Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Singapur Singapore Zoo

Ubytovanie Singapur Singapore Zoo


Singapur je fascinujúce mesto s množstvom miest na návštevu. Jedným z najobľúbenejších miest v Singapure je Singapore Zoo, ktorý patrí medzi najlepšie zoo v celom svete. Ak hľadáte ubytovanie v blízkosti Singapore Zoo, nezvyknite!

Singapore Zoo je domovom pre množstvo druhov zvierat, vrátane ohrozených a zriedkavých druhov. Spolu s River Safari a Night Safari tvorí Wild Life Reserve Singapore. Tento úžasný zvierací park ponúka návštevníkom možnosť vidieť zvieratá v ich prirodzenom prostredí a vidieť, ako sa starajú o ich dobre bytie.

Ak hľadáte ubytovanie v blízkosti Singapore Zoo, máte na výber množstvo možností. V týchto hoteloch a rezortoch si môžete užiť luxusné ubytovanie a nádherné zariadenia.

1. Mandai Safari Lodge - To je skutočne vynikajúce miesto pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti Singapore Zoo. Nachádza sa na pozemku zoo a ponúka nádherné bungalovy s výhľadom na džungľu. Tu sa môžete cítiť ako v kráľovstve zvierat a zažiť nezabudnuteľný zážitok zo spania v prírode.

2. Village Hotel Changi - Ak hľadáte pokojnejšie miesto na ubytovanie v Singapure, táto možnosť by mohla byť pre vás tou správnou. Nachádza sa na východnom pobreží Singapuru, kde si môžete užiť ukľudňujúci výhľad na more a prístav. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú relax po dlhom dni strávenom v zoo.

3. Amara Sanctuary Resort Sentosa - Ak ste naopak skôr fanúšikom luxusu, tak v tomto rezorte nebudete sklamaní. Nachádza sa na ostrove Sentosa a ponúka štýlové a priestranné izby s výhľadom na zeleň. Rezort má aj vlastnú pláž a bazény a ponúka hostiteľom prvotriedne služby.

4. Capella Singapore - Ak ste milovníkom histórie a luxusu, toto miesto, ktoré sa pýši architektonickými skvostmi z 19. Storočia, je pre vás tou správnou voľbou. Nachádza sa v meste a ponúka útulné izby a apartmány. Hotel má aj vlastnú pláž a bazén.

Singapore Zoo je určite jednou z najzaujímavejších atrakcií v Singapure a svoj pobyt v tomto meste si určite užijete viac, ak vyberiete správne miesto na ubytovanie. Z týchto možností si môžete vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje a zaručuje vám príjemný a pohodlný pobyt počas vašej návštevy Singapore Zoo.


Počasie Singapur Singapore Zoo


Singapur je známy svojím vlhkým podnebím a tropickými dažďami po celý rok. Napriek tomu sa však aj v daždivých obdobiach môže návštevník tešiť na svoju cestu do Singapore Zoo.

Singapore Zoo sa nachádza v severnej časti ostrova Singapur a je domovom pre takmer 3 600 zvierat z viac ako 300 druhov. Od opíc, obojživelníkov a až po veľké dravce a slony. Vzhľadom na to, že Singapore Zoo je vonkajšia atrakcia, je dôležité zohľadniť počasie, keď plánujete svoju návštevu.

Súčasťou tropického počasia sú aj príležitostné krátke dažde, ktoré môžu trvať od pár minút až po hodiny. Preto by ste mali mať pri sebe ochrannú plášť, alebo dáždnik, aby ste sa ochránili v prípade náhleho dažďa. Zároveň s týmto oblečením by ste sa však mali vybaviť aj odievaním, ktoré vám pomôže zvládnuť horúce a vlhké podnebie, ktoré často v Singapure prevláda.

Singapur má stredne vysokú teplotu celý rok okolo 27 stupňov Celzia, s relatívne vysokou vlhkosťou v priemernej hodnote okolo 80 percent. To znamená, že by ste si mali so sebou zobrať dostatok vody, aby ste predišli problémom s dehydratáciou a náhlej únave.

V prípade, že sa chystáte navštíviť Singapore Zoo počas leta, čo zvyčajne zahŕňa obdobie medzi júnom a augustom, môžete sa tešiť na ešte vyššie teploty a intenzívnejšie dažde. To však neznamená, že by ste sa nemohli baviť v Singapure, pretože toto mesto ponúka mnoho vnútorných atrakcií, ako sú múzeá, akváriá a nákupné centrá, kde sa návštevníci môžu zabaviť pri každom počasí.

Celkovo platí, že Singapore Zoo je výborná atrakcia, ktorú môžu návštevníci navštíviť po celý rok. Ak však chcete zažiť najlepšie podmienky, možno by ste mali zvážiť návštevu v období od decembra do februára, keď je menej daždivé a teplota nie je až tak extrémna. Nakoniec však závisí to od toho, kedy sa tam dostanete a aký typ zvierat vás zaujíma. Singapur je totiž známy aj ako zahrada zvierat, pretože umiestnil mnoho zvierat z regiónu do prirodzenej podoby životného prostredia, takže sa oplatí vidieť ho naživo.


Dovolenka Singapur Singapore Zoo


Singapur je mesto plné zábavy, histórie a prírodných zdrojov. Čo by si však nechcel vynechať, je návšteva jedného z najkrajších zvieracích parkov na svete – Singapore Zoo.

Tento park bol založený v roku 1973 a je domovom viac ako 300 druhov zvierat a viac ako 4000 jednotlivcov z týchto druhov. Zvieratá v tejto záhrade sú chované v podmienkach, ktoré im umožňujú žiť v najprirodzenejších podmienkach, a to v prírode ako v divočine.

Park má širokú škálu aktivít pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Pre najmenších návštevníkov je tu detská zóna Kidzworld, kde sú rôzne atrakcie pre deti, vrátane vodných hracích plôch, detskej železnice a množstva iných možností zábavy.

Pre dospelých návštevníkov je možnosť absolvovať nočný safari. Táto zážitková jazda umožňuje návštevníkom vidieť nočný život zvierat v ich prirodzenom prostredí. Safary sa konajú každý deň od 19:30 do 0:00 hod.

Park ponúka aj množstvo ďalších aktivít, ako napríklad hádzanie jazýčkami cez kravy, sledovanie prevádzok zvierat, plieštaním po pláži v otvorenom bazéne medzi dvoma obdĺžnikovými budovami, ktoré vyzerajú ako obrovské terárium.

Aby ste si dovolenku užili naplno, nezabudnite sa vybaviť správnou výbavou, ako napríklad pohodlnými topánkami, slnečnými okuliarmi a klobúkmi. Nezabudnite si tiež vziať fotoaparát, aby ste si mohli zachytiť nádherné momenty zo Singapore Zoo.

Celkovo povedané, Singapore Zoo patrí medzi najnavštevovanejšie zvieracie parky na svete a je to jedinečná príležitosť vidieť niektoré z najkrajších zvierat na svete v ich prirodzenom prostredí. Ak plánujete navštíviť Singapur, neváhajte a navštívte túto nádhernú záhradu. Čakajú na vás nezabudnuteľné zážitky.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Singapore Zoo


Q: Kedy je Singapore Zoo otvorený?
A: Zoo je otvorená každý deň od 8:30 do 18:00.

Q: Koľko stojí vstupenka do Singapore Zoo?
A: V závislosti od veku a výberu atrakcií sa ceny líšia, však zvyčajne sa pohybujú medzi 20 až 40 dolármi americkej meny.

Q: Je možné si zakúpiť lístky na Singapore Zoo online?
A: Áno, lístky možno zakúpiť online prostredníctvom oficiálnej stránky Zoo.

Q: Môžem stravovať zvieratá v Zoo?
A: Nie, kŕmenie zvierat je zakázané. V Zoo sú rôzne reštaurácie a stánky s občerstvením, kde si môžete kúpiť jedlo a nápoje.

Q: Je povolené fotografie či natáčanie zvierat v Zoo?
A: Áno, fotografovanie a natáčanie zvierat je povolené, avšak v niektorých častiach Zoo môžu byť prekážky.

Q: Sú v ZOO aj nočné prehliadky?
A: Áno, v Singapore Zoo sa konajú nočné prehliadky – Night Safari, ktoré sú zamerané na nočný život zvierat.

Q: Je v Zoo možné prenajať kočík alebo invalidný vozík?
A: Áno, na prenájom sú k dispozícii kočíky a invalidné vozíky.

Q: Je v cene vstupenky aj vstup na atrakcie ako napríklad šou s delfínmi?
A: Nie, zvyčajne nie sú v cene vstupenky aj vstupy na atrakcie. Tieto sa musia zakúpiť samostatne.


Letenka Singapur Singapore Zoo


Ak hľadáte nezabudnuteľné zážitky počas vášho pobytu v Singapure, navštíviť Singapore Zoo by malo byť na vašom zozname. Tento zoológický park je jedným z najlepších na svete a ponúka návštevníkom možnosť vidieť zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Aby ste sa mohli dostať do Singapuru a navštíviť zoo, potrebujete letenku. Existuje mnoho spoločností, ktoré ponúkajú letenky do Singapuru a môžete si ich zakúpiť online alebo cez cestovné kancelárie. Ceny leteniek sa pohybujú v rozmedzí od 300 do 800 dolárov v závislosti od toho, kam cestujete a akú triedu si zvolíte.

Po príchode do Singapuru je zoo veľmi ľahko prístupná. Nachádza sa len 20 minút jazdy od centra mesta a môžete sa tam dostať taxi, autobusom alebo metrom. Ak použijete taxi, cesta bude stáť približne 20 dolárov a zaberie to približne 15 minút.

Po príchode do zoo sa môžete tešiť z množstva zvierat, ktoré si môžete pozrieť. Medzi najväčšie atrakcie patrí predstavenie s orangutanom, kde môžete sledovať týchto úžasných zvierat pri výskyte na liahni pre vtáky, ktoré sa nachádza na kopci v hornej časti záhrady.

Okrem orangutanov si tu môžete pozrieť aj ďalšie zvieratá, ako sú napríklad slony, koaly, krokodíly, tapíry a tigre. Keď sa budete prechádzať medzi rôznymi oblasťami parku, budete sa cítiť ako keby ste skutočne boli v rôznych častiach sveta, pretože zvieratá sú zoradené podľa ich pôvodu.

Ak sa rozhodnete navštíviť Singapore Zoo priamo po prílete do Singapuru, nezabudnite si vybaviť letenku dopredu. Ceny letov sa môžu výrazne líšiť a tým pádom sa môžete cítiť niekedy znechutene, keď zistíte, že na letenku, ktorú si vybrali, už nezostáva nič výhodné. Preto je dôležité si vybaviť letenku dopredu a využiť ponuky, aby bola cena čo najvýhodnejšia a mohli ste stráviť neskutočný čas v Singapore Zoo.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách