Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Arménsko Gyumri Brewery

Počasie Arménsko Gyumri Brewery


Arménsko je krajina v Kaukaze, ktorá sa môže pochváliť bohatou kultúrou a historickými pamiatkami. Nachádza sa tu aj mesto Gyumri, ktoré je druhým najväčším mestom v krajine. Okrem kultúry a histórie má však Arménsko oveľa viac na ponúknutie, vrátane jeho úžasného počasia a pivovarníctva.

Pokiaľ ide o počasie, Arménsko má zmiešané podnebie, ktoré zahrňuje kontinentálne a subtropické prvky. V lete sú teploty v Gyumri priemerné okolo 25 stupňov Celzia, s minimom teplôt 12°C a maximom teplôt približne 30°C. V zime sú však teploty klesajú do minusov, pričom sa pohybujú okolo -5 stupňov Celzia a minimum môžu dosahovať -20°C.

Ako budete môcť vidieť, rozsah teplôt je dosť veľký, preto je dôležité, aby ste sa pripravili na všetky rôzne typy počasia v Arménsku. Ak sa chystáte navštíviť Gyumri v lete, choďte si oblečených tričko, nohavice a sandále. V zime sa na druhej strane oblečte vrstvami, aby ste si udržali teplo, najmä ak sa rozhodnete ísť na túry alebo iné venkovné aktivity.

Gyumri je známe svojou kultúrou a lákadlami, ale pre mnohých pivných milovníkov tam je jedna atrakcia, ktorá nesmie chýbať: Gyumri Brewery. Gyumri Brewery je najväčší pivovar v Arménsku, ktorý ponúka širokú škálu piva vrátane svetlých a tmavých piv, ale aj ich značkové pivo s názvom "Kotayk". Ak plánujete návštevu tohto pivovaru, mali by ste vedieť, že sa nachádza asi 5 km juhozápadne od centra mesta. Okrem toho, tu môžete zájsť aj do poblížicej reštaurácii alebo barov.

V záverečnej analýze má Arménsko úžasne klima a pivo. Bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnete navštíviť Gyumri a Arménsko, určite nájdete obrovské množstvo zážitkov a pamätihodností, ktoré si zapamätáte na celý život.


Letenka Arménsko Gyumri Brewery


Arménsko je krajina, ktorá sa nachádza v Kaukazskom regióne. Má bohatú históriu a kultúru a jej prírodné scenérie vás nenechajú na pochybách, že na Slovensko sa vraciate obohatení novými zážitkami.

Jednou z dôvodov, prečo by ste si mali túto krajinu určite pozrieť, je Arménsko Gyumri Brewery. Tento pivovar sa nachádza v meste Gyumri a je pevným základom v pivovarskej tradícii Arménska.

Letenka do Armenka sa dá zakúpiť rôznymi spôsobmi a ceny sa líšia od spoločnosti k spoločnosti. Ideálne je sa rozhodnúť vopred a zakúpiť si letenku online, tak sa ušetríte odlišné poplatky.

Gyumri Brewery bola založená v roku 1950 ako štátny podnik. V roku 2002 ju odkúpila rodina Manvelyanov a to sa ukázalo ako skvelé rozhodnutie. Títo majitelia investovali do pivovaru veľké finančné prostriedky a nákupu nových pivovarských zariadení, čím výrazne zvýšili kvalitu a množstvo vyrábaného piva.

V pivovare sa vyrába množstvo druhov piva, medzi ktorými nájdeme klasické pivo, pšeničné pivo alebo tmavé pivo. Všetky tieto druhy majú vynikajúcu kvalitu a chuť, ktorá sa vám zapáči na prvý zážitok.

Okrem toho sa tu udeľuje aj pivný diplom. Ak sa rozhodnete urobiť si zastávku v tomto pivovare, určite nevynechajte túto príležitosť.

Gyumri Brewery nie je len bonami, aby navštívili každý, kto miluje dobré pivo, ale je to aj miesto, kde možete stráviť príjemné a zrelaxované chvíle s priateľmi alebo rodinou.

Preto, ak máte radi pivo a chcete si zároveň užiť príjemnú atmosféru, neváhajte a navštívte Arménsko Gyumri Brewery. Určite nebudete ľutovať a na vaše návšteve si užijete skvelý zážitok, ktorý si ešte dlho budete pamätať.


Najčastejšie otázky a odpovede Arménsko Gyumri Brewery


Najčastejšie otázky a odpovede o pivovare Gyumri Brewery v Arménsku:

1. Kedy bol pivovar Gyumri Brewery založený?
Pivovar Gyumri Brewery bol založený v roku 2013.

2. Aké druhy piva vyrába Gyumri Brewery?
Gyumri Brewery ponúka rôzne druhy piva, ako je svetlé pivo (Gyumri lager), tmavé pivo (Gyumri porter), ale aj špeciálne typy piva s ovocnými prísadami a limitované edície.

3. Kde sa nachádza pivovar Gyumri Brewery?
Pivovar Gyumri Brewery sa nachádza v meste Gyumri, ktoré je druhým najväčším mestom v Arménsku.

4. Je pivovar Gyumri Brewery otvorený pre verejnosť?
Áno, pivovar Gyumri Brewery má vlastnú piváreň, kde môžu návštevníci ochutnať ich pivo a takej iste aj získajú prehliadku pivovaru.

5. Môžem navštíviť pivovar ať si urobím prehliadku?
Áno, pivovar Gyumri Brewery ponúka prehliadky svojho pivovaru pre jednotlivcov aj pre skupiny.

6. Sú produkty Gyumri Brewery dostupné aj mimo Arménska?
Áno, Gyumri Brewery exportuje svoje pivo do rôznych krajín, vrátane Ruska, Nemecka a USA.

7. Aké ocenenie získal pivovar Gyumri Brewery?
V roku 2018 získal pivovar Gyumri Brewery ocenenie za najlepšie tmavé pivo v rámci Arménska na súťaži Pivné Hry.


Ubytovanie Arménsko Gyumri Brewery


Arménsko sa rozhodne nevyznačuje iba svojím bohatým kultúrno-historickým dedičstvom, ale aj skvelými pivovarami, ktoré sú skutočným klenotom tohto malebného krajiny. Ak by ste chceli navštíviť jeden z najlepších pivovarov v Arménsku, mali by ste sa zastaviť v meste Gyumri a navštíviť tam hneď niekoľko skvelých miest na vychutnanie si kvalitného piva. Jedným z nich je aj pivovar Gyumri Brewery a ponúka úžasné ubytovanie.

Gyumri Brewery je malebný pivovar, ktorý sa nachádza v historickej časti mesta Gyumri. Tento úžasný pivovar produkuje kvalitné remeselné pivo a je ideálny pre tých, ktorí chcú ochutnať jedinečné arménske pivo. Okrem toho sa v pivovare nachádza skvelé ubytovanie pre hostí, ktorí chcú preskúmať toto krásne mesto a ochutnať arménske tradičné jedlo.

Ubytovanie v pivovare Gyumri je skutočne výnimočné. Sú tam k dispozícii rôzne druhy izieb, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a krásou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a podlahové kúrenie, ktoré zabezpečí, že vás nič nebude rušiť počas vášho spánku. Nádherná fasáda z červených tehál a originálne drevené stropy vám poskytnú pocit, akoby ste sa vrátili do minulosti.

Okrem luxusného ubytovania vám tento pivovar tiež ponúka množstvo aktivít a zážitkov. Môžete sa zúčastniť prehliadky pivovaru a nauči sa viac o procese výroby piva, alebo sa môžete stretávať a rozprávať s miestnymi obyvateľmi o ich živote v meste. Pre tých, ktorí si radi užívajú adrenalínovú zábavu, pivovar ponúka možnosť zapojiť sa do výletov na horských bicykloch alebo si celodennú turistiku na miestnych kopcoch.

Nedotknutá príroda a krásne miestne tradície dávajú tejto oblasti svoju unikátnu atmosféru a robia z túrovania a ochutnávania miestnych kulinárskych zážitkov skutočne nezabudnuteľné dobrodružstvo. Takže ak chcete preskúmať tajomstvá Arménska a ochutnať jedno z najlepších pív, ktoré krajina ponúka, mali by ste sa určite zastaviť v pivovare Gyumri Brewery a ubytovať sa tam. Je to skutočne nezabudnuteľný zážitok.


Dovolenka Arménsko Gyumri Brewery


Ak hľadáte ojedinelé miesto na strávenie svojich dovolenkových dní, Arménsko by mohlo byť tou správnou voľbou pre vás. A ak ste fanúšikom piva, navštívenie Gyumri Brewery by mohlo byť nezabudnuteľným zážitkom.

Gyumri Brewery sa nachádza v meste Gyumri, ktoré sa nachádza na severe Arménska a je tiež druhým najväčším mestom krajiny. Brewery bola založená v roku 1950 a odvtedy sa stala jednou z najobľúbenejších pivární v krajine. V roku 2010 bola piváreň rekonštruovaná a modernizovaná, čo jej umožnilo vyrábať pivo podľa najmodernejších technológií.

Táto piváreň má hodnoty tradícií a kvality, čo sa odráža aj v produktoch, ktoré vyrába. Všetky ingrediencie, ktoré sa používajú na výrobu piva, sú získané zo zdrojov v Arménsku. Okrem klasických druhov piva, ako sú svetlé, polotmavé a tmavé pivá, Brewery vyrába aj nealkoholické pivo a novinkou sú pivá s ovocným príchuťami.

Návšteva pivárne zahŕňa okrem prehliadky výrobných priestorov aj ochutnávku rôznych druhov piva, doplnenú o výklad o výrobe a histórii piva v Arménsku. Okrem toho si môžete zakúpiť suveníry a darčekové predmety, ako sú tričká, poháre na pivo a fľaše s autentickej privátočky.

Po návšteve pivárne sa môžete vydať objavovať ďalšie klenoty tohto kúska Arménska, ako sú historické pamiatky, kaštieľ, námestie s trhmi a kostol so zvonom Haghardzin. Možnosti, kde sa ubytovať a čo vidieť v blízkom okolí, sú pestré a vyhovujú každému, od romantických miest po family-friendly destinácie.

Hoci Arménsko nie je typickou destináciou pre letné dovolenky, návšteva krajiny a pivárne Gyumri Brewery môže byť nezabudnuteľným zážitkom pre každého cestovateľa. Zandať sa do miestnej kultúry vám umožní spoznať zemi lepšie a objaviť nové zaujímavosti a chute, ktoré nikde inde nenájdete.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách