Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Fidži Matangi Island

Ubytovanie Fidži Matangi Island


Fidži Matangi Island je jedným z najkrajších ostrovov v Južnom Pacifiku a ponúka návštevníkom úžasné zážitky počas celého roku. Tento ostrov je dokonalým miestom pre tých, ktorí hľadajú neobmedzený prístup k bielej pobrežnej linii, prekrásnym korálovým útesom a bujnej zelenej prírode. Okrem krásnej prírody, ponúka Matangi Island úžasné možnosti romantických výletov, dobrodružných plavieb, plážových aktivít a samoobslužného relaxu - všetko je tu k dispozícii.

Výhodou Matangi Islandu je, že ponúka nenáročné ubytovanie v podobe bungalovov. Bungalovy sa nachádzajú priamo na pláži a poskytujú návštevníkom úžasný výhľad na more a okolitú prírodu. Každý bungalov je vybavený klimatizáciou, chladničkou a privátnym balkónom. Všetky bungalovy sú rozmiestnené tak, aby zabezpečili súkromie a pohodlie pre všetkých hostí. Ubytovanie v bungalovoch vám umožní prežiť jedinečný zážitok, o ktorom ešte dlho nebudete mať možnosť ani len snívať!

K dispozícii sú aj tzv. „Treehouses“, čo sú ubytovania so štvorcovým pôdorysom 60m². Sú zavesené vo výške 7-8 metrov od zeme a umožňujú návštevníkom vidieť okolitú prírodu z úplne iného uhla pohľadu. Bungalovy rovnako ako "treehouses" sú výborne vybavené a sú dimenzovane pre pohodlnú a relaxačnú dovolenku na Matangi Islande.

Okrem ubytovania v bungalovoch a treehouses, Matangi Island ponúka aj luxusné villas - Gardenview villas a Beachfront villas. Tieto nádherné a priestranné vily poskytujú hostiam dostatok súkromia a luxusu súčasne. Villa je vybavená klimatizáciou, SPA wannou, súkromným bazénom a balkónom s výhľadom na more. Villa je navrhnutá s ohľadom na prírodné prostredie a má umožniť hostom cítiť sa ako doma.

Pre príjemný pobyt na Matangi Islande sú k dispozícii aj ďalšie služby ako spa, kde si môžete vychutnať okamih oddychu a relaxu alebo si zašportovať v telocvični. Okrem toho ponúka ostrov zábavné a dobrodružné aktivity ako potápanie, plachtu a rôzne vodné športy.

Ubytovanie na Matangi Islande nie je len o bungalovoch alebo treehouses. Je to o zážitkoch, ktoré si hostia odnesú zo svojej dovolenky. Matangi Island ponúka hostom niečo viac, niečo, čo sa nedá opísať slovami, ale musí sa to zažiť na vlastnej koži. Preto ak hľadáte niečo výnimočné a nezabudnuteľné, potom je Matangi Island ideálnejším miestom na vašu dovolenku!


Počasie Fidži Matangi Island


Fidži je ostrovná krajina v južnom Tichomorí. Ak by ste mali stráviť svoju dovolenku niekde na Fidži, Matangi Island by mal byť na vašom zozname miest, ktoré musíte navštíviť. Matangi Island je súčasťou ostrovného reťazca Mamanucas a nachádza sa 80 km od Fidži.

Matangi Island ponúka turistom krásne pláže a nezabudnuteľné zážitky. Krajina je bohatá na prírodné scenérie, okázalé vodopády a pestrosť rastlín a zvierat, ktoré dokážu človeka ohromiť. Okrem toho, Matangi Island a celý Fidži sú vždy známe svojím tropickým počasím.

Počasie na Matangi Island je celoročne teplé a vlhké. Teploty sa pohybujú v rozmedzí 25 °C - 30 °C. Najlepšie obdobie na návštevu Matangi Island je od mája do novembra. Toto obdobie je nazývané obdobie sucha. Teploty sú teplejšie a vlhkosť vzduchu je nižšia.

V období dažďov, od decembra do apríla, môže pršať až trikrát denne. Tiež môže byť vlhko a teplo, čo môže spôsobiť nepríjemné zážitky turistom. Aj keď obdobie dažďov môže byť nepríjemné, môže ponúknuť návštevníkom obrovské množstvo flora a fauny, ktoré neexistujú počas suchého obdobia.

Čo sa týka návštevy Matangi Island v závislosti od počasia, odporúča sa navštíviť počas obdobia sucha pre tých, ktorí si chcú vychutnať teplo a opaľovanie na pláži. Ak by ste chceli vidieť najkrajšie scény, napríklad kvitnutie rastlín a prekrásne kvitnúce hory, odporúča sa navštíviť počas obdobia dažďov.

Matangi Island je miestom, ktoré by malo byť na zozname navštíviť miesta na Fidži. S jeho nádhernými plážami, úchvatnou prírodou a celoročne teplým počasím, je to ideálne miesto pre tých, ktorí si chcú vychutnať slnko a teplé počasie. Ať už navštívite Matangi Island kedykoľvek, určite to bude nezabudnuteľná dovolenka.


Letenka Fidži Matangi Island


Matangi Island is a stunningly beautiful location located off the eastern coast of Fiji. This remote island is known for its pristine white sand beaches, crystal clear waters, and lush tropical forests.

If you are planning a trip to Matangi Island, the first step is to book your flights. Fortunately, there are several airlines that offer flights to Fiji, including Air New Zealand, Qantas, and Fiji Airways. Once you arrive in Fiji, you can take a domestic flight or a boat ride to Matangi Island.

When booking your flight, it is important to consider the time of year you plan to visit. The best time to visit Matangi Island is during the dry season, which runs from May to October. During this time, the weather is warm and dry, and you can enjoy the island's natural beauty without the fear of rain.

It is also important to consider the accommodations available on Matangi Island. There are several luxury resorts on the island, each offering different types of accommodation options. Some of the top resorts on Matangi Island include Matangi Private Island Resort, Qamea Resort and Spa, and Taveuni Palms Resort.

Once you arrive on Matangi Island, there are plenty of things to see and do. The island is home to a diverse range of wildlife, including sea turtles, dolphins, and tropical birds. You can explore the island's beauty on foot, by boat, or by snorkeling and diving in the surrounding waters. Some of the top activities on Matangi Island include hiking to the island's highest peak, visiting the local village, and indulging in a traditional Fijian massage.

If you are looking for a remote and peaceful island getaway, then Matangi Island is the perfect destination. With its stunning beaches, rich wildlife, and luxurious accommodations, this is an ideal destination for anyone looking for a paradise escape. Book your flights soon and get ready to experience the beauty of Fiji firsthand.


Dovolenka Fidži Matangi Island


Fidži je ostrovná krajina plná nádherných pláží, prírodných krás a útulných ostrovov, ktoré sú ideálne miesto na oddych. Ak hľadáte dokonalé miesto, kde sa zbaviť stresu a punčoch na dovolenku, Matangi Island v Fidži by mohla byť tou správnou voľbou.

Matangi Island je jedným z najluxusnejších ostrovov, ktorý sa nachádza v srdci Fidži. Tento ostrov sa nachádza 10 kilometrov východne od Tavenui a poskytuje prístup k nádherným lagúnám a bielej pláži, ktorá je dokonalá na relaxáciu. Ostrov Matangi je dychberúcim miestom, kde sa môžete pohodiť a vychutnať si krásy prírody.

Prvá vec, ktorá vás na Matangi Island zaujme, je ubytovanie v ich bungalove s výhľadom na more. Všetky bungalovy sú postavené priamo na pláži a poskytujú priamy výhľad na nádherné modré vody. Bungalovy sú navrhnuté tak, aby zodpovedali rôznym požiadavkám a potrebám klientov, a to od romantických bungalovov pre dvoch až po rodinné bungalovy pre 4 osoby.

Matangi Island ponúka množstvo možností pre oddych a zábavu. Môžete si užívať dlhé prechádzky po pláži, navštíviť prírodné krásy v okolí, ako je sopka Tavenui alebo si dokonca objednať piknikový košík a užívať si pohodu s dekorom vysokú hory a palmovými stromami. Ak máte radi zážitky pod vodou, Matangi Island poskytuje aj možnosť šnorchlovania a rôznych vodných športov.

Okrem všetkých aktivít, ktoré Matangi Island ponúka, si môžete užívať aj skvelú kuchyňu. Fidžijská kuchyňa je jedinečná a Matangi Island poskytuje ich vlastný zážitok. Môžete si vychutnať miestne ingrediencie a jedlá, ktoré sú pripravené priamo na ostrove. Rovnako tak si môžete užívať aj rôzne nápoje a koktaily, ktoré sú pripravené len pre vás.

Celkovo povedané, Matangi Island je dokonalou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť relaxačnú dovolenku a užiť si nádherné okolie Fidži. Ostrov poskytuje luxusné ubytovanie, rôzne aktivity a skvelú kuchyňu. Všetko toto, spolu s nádhernými výhľadmi na more a pláž, robí z Matangi Island ideálne miesto na dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Fidži Matangi Island


1. Aké sú dopravné možnosti na ostrov Matangi?
Dostupné sú iba lodné dopravné možnosti, väčšinou cez privátne lodné spoločnosti.

2. Aké je ubytovanie na ostrove Matangi?
Na ostrove Matangi sa nachádza rezort súkromných plážových vil.

3. Dokáže rezort na ostrove Matangi uspokojiť vegetariánov a vegánov?
Áno, rezort ponúka vegetariánske a vegánske jedlá.

4. Je možné na ostrove Matangi zažiť potápanie?
Áno, na ostrove Matangi je k dispozícii možnosť potápania.

5. Aké aktivity je možné využiť na ostrove Matangi?
Rezort ponúka aktivity ako potápanie, surfovanie, rybolov, kajakárstvo, plachtenie a turistické výlety.

6. Je možné sa dostať na ostrov Matangi bez rezervácie ubytovania?
Nemusí byť možné dostať sa na ostrov Matangi bez rezervácie ubytovania vzhľadom na to, že na ostrove sa nenachádza iné miesto na ubytovanie.

7. Aké sú ceny ubytovania na ostrove Matangi?
Ceny sa líšia v závislosti od typu a veľkosti izby a môžu sa pohybovať v rozmedzí od približne 500 - 1000 USD na noc.

8. Aké je vhodné obdobie na návštevu ostrova Matangi?
Najvhodnejšie obdobie na návštevu ostrova Matangi je od mája do októbra.

9. Je na ostrove Matangi prístup k internetu?
Áno, na ostrove Matangi je dostupný bezplatný Wi-Fi prístup.

10. Aké je odporúčané oblečenie na ostrove Matangi?
Odporúča sa nosiť ľahké a volné oblečenie, najmä vo večerných hodinách, keď sú komáre aktívne. Okrem toho by ste si mali so sebou doniesť plavky, klobúk a opaľovací krém.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách