa dostanete z letiska v Colombu do Negomba?
Odpoveď: Najlepší spôsob, ako sa dostať z letiska v Colombu do Negomba, je taxíkom alebo privátnym prevozom. Existujú tiež verejné autobusy a vlaky, ale nie sú také pohodlné.

Otázka: Aké sú najlepšie pláže v Negombu?
Odpoveď: Niektoré z najlepších pláží v Negombu sú Negombo Beach, Lewis Place Beach a Marawila Beach.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na nákupy v Negombu?
Odpoveď: Najlepšie miesta na nákupy v Negombu sú Negombo Market, Little Rome Shopping Complex a Cargills Square.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na jedlo v Negombu?
Odpoveď: Niektoré z najlepších miest na jedlo v Negombu sú Lords Restaurant, Dolce Vita Resto Cafe a Lords Eco Inn Beach Restaurant.

Otázka: Aké sú najpopulárnejšie turistické atrakcie v Negombu?
Odpoveď: Niektoré z najpopulárnejších turistických atrakcií v Negombu sú Muzeum rybolovu, Chrám svätého Šebastiána a Chrám budhistických kláštorov a Pagoda.

Otázka: Potrebujem vízum na návštevu Srí Lanky a Negomba?
Odpoveď: Väčšina návštevníkov potrebuje vízum na vstup do Srí Lanky. Víza je možné získať online alebo pri príchode na letisko v Colombu.


Počasie Srí Lanka Negombo


Srí Lanka je tropický ostrov uprostred Indického oceánu, ktorý ponúka návštevníkom mnoho dotykov s históriou, kultúrou a prírodou. Negombo je pôvabné mesto v západnej časti Srí Lanky a je známe svojimi plážami a rybárskymi prístavmi.

Počasie v Negombo sa všeobecne dá opísať ako tropické monzúnové, s vyššími teplotami od marca do mája, ako aj od septembra do decembra. V posledných rokoch sa však začal meniť klimatický režim a teploty sa v Negombo začali zvyšovať aj v zime.

Január až marec sú mesiace s nízkymi zrážkami a príjemnými teplotami od 27 ° C do 29 ° C. Avšak, to neznamená, že by ste mali zabúdať na opaľovací krém, keďže UV-index je v tomto období vysoký. Dôležité tiež je, že v týchto mesiacoch je more kľudné a vynikajúce pre plávanie.

V apríli a máji sa teploty môžu niekedy vyšplhať až na 32 ° C alebo viac, avšak tieto mesiace sú tiež označované za horúče a vlhké, čo môže byť náročné pre niektorých návštevníkov Srí Lanky. Aj keď sú zrážky v tomto období minimálne, môže dôjsť k prudkým búrkam, ktoré prinášajú závan osvieženia.

Od júna do augusta je tu obdobie medzi dvoma monzúnmi, ktoré prináša zvýšenú vlhkosť a pršanie, ale tiež nižšie teploty okolo 27 - 28 ° C. Tieto mesiace nie sú veľmi vhodné na plávanie alebo surf, avšak ideálne pre príjemné prechádzky po pláži a objavovanie okolitého krajinného charakteru.

Od septembra do decembra sa začína druhý monzúnový obdobie s viac zrážkami a búrkami. Zrážky sú často silné a môžu sa vyskytnúť aj v priebehu niekoľkých dní. Aj keď sa teploty nepodliehajú veľkým zmenám, časť mesačných dní môže byť zamračených a daždivých.

Celkovo vzaté, najlepšou dobou na návštevu Negomba je obdobie od januára do marca, keď sú teploty príjemné a more je kľudné. Avšak, ak sa nevadí vám vlhkosť, môže byť tento región zaujímavý aj počas iných mesiacov. Stačí si len načasovať plánovanie svojej cesty podľa svojich preferencií.


Letenka Srí Lanka Negombo


Sri Lanka je ohromujúcou destináciou, a ak sa rozhodnete precestovať túto krajinu, Negombo by nemal chýbať na vašom zozname zastávok. Nachádza sa len 20 km od letiska v Kolumbe a je to ideálna destinácia pre tých, ktorí hľadajú oddych a zháňajú si letenk Pretože Negombo je bohaté na nádherné pláže so zvláštnym šarmom.

Negombo je populárna turistická destinácia, kde nájdete všetky možné typy ubytovacích zariadení - od exkluzívnych resortov až po cenovo prístupné hotely a hostely. Mesto je známe aj pre ručne tkané sarisy a nádherne zdobené vylepšovacie predmety z dreva. Okrem kultúry ponúka Negombo aj očarujúce pláže, vhodné na kúpanie, surfovanie a rybolov.

Je to miesto, kde sa stretávajú domáci obyvatelia a turisti v pokojnej atmosfére. Nájdete tu množstvo obchodov so suvenírmi, kaviarní, reštaurácií, barov a nočných klubov, kde môžete stráviť nezabudnuteľnú noc. Negombo ponúka aj nevšedné zážitky, ktoré si môžete vychutnať počas vašej návštevy - napríklad pozorovať chytanie rýb v noci alebo navštíviť krokodília farmu, kde môžete vidieť krokodíly vôbec prvýkrát.

Ak plánujete cestovať do Srí Lanky a navštíviť Negombo, odporúčame kúpiť si letenku čo najskôr, pretože cena môže narastať a kapacita môže byť obmedzená. Vo väčšine prípadov je najlepšie kúpiť letenku niekoľko mesiacov vopred. Pri plánovaní pozrite sa na cestovné trasy, ktoré majú medzinárodné lety a súvisiace lety do Kolumba.

Celkovo povedané, letenka na Srí Lanku do mesta Negombo je skvelý nápad pre tých, ktorí hľadajú nové dobrodružstvá v zaujímavej destinácii. Ak hľadáte kultúru, prírodu, relaxáciu a zábavu, Negombo vás určite nezklame. Okrem toho, Srí Lanka je neodolateľný kúsoček exotiky, ktorý by ste mali rozhodne zažiť.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách