Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Maurícius Casela World of Adventures

Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Casela World of Adventures


Otázky a odpovede o Mauríciu Caselovi World of Adventures môžu zahŕňať:

1. Čo je Maurícius Casela World of Adventures?
Maurícius Casela World of Adventures je zábavný park na ostrove Maurícius, ktorý ponúka rôzne aktivity a atrakcie pre turistov a miestnych obyvateľov. Park sa nachádza v Casela Nature and Leisure Park.

2. Aké aktivity sú v parku dostupné?
V parku sú dostupné rôzne aktivity, ako sú zájazdy na safari, prehliadky parku na horskom bicykli alebo na ATV, pripojenie k lanovkám a pozorovanie vtákov.

3. Koľko stojí vstup do parku?
Ceny sa líšia v závislosti od aktivity a balíka, ktorý si vyberiete. Vstupné pre dospelých sa začína od 500 Maurícijských rupií (asi 280 sk), zatiaľ čo ceny pre deti sa začínajú od 250 Maurícijských rupií (asi 140 sk).

4. Kto môže navštíviť Maurícius Casela World of Adventures?
Park je otvorený pre každého, kto chce zažiť adrenalínové zážitky a užiť si nádherný výhľad na ostrov. Aktivity sa však môžu líšiť v závislosti na veku a fyzickej kondícii osoby.

5. Ako sa dostanem do parku?
Park sa nachádza v západnej časti ostrova Maurícius a je prístupný autom alebo autobusom. Turisti si môžu tiež zabezpečiť prepravu cez svoj hotel alebo cestovnú agentúru.

6. Je potrebné si dopredu objednať vstupenky?
Nie, nie je potrebné si dopredu objednávať vstupenky. Môžete si ich zakúpiť priamo na mieste a vybrať si požadované aktivity.

7. Aké je v parku stravovacie zariadenie?
V parku sú k dispozícii občerstvenie a reštaurácie, kde si môžete vychutnať tradičné maurícijské jedlá a medzinárodnú kuchyňu.

8. Aké sú hodiny prevádzky parku?
Park je otvorený denne od 9:00 do 17:00.

9. Je možné zúčastniť sa parku aj s malými deťmi?
Áno, park ponúka aj aktivity pre deti, ako sú prehliadky na konoch, prechádzky s jazdeckými kočíkmi a prehliadky vtáčej oblasti.

10. Čo je Casela Nature and Leisure Park?
Casela Nature and Leisure Park je oblasť, v ktorej sa nachádza Maurícius Casela World of Adventures. Ide o jedno z najnavštevovanejších turistických miest na ostrove. Oblasť zahŕňa tropické lesy, jazerá a vodopády, kde môžete pozorovať miestnu faunu a flóru.


Dovolenka Maurícius Casela World of Adventures


Maurícius je karibský ostrov známy svojimi biele piesočnatými plážami, tyrkysovou vodou a exotickým podnebím. No nie všetky zážitky na Mauríciu sú spojené s oddychom a relaxom. Ak ste horlivým dobrodruhom a chceli by ste zažiť niečo nezvyčajné a vzrušujúce, mali by ste navštíviť Casela World of Adventures a pustiť sa do niečoho, čo budete určite pamätať na celý život.

Casela World of Adventures sa nachádza na západnom pobreží ostrova a rozprestiera sa na ploche 14 hektárov. Je to miesto, ktoré ponúka obrovské množstvo aktivít pre všetky vekové skupiny. Pre deti sú k dispozícii atrakcie ako mini golf, trampolíny, preliezačky a vodné tobogány, zatiaľ čo pre dospelých sa tu nachádza niečo oveľa adrenalínovejšie.

Ak máte radi zvieratá, budete na Casela World of Adventures rozhodne šťastní. Tu sa môžete poznať na slonoch, trieštivcoch, žirafách, nosorožcoch, paviánoch a mnohých iných druhoch. Tu si môžete dokonca vyskúšať, ako je to byť sovézňom v klietke medzi levi alebo tigrom, čo určite poskytuje nezabudnuteľný zážitok.

Na Casela World of Adventures si môžete navštíviť aj voliéry, kde sú uchovávané zriedkavé vtáky ako napríklad ara hyacintová alebo kakadu čiernohlavá. Avšak keďže Casela World of Adventures je predovšetkým zábavné miesto pre návštevníkov, aj vtáky sú otravované rôznymi atrakciami - a tak môžu návštevníci spolu s nimi nielen spoznávať týchto vzácnych papagájov, ale aj si ich nakŕmiť a podeliť sa s nimi o obrovskú radosť z toho, že sú tu všetci spolu.

Pre tých, ktorí preferujú niečo trochu extrémnejšie, návštevníci si môžu vyskúšať zipline, zodiac, truck safari a mnohé iné. A všade naokolo sú výhľady na úchvatné krajinu Maurícia.

Inštruktori na Casela World of Adventures sú skvelí - ochotní, priateľskí a profesionálni. Každý z ich programov kombinuje vzdelávanie a zábavu. Pretože až keď ľudia vidia zvieratá v ich prirodzenom prostredí, majú možnosť rozšíriť svoje znalosti o exotických živočíchoch a podpora ich ochrany. Takže, ak sa vám páči myšlienka na dovolenku plnú dobrodružstiev, zážitkov a vzrušenia, určite si nevynechajte návštevu Casela World of Adventures. Je to jedinečná príležitosť spoznať výnimočné miesta aj výnimočné zvieratá a pamätať si ich na celý život.


Počasie Maurícius Casela World of Adventures


Maurícius Casela World of Adventures je jedným z najobľúbenejších turistických miest v Mauríciuse pre milovníkov zvierat, dobrodruhov a prírodnej krásy. Toto miesto ponúka návštevníkom skvelú príležitosť na objavovanie rôznych zvierat a aktivít v krásnom prostredí Mauríciusu. Tento článok sa bude zaoberať počasím v tomto čarovnom mieste.

Maurícius má celoročne teplé a vlhké počasie, v ktorom sa dajú nájsť skvelé podmienky pre rôzne turistické aktivity. Počasie v Maurícius Casela World of Adventures však závisí od ročného obdobia. Výhodou návštevy počas obdobia málo daždivých mesiacov je skvelá viditeľnosť a slnečné počasie.

Obdobie málo daždivých mesiacov (od mája do novembra)

Toto obdobie od mája do novembra je vhodné na návštevu Casela World of Adventures, keďže sa obdobie veľkých dažďov a cyklónov končí a začína suchá sezóna. Počasie je v tomto období priaznivé a primárne slnečné; zriedkavo sa vyskytujú malé dažde, ktoré môžu vylepiť cesty a dodať miestu novo mierumilovné a príjemnejšie ovzdušie.

Teploty v období málo daždivých mesiacov sa pohybujú okolo 20 až 26 ° C a klesajú v noci na približne 15 až 19 ° C. Toto obdobie je najčastejšie navštevované turistami po celom svete kvôli priaznivému počasiu a krajine preplnenej zvieratami.

Obdobie dažďov (december - apríl)

Obdobie dažďov, ktoré sa v Mauríciuse začína v decembri a končí v apríli, je časom, keď sa na ostrove vyskytuje najviac dažďa. Toto obdobie je charakteristické vysokou mierou vlhkosti a teplotou, ktorá sa pohybuje okolo 28 až 32 ° C, s nočnými teplotami okolo 25 až 28 ° C.

Toto obdobie môže oneskoriť alebo zrušiť niektoré aktivity, ktoré sú k dispozícii v Maurícius Casela World of Adventures kvôli zlým podmienkam počasia. Malé príležitostné búrky by sa mohli vyskytnúť každé ráno. Napriek tomu, návšteva počas tohto obdobia môže byť pre niektorých návštevníkov príležitosťou vidieť nečakané zvieratá, ktoré sa v období sucha nikdy nezjavili.

V závere je teda dôležité, aby ste zvážili, ktoré obdobie je pre vás najvhodnejšie, ak plánujete návštevu Maurícius Casela World of Adventures. Budete závisieť od toho, akú situáciu chcete zažiť, aké zvieratá chcete vidieť a aké aktivity chcete robiť. Pre väčšinu je ideálne obdobie málo daždivých mesiacov, kedy sa počasie v Mauríciuse a v parke Casela World of Adventures predpokladá na najvhodnejšie.


Ubytovanie Maurícius Casela World of Adventures


Mauritius Casela World of Adventures je jeden z najvyhľadávanejších turistických atrakcií na ostrove Mauritius. Tento park ponúka množstvo aktivít a zážitkov pre návštevníkov na každom kroku. Aby ste si však mohli vychutnať všetky zábavné aktivity a zariadenia, potrebujete kvalitné ubytovanie. V tomto článku sa pozrieme na niektoré možnosti ubytovania v Mauritius Casela World of Adventures.

1. The Cascavelle Shopping Village

Cascavelle Shopping Village sa nachádza na mieste, kde sa stretáva príroda a moderné zariadenia. Tento obchodný komplex ponúka niekoľko možností ubytovania, vrátane apartmánov a bungalovov, ktoré sú vybavené všetkým potrebným vybavením. Okrem toho nájdete tu aj mnoho reštaurácií a obchodov, ktoré poskytujú všetko, čo potrebujete.

2. Sofitel L'Imperial Resort and Spa

Sofitel L'Imperial Resort and Spa je jeden z najprestížnejších rezortov na ostrove. Ponúka luxusné a elegantné izby, ktoré sú vybavené moderne a pohodlne. Okrem toho má hotel aj viacero bazénov a súkromnú pláž. Resort poskytuje aj množstvo aktivít pre deti a dospelých, vrátane športových možností a wellness procedúr.

3. The Riu Creole Hotel

The Riu Creole Hotel sa nachádza len pár krokov od pláže na juhu ostrova. Hotel ponúka moderné a elegantné izby vybavené všetkým potrebným vybavením. Okrem toho si môžete vychutnať aj bazén s výhľadom na more, wellness centrum, reštauráciu a bar. Pre tých, ktorí sa chcú pobaviť, hotel ponúka aj program animátorov a mnoho iných aktivít.

4. Les Lataniers Bleus

Les Lataniers Bleus je rodinný hotel, ktorý sa nachádza vo veľmi tichom a pokojnom prostredí. Hotel ponúka kvalitné a útulné izby vybavené všetkým potrebným vybavením. Okrem toho má hotel aj bazén, kde sa môžete osviežiť po celodennom kvapkaní. Reštaurácia v hoteli ponúka široký výber jedál a nápojov.

V Mauritius Casela World of Adventures nájdete mnoho možností ubytovania, ktoré sú vhodné pre všetky typy návštevníkov, od rodín až po páry alebo jednotlivcov. Na výber máte z luxusných hotelov, moderných apartmánov a útulných rodinných hotelov. Bez ohľadu na vaše preferencie nájdete v tomto parku ubytovanie, ktoré vám umožní vychutnať si zážitky bez akýchkoľvek obmedzení.


Letenka Maurícius Casela World of Adventures


Maurícius Casela World of Adventures – krajina veľkého dobrodružstva

Maurícius je ostrov v Indickom oceáne s prekrásnymi plážami, pohostinnými ľuďmi a fascinujúcou prírodou. Okrem toho ale ponúka aj veľa zábavy a adrenalínu. Ak sa radi rozhýbete, máme pre vás tip na miesto, ktoré nesmie chýbať v programe vašej dovolenky – Maurícius Casela World of Adventures.

Casela World of Adventures je rozsiahly zábavný park, ktorý ponúka širokú škálu aktivít pre celú rodinu. Pre milovníkov zvierat je tu safari, kde si môžete pozrieť divé zvieratá v ich prirodzenom prostredí. Okrem zebier, pštrosí a sýkorých opíc tu môžete vidieť aj lvov, tygrov, rýdzov a hyeny.

Ak vám to nestačí, môžete vyskúšať aj ziplining, kedy sa na lane preplavíte nad vodopádom a malebným tunelom, ktorý vás prevedie tropickým lesom. Ak máte radi adrenalín, nezažili ste nič, ak nevyskúšate džipovú jazdu, prechádzku po sklenenom moste alebo priam podožiarliemu skoku s bungee jumpingom.

Radosť z Casela World of Adventures však nekončí tu. Pre milovníkov vody je tu obrovské umelé jazero, kam môžete vyskúšať surfovanie alebo kajak. Ak vám to nestačí, môžete sa preplaviť po mori na katamaráne alebo vyskúšať potápanie.

Pre deti je tu tiež dostatok zábavy. Môžu sa ísť poprechádzať po farme, kde sa môžu pozrieť na zvieratká, navštíviť detský park alebo si vybehnúť na trampolíne.

Aby sme nezabudli, ak by ste sa unavili, park ponúka aj miesta na oddych a občerstvenie. Môžete si objednať niečo chutné a posedieť pri jazere alebo v senzorických záhradách.

Casela World of Adventures je rozhodne miesto, ktoré nesmiete vynechať pri vašej dovolenke na Mauríciu. Vyzvite svoju rodinu alebo kamarátov a vydajte sa na toto dobrodružstvo. Určite vám to spraví dobrú náladu a prinesie veľa zážitkov, ktoré si budete spomínať ešte dlho po vašej dovolenke.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách