Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Kuvajt Al Fanar Mall

Najčastejšie otázky a odpovede Kuvajt Al Fanar Mall


1. Kedy je otvorený Kuvajt Al Fanar Mall?
Otvorený je denne od 10:00 do 22:00 hod.

2. Má Kuvajt Al Fanar Mall parkovisko?
Áno, má parkovisko s kapacitou pre viac ako 3000 áut.

3. Aké obchody sú v Kuvajt Al Fanar Mall?
V Kuvajt Al Fanar Mall nájdete množstvo obchodov, ako napríklad oblečenie, obuv, kozmetiku, hodinky, elektroniku a podobne.

4. Má Kuvajt Al Fanar Mall reštaurácie alebo kaviarne?
Áno, nájdete tu viac ako 30 reštaurácií a kaviarní ponúkajúcich rôzne kuchyne od severskej až po mediteránsku.

5. Ako sa dostanem do Kuvajt Al Fanar Mall?
Mall sa nachádza v oblasti Salmiya v Kuvajte, a je ľahko dostupný z hlavných ciest a diaľnic. Pre dopravu môžete využiť taxík alebo MHD.


Počasie Kuvajt Al Fanar Mall


Kuvajt je známy svojimi horúcimi letami a suchým podnebím, ktoré prichádza s malým množstvom zrážok. Aké sú však podrobnosti o počasí v Kuvajte, najmä v oblasti Al Fanar Mall?

Al Fanar Mall sa nachádza v hlavnom meste Kuvajtu a je jedným z najväčších nákupných centier v krajine. Nachádza sa na pobreží Arabského zálivu, kde sa teploty môžu dosahovať až 50 °C v lete.

V lete prevláda v Kuvajte extrémne horúce a suché počasie. Letné mesiace od júna do augusta sú tie najteplejšie, s maximálnymi teplotami, ktoré sa môžu vyšplhať až na 48 ° C. V takýchto podmienkach sa človek môže ľahko dehydrovať, preto je dôležité piť dostatok vody a vyhnúť sa vonkajším aktivitám počas najhorúcejších hodín.

V zime sú podmienky o niečo prijateľnejšie, s priemernými teplotami okolo 20-25 ° C. Miestne obyvateľstvo často využíva túto dobu na vonkajšie aktivity a na návštevu turistických atrakcií v regióne.

Okrem teplôt je v Kuvajte aj pomerne nedostatok zrážok, čo znamená, že obvykle neprší často a množstvo zrážok v priebehu roka je nízke.

Praktické tipy pre návštevníkov Kuvajtu by boli v lete sa obliekať do ľahkých a vzdušných oblekov, občas si dať prestávky od vonkajšieho horúčava a väčšinu vonkajších aktivít plánovať na večer, keď je teplota niečo prijateľnejšia. V zime by bolo potrebné mať s sebou hrubšie oblečenie, pretože teploty sa môžu zrazu vychýliť k nižším číslam.

Na záver, napriek tomu, že Kuvajt ponúka extrémne horúce počasie v lete, návšteva Al Fanar Mall a ďalších turistických attrakcií v zime určite stojí za to. Treba si len dobre plánovať aktivity a starostlivo sa pripraviť na počasie, aby ste z vašej dovolenky urobili nezabudnuteľnú a príjemnú skúsenosť.


Letenka Kuvajt Al Fanar Mall


Kuvajt je jednou z najbohatších krajín na svete a ponúka turistom množstvo zážitkov. Ak hľadáte moderné a luxusné nakupovanie, určite zvoľte letenku na letisko Kuvajt Al Fanar Mall.

Al Fanar Mall je najväčšie nakupovacie centrum v Kuvajte a ponúka návštevníkom viac ako 200 obchodov. Tento moderný obchodný komplex sa nachádza priamo na pobreží Kuvajtu a má vynikajúcu polohu na obchodné účely.

V Al Fanar Mall sa môžete tešiť na rozmanité obchody ponúkajúce dizajnové oblečenie, parfémy a kozmetiku, šperky a hodinky, elektroniku a domáce spotrebiče a mnoho ďalších produktov. Všetky svetoznáme značky nájdete v jednom mieste.

Okrem obchodov návštevníci môžu navštíviť aj lákadlá ako napríklad zábavné parky, kaviarne a reštaurácie. Po dni plnom nakupovania sa môžete relaxovať v luxusnom kine alebo si zahrať golf vo vnútri Mallu.

Centrum Al Fanar Mall je výborným miestom na návštevu s rodinou alebo priateľmi. V blízkosti sa nachádzajú aj kultúrne atrakcie, takže návštevníci môžu preskúmať jazero Kuvajt City, Múzeum islamskej kultúry alebo Kuvajtské národné múzeum.

Ak chcete navštíviť Kuvajt a zažiť moderné nakupovanie v Al Fanar Mall, stačí si zabezpečiť letenku na letisko Kuvajt. Prague Airport ponúka pravidelné lety do Kuvajtu Al Fanar Mall. Stačí len nájsť si ten najvhodnejší termín pre vás a vychutnať si tento krásny kúsok na Blízkom východe.


Ubytovanie Kuvajt Al Fanar Mall


Kuvajt je jedno z najbohatších miest v celom zálive s množstvom ultra-luxusných hotelov a ubytovacích zariadení. Ak hľadáte niečo špeciálne, Al Fanar Mall určite stojí za to preskúmať.

Al Fanar Mall je obrovské obchodné centrum s veľkým výberom obchodov, kaviarní a reštaurácií a nachádza sa v okolí mesta. Môžete si vybrať z viacerých možností ubytovania – hotely, apartmány, hostely a dokonca aj ubytovanie v jurtách.

Jedným z najpôsobivejších hotelov nachádzajúcich sa v okolí Al Fanar Mall je The Regency Kuwait. Tento hotel ponúka luxusné a dobre vybavené izby s nádhernými výhľadmi na more. Okrem toho má hotel množstvo vyžitie, ktoré ho robí atraktívnym pre turistov aj pre obchodných cestujúcich – sú tu reštaurácie s možnosťou bufetu, vínnou pivnicou, bazén, spa a fitness centrum. The Regency Kuwait tiež často hostí rôzne vecerné akcie a koncerty, takže si určite zistite, čo sa na programe deje počas vášho pobytu.

Ak hľadáte ubytovanie v príjemnejšej cenovej kategórii, môžete sa pozrieť na niektorý z mnohých apartmanových komplexov dotknutých Al Fanar Mall. Napríklad Plaza Athénée Residence ponúka pohodlné byty s vlastnou kuchyňou a nedávno zrekonštruovaný fitness centrum. Ak potrebujete niečo s príjemnejšou cenou, potom stačí sa pozrieť na niektorý z hostels v oblasti.

Al Fanar Mall je ideálnym miestom pre turistov, ktorí sa snažia nájsť ubytovanie na pár nocí, ako aj pre tých, ktorí potrebujú dlhodobejšie ubytovanie pre svoje obchodné stretnutia a pod. Keďže ide o obchodné centrum, máte v blízkosti viaceré služby na dennom poriadku, najlepšie reštaurácie, bary a kaviarne v meste.

Kuvajt je fascinujúca krajina, ktorá spojuje moderné mesto s históriou a kultúrou. Al Fanar Mall ponúka skvelú možnosť ubytovania, a to nielen pre svoje luxusné hotely a apartmány, ale aj pre svoju blízkosť k hlavným turistickým atrakciám v meste. Ak sa rozhodnete zostať v tomto oblasti, určite sa nebudete nudiť vôbec!


Dovolenka Kuvajt Al Fanar Mall


Kuvajt Al Fanar Mall - ideálna dovolenková destinácia

Ak hľadáte niečo iné a unikátne na Vašu ďalšiu dovolenku, Kuvajt Al Fanar Mall by mohol byť tou správnou voľbou. Toto nákupné centrum sa nachádza v samotnom srdci Kuvajtu a ponúka návštevníkom autentický zážitok z arabskej kultúry a nakupovania.

Al Fanar Mall je v skutočnosti malý arabský mestečko v srdci Kuvajtu. Interiér obchodov a reštaurácií je výnimočne autentický a navyše v nich nájdete produkty a jedlá tradične arabskej kuchyne. Okrem nakupovania ponúka Al Fanar Mall aj zábavu pre celú rodinu, ako sú rôzne atrakcie a kultúrne podujatia.

V obchodoch nájdete všetko - od arabského oblečenia a šperkov až po koberce a starožitnosti. Väčšina produktov sa predáva za veľmi dobré ceny a môžete požiadať aj o zľavu. Ak máte radi kúpu miestnych suvenírov, nájdete ich v Al Fanar Mall široký výber - od arabských keramických dlaždíc až po sultánske fľaše.

V reštauráciách si môžete vyskúšať tradičnú arabskú kuchyňu, ktorá vám určite rozšíri vaše chuťové poháriky. K dispozícii sú aj reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, takže si môžete vychutnať jedlo, ktoré najlepšie zodpovedá vašim chuťovým preferenciám.

Al Fanar Mall ponúka aj rôzne zábavné aktivity pre deti aj dospelých. Môžete si vyskúšať arabský tradícny tanec, zdobiť svoje vlastné keramické výrobky alebo navštíviť múzeum s arabskou kultúrou.

Kuvajt Al Fanar Mall je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú originálnu dovolenkovú destináciu v arabskom štýle. Okrem nakupovania a jedlá má toto nákupné centrum veľa kultúrnych zážitkov a aktivít, ktoré určité ocenia návštevníci všetkých vekových kategórií. Ak hľadáte miesto pre strávenie dňa v Kuvajte, určite navštívte Al Fanar Mall.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách