Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Paraguaj Ybycuí National Park

Počasie Paraguaj Ybycuí National Park


Paraguaj je známy svojimi rozmanitými prírodnými krásami, ktoré pochádzajú z jeho tropického podnebia. Jedným z najkrajších miest v Paraguaji, ktoré stoja za návštevu, je národný park Ybycuí. Tento park sa nachádza v departemente Paraguarí, v juhovýchodnej časti krajiny.

Ybycuí National Park sa pýši pestrou paletou vegetácie, ktorá sa rozprestiera v obrovskom panenskom lese. Park má rozlohu viac ako 75 500 hektárov a je domovom mnohým druhom zvierat, ako sú mačky, opice, krokodíly, hady, ale aj väčším zvieratám, ako sú tapíri a pumy.

Klimatické podmienky v Ybycuí National Park sa podobajú tropickému podnebiu. Počasie je po väčšinu roka horúce a vlhké. Teploty sa na chladných dňoch zriedka dostávajú pod 18 ° C a v lete môžu dosiahnuť až 35 ° C.

Zvyčajne sa v Ybycuí National Park vyskytujú dva hlavné obdobia dažďov. Prvé obdobie začína v decembri a končí v marci, zatiaľ čo druhé obdobie sa s obdobím sucha spojí od mája do augusta. Obdobie dažďov prináša obilnú vegetáciu, bohatú faunu a zafarbenie zelenou farbou. Počasie v období sucha sa zdá byť pre turistov priateľskejšie, s malým množstvom dažďa a slnečnými dnami.

Jedným z najkrajších a najúchvatnejších prírodných miest v Ybycuí National Park je vodopád Guairá. Vodopád sa nachádza v časti parku, ktorá patrí do departementu Ñeembucú a každoročne privádza stovky návštevníkov. Súbežne s nim sa nachádza aj upadajúci vodopád Paso Bravo, ktorý je populárny pre svoje krásne okolitie zelene.

Zvyčajne sa v parku konajú rôzne turistické aktivity, ako sú túry, ziplíny, kajakárske a rafingové výpravy, medzi džungľou či canyoning. Cestovateľom, ktorí si užívajú turistiku, outdoorové aktivity a prírodné krásy, by sa toto miesto mohlo zdať ako raj na zemi.

Národný park Ybycuí je skutočne zázračný kus Paraguaje, ktoré ponúka skutočne jedinečný zážitek z prírody. Svojou krásou a jedinečnosťou si zaslúži návštevu každého, kto sa nachádza v Paraguaji. Toto miesto je ideálne pre turistov, ktorí si radi užívajú to najlepšie z prírody a majú v sebe odvahu skúsiť nové a vzrušujúce zážitky.


Ubytovanie Paraguaj Ybycuí National Park


Paraguaj Ybycuí National Park sa nachádza v juhozápadnej časti Paraguaja a je jedným z najstarších a najväčších národných parkov v krajine. Tento národný park je jedinečným prírodným prostredím so značným biodiverzitou, ktorá zahŕňa rôzne druhy rastlín, zvierat a vtákov.

Ak hľadáte ubytovanie v Paraguaj Ybycuí National Park, máte na výber z niekoľkých možností. Jednou z možností môže byť pobyt v kempoch, ktoré sú k dispozícii pre turistov. K dispozícii sú aj chatky, ktoré sú vybavené základnými zariadeniami a poskytujú pohodlné ubytovanie v prírode.

Na druhej strane, ak hľadáte niečo pohodlnejšie, môžete zvážiť pobyt v hoteloch. V blízkosti národného parku sa nachádza niekoľko hotelov a ubytovní, ktoré sú v blízkosti prírody a poskytujú pohodlné ubytovanie turistom.

Pri návšteve Paraguaj Ybycuí National Park môžete vychutnať nielen krásy prírody, ale aj aktivít, ktoré sú k dispozícii pre návštevníkov. K dispozícii sú turistické trasy, ktoré vás prevedú prírodou a umožnia vám spoznať rôzne druhy rastlín a zvierat, ktoré tu žijú.

Ak hľadáte dobrodružné aktivity, v národnom parku sa môžete zúčastniť raftingu, kajakovania a inej vodnej zábavy. Turisti môžu aj zájsť do jednej z tunajších jaskýň a objavovať podzemné krásy.

Paraguaj Ybycuí National Park ponúka turistom množstvo aktivít a krás prírody. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a oddych v prírode. Ubytovanie tu je cenovo dostupné a poskytuje vám možnosť preskúmať krásy prírody v srdci Paraguaja.


Najčastejšie otázky a odpovede Paraguaj Ybycuí National Park


1) Návštevnícka doba Paraguaj Ybycuí National Parku?
- Park je otvorený pre návštevníkov celoročne.

2) Aké je vstupné do parku?
- Vstupné do parku je zdarma.

3) Je potrebné si s sebou priniesť vodu a jedlo?
- Áno, odporúča sa mať so sebou dostatok vody a jedla.

4) Aké aktivity sú k dispozícii v parku?
- Prechádzky v prírode, turistika, pozorovanie zvierat, pikniky, jazda na bicykli a hlavné atrakcie Parku: Cerro Pero, Salto Suizo a kaskády Mburucuyá.

5) Môžem si priniesť svoje zvieratá do parku?
- Nie, zvieratá nie sú povolené v parku.

6) Aké je klima v parku?
- Klima v parku je subtropické s vyššími teplotami v lete a nižšími v zime.

7) Kde sa nachádza park?
- Park sa nachádza v departemente Paraguari v strednej časti Paraguaja.

8) Je v parku k dispozícii ubytovanie?
- Áno, v parku je k dispozícii táborisko s niekoľkými miestami na stany a zariadeniami pre pikniky.

9) Aké druhy rastlín a zvierat možno nájsť v parku?
- V parku sa nachádza veľké množstvo druhov rastlín a zvierat, ako napríklad jaguary, tapíry, lenivce, guaných a mnoho druhov vtákov a hadov.

10) Aké sú pravidlá návštevy parku?
- Návštevníci by mali dodržiavať pravidlá parku a chrániť jeho prírodné prostredie. Okolo parku nie je dovolené loviť zvieratá, zbierať rastliny ani kempovať mimo určených oblastí.


Dovolenka Paraguaj Ybycuí National Park


Paraguaj je krásna krajina v Južnej Amerike, ktorá ponúka návštevníkom mnoho zaujímavých miest na navštívenie. Jedným z nich je aj národný park Ybycuí, ktorý sa nachádza v juhozápadnej časti krajiny, nedaleko od hlavného mesta Asunción.

Ybycuí Národný park je jedným z najväčších parkov na území Paraguaja a zahrnuje plochu takmer 780 km². Park sa rozprestiera v oblasti s kopcovitým terénom a je bohatý na množstvo druhov rastlín a zvierat, ako aj vodopády a prekrásne horské scenérie.

Jednou z najväčších atrakcií parku sú jeho vodopády. Medzi najkrajšie a najimpozantnejšie patrí vodopád Tobatí, ktorý dosahuje výšku 30 metrov a nachádza sa v srdci parku. Okrem toho tu nájdeme aj menšie vodopády ako vodopád Ñacunday a vodopád Mina, ktoré sú tiež stojí za návštevu.

Okrem vodopádov tu nájdete aj množstvo riek, ktoré pretekajú parkom, ako aj vodné nádrže a jazerá, na ktorých sa môžete vybrať na rybolov a relaxovať pri prírode.

Ybycuí Národný park je bohatý na množstvo druhov rastlín a zvierat. V parku žijú tigre, leopardy, pumy, medvede a mnohé iné druhy zvierat. Okrem toho tu nájdete množstvo druhov vtákov, hmyzu a hadov. Park je perfektným miestom na pozorovanie divokých zvierat a prechádzky prírodou.

Na návštevu parku si môžete zobrať aj piknikový koš, pretože v parku sú k dispozícii vyhradené miesta s ohniskami, kde sa môžete opekať a relaxovať prirodnom prostredí.

Ybycuí Národný park je skvelým miestom na dovolenky pre milovníkov prírody a turistiku. Ak strávite deň v tomto nádhernom parku, určite sa vám to bude páčiť a prinesie vám nezabudnuteľné zážitky. Pretože Paraguaj ešte nie je tak populárna turistická destinácia, určite odporúčame navštíviť park Ybycuí a objaviť krásy tohto kúsku prírody na vlastné oči.


Letenka Paraguaj Ybycuí National Park


Jedným z najkrajších národných parkov v Paraguaji je Ybycuí National Park, ktorý sa nachádza asi 120 kilometrov juhozápadne od hlavného mesta Asunciónu. Tento park poskytuje návštevníkom niekoľko možností, ako preskúmať krásu paraguajskej prírody a okamžite sa pripojiť k tomu najlepšiemu, čo tento národ ponúka.

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa dostať do Ybycuí National Park, je využiť letenky s pravidelnými letmi, ktoré sú k dispozícii na viacerých letiskách v Paraguaji. Letenky sa môžu rezervovať cez internet a let trvá len niekoľko hodín, čo znamená, že návštevníci sa môžu v priebehu jedného dňa dostať z Asunciónu do parku a začať si užívať jeho krásy.

Ybycuí National Park má mnoho skrytých zákutí a krásnych miest, ktoré sa oplatí vidieť. Medzi najatraktívnejšie miesta patrí vodopád Chololó, ktorý je obklopený bujnou vegetáciou a ponúka nádherný výhľad na okolité hory. Návštevníci môžu tiež pozrieť Cahý Vodopád, ktorý sa nachádza v srdci parku. Okolo Cahý Vodopádu sú k dispozícii turistické chodníky a lezecké trasy s rôznymi náročnosťami.

Ybycuí National Park má taktiež mnoho druhov fauny a flóry, ktoré sú typické pre juhovýchodnú časť Paraguaja. Na území parku je možné vidieť rôzne druhy rýb, obojživelníkov, hadov, žaby, motýle, cicavce a vtáky. Pre tých, ktorí chcú spoznať miestne rastliny a kvety, sú k dispozícii odborné prehliadky.

Ďalšou atrakciou parku je jazero Ypacaraí, ktoré je veľmi populárnym miestom na plávanie a vodné športy. Môže sa tiež prejsť okolo jazera Ypacaraí, vydať sa na piknik alebo prenajať si kajak.

Pre návštevníkov, ktorí si chcú vychutnať prírodu a pozrieť si krásy Paraguaja, je Ybycuí National Park jednoznačne jedným z najlepších miest na návštevu. A najlepšie zo všetkého je, že sa tam môžete dostať s ľahkosťou pomocou leteniek, ktoré sú k dispozícii na letiskách po celej krajine. Takže neváhajte a vyberte si svoju letenku a užite si túto neskutočnú západnú časť Paraguaja.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách