Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Monako Monte Carlo Golf Club

Počasie Monako Monte Carlo Golf Club


Monako, krajina bohatá na slnko, more a luxusné kasína, má aj niečo pre golfových nadšencov - Monte Carlo Golf Club.

Klub sa nachádza v údolí Monte Carlo a ponúka nádherný výhľad na Monacké kniežatstvo a Stredomorské more. Ranné západy slnka a večerný kľud sú tu úplne fantastické a získava na popularite medzi turistami a miestnymi obyvateľmi.

Počasie v Monaku je zvyčajne celoročne príjemné, s miernymi teplotami a malým množstvom zrážok. V lete môže byť dosť horúco, ale vysoká technológia zabezpečuje, aby hráči mohli hrať pohodlne. V zime sú mierny a slnečný dny, takže golfoví nadšenci môžu hrať po celý rok.

Monte Carlo Golf Club ponúka 18 jamkové ihrisko, ktoré bolo vytvorené v roku 1911 a neskôr renovované v roku 2014. Je to skutočný skvost medzi klubmi v Európe, s kvalitnými trávnikmi, elegantným klasicistickým dizajnom a nádhernými výhľadmi. Ihrisko je zvyčajne mierne náročné, pretože sa nachádza na svahu a má niektoré úžasné vodné prekážky.

Na ihrisku sú aj školiace kurzy, čo znamená, že aj tí, ktorí nikdy predtým nehrali golf, sa môžu naučiť tento elegantný šport. Klub tiež ponúka školenie na golfových technikách a profesionálny prístup.

Okrem toho je tu aj tradičný klubový dom, kde sa golfisti môžu ukľudniť po hrách a vychutnať si luxusné nápoje a jedlo.

V celom Monaku sa môžu návštevníci tešiť na krásne počasie a Monte Carlo Golf Club nie je výnimkou. Sú tu podmienky na rokú hru, či už je to v lete alebo v zime, a preto je to skvelé miesto na golfový výlet bez ohľadu na ročné obdobie.

Takže ak chcete zažiť zážitok z golfu v luxusnom prostredí, navštívte Monte Carlo Golf Club a užite si krásne počasie a nádherný výhľad, ktorý tento klub ponúka.


Ubytovanie Monako Monte Carlo Golf Club


Monako Monte Carlo Golf Club je jeden z najluxusnejších golfových klubov na svete, s prekrásnym výhľadom na Stredozemné more a Monacký prináša jedinečnú kombináciu prémiového ubytovania s dokonalým prepojením telesnej aktivity a golfu.

V centrálnom Monte Carle sa nachádza toto úchvatné ubytovanie, kde si váš pobyt určite užijete. Okrem luxusného ubytovania a fantastického golfového ihriska si môžete vychutnať aj neopakovateľnú atmosféru, ktorú Monako ponúka.

Klubové izby a apartmány v Monte Carlo Golf Club sú štýlovo zariadené a ponúkajú všetok komfort pre ľudí, ktorí hľadajú prvotriedne ubytovanie. Sú vybavené vzdušnými oknami s výhľadom na zelenú plochu golfového ihriska a sú dostupné s balkónom, ktorý vám umožní užiť si nádheru Monackého pobrežia.

V pracovnom dni môžete využiť služby klubu a zrelaxovať sa v nekonečne dlhom bazéne. Pokojne sa zvečnite pri nádhe golfového ihriska a nechajte sa ovplyvniť atmosférou, ktorá sa vám snáď ani nezdá. Nie sú zaďaleko ani krásne pláže Monackého pobrežia, kde si môžete vychutnať teplé slnko a krásne more.

Ak máte radi kvalitné jedlo, ubytovanie v Monte Carlo Golf Club bude pre vás rajom. Klubová reštaurácia ponúka široký výber špičkových jedál s vynikajúcimi nápojmi. Samozrejme, nájdete tu aj bohatú ponuku miestnych pochúťok.

Okrem toho, Monte Carlo Golf Club má aj svoj tenisový a squashový kurt, a pre tých, ktorí majú radi iné športové aktivity, je tu tréningová miestnosť s najmodernejším fitness zariadením.

Ubytovanie v Monte Carlo Golf Club ponúka neobyčajný zážitok, ktorý spája špičkové ubytovanie s prvotriednymi golfovými zážitkami. Toto miesto je jednoznačne výbornou voľbou pre každého golfistu alebo pre tých, ktorí chcú zažiť to najlepšie, čo Monako ponúka.


Letenka Monako Monte Carlo Golf Club


Monaco Monte Carlo Golf Club - Letenka do rajského ráje golfistů

Pokud jste vášnivým golfistou, určitě jste již slyšeli o jedinečném golfovém hřišti v Monaku a Monte Carlu. I když se na první pohled zdá, že v těchto lokalitách není místo pro golf, Monaco Monte Carlo Golf Club Vám nabízí jedinečnou příležitost zahrát si na jedné z nejexkluzivnějších destinací pro golfisty na světě. A k tomu vám stačí jednu letenku.

O hřišti

Monaco Monte Carlo Golf Club se rozkládá na ploše 80 hektarů a je položen uprostřed horského masivu. Hřiště je v proslulém národním parku Mercantour a nabízí úžasný výhled na Středozemní moře.

Hřiště bylo navrženo profesionálním golfistou a architektem Willie Park Jr. a neustále se řadí mezi nejlepší golfová hřiště nejen v Evropě, ale i celosvětově.

Hřiště se skládá z 18 jamek a jeho obtížnost ocení jak začátečníci, tak i zkušení golfisté. Kromě toho, že nabízí krásné výhledy, hřiště je plné přírodních překážek, které jsou v souladu s okolím. Kromě toho, že užijete naplno pohybu na čistém vzduchu, můžete si užívat i toho, jak dokonale sladíte vaše puty na krásné zelených plochách.

Jak se tam dostat

Monaco Monte Carlo Golf Club se nachází jen pár minut cesty od centra Monte Carla. Pokud se rozhodnete využít letadlovou dopravu, nejlepší volbou je Letiště Nice Côte d'Azur, které se nachází jen pár kilometrů od Monaka.

Z letiště Nice Côte d'Azur můžete využít mnoho různých možností transportu, jako jsou taxi, autobus nebo pronajmutím auta. Pro větší pohodlí je však nejlepší si dopředu zabezpečit transfer a vyrazit naplno do svého golfového dobrodružství.

Nebojte se investovat do kvality

Pokud jste výběr mezi letenkou do Monaka Monte Carlo Golf Club stále váháte, ujistěme Vás, že investice do kvalitního zážitku se vyplatí. Přestože je hřiště jedno z nejexkluzivnějších v Evropě, to, po čem můžete toužit a co zde zažijete, rozhodně stojí za každou investovanou korunu.

Díky Letence do Monaka Monte Carlo Golf Club se stanete součástí golfistické pravdy. Co takhle toto krásné golfové hřiště vnímat jako výzvu a pustit se do zápasu? Určitě se nejen zlepšíte a získáte nové zážitky a zkušenosti, ale zábava bude vaše po celou dobu.

Tak co na to říkáte? Rozhodněte se vstoupit do světa golfu a zažijte nezapomenutelný zážitek v Monaku Monte Carlo Golg Club!


Najčastejšie otázky a odpovede Monako Monte Carlo Golf Club


Otázky a odpovede:

1) Ako sa volá golfový klub v Monaku?
- Názov klubu je Monaco Monte Carlo Golf Club.

2) Kde sa klub nachádza?
- Nachádza sa v meste La Turbie, ktoré je v blízkosti Monaka a Monte Carla.

3) Aké sú ceny za golfové hry v klube?
- Ceny sa líšia v závislosti od sezóny a počtu hráčov. Pre viac informácií o cenách kontaktujte klub.

4) Musím mať vlastné golfové vybavenie alebo ho môžem požičať v klube?
- V klube môžete požičať kompletné golfové vybavenie vrátane golfových vozíkov.

5) Ako sa môžem stať členom klubu?
- Členom klubu sa môžete stať po zaplatení ročného poplatku. Pre viac informácií o tejto možnosti kontaktujte klub.

6) Môžem v klube absolvovať golfový kurz?
- Áno, v klube sú k dispozícii golfové kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov.

7) Aké možnosti na stravovanie sú v klube k dispozícii?
- V klube je reštaurácia a bar, ktoré sú otvorené pre hráčov aj návštevníkov. Ponúkajú širokú škálu jedál a nápojov.

8) Kedy je najlepší čas na hranie golfa v klube?
- Najlepší čas na hranie golfa v klube je v období od mája do septembra, keď je teplota prijateľná a počasie vyhovuje.


Dovolenka Monako Monte Carlo Golf Club


Ahoj! Vítam ťa pri písaní článku o dovolenke v Monaku, konkrétne o Monako Monte Carlo Golf Clube. Jedná sa o golfový klub, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí krajiny Riviera v Monaku, a ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetkých milovníkov golfového športu.

Monako Monte Carlo Golf Club je založený na prvotriednej tráve, ktorá bola kvalitne udržiavaná a zlepšovaná rokmi skúseností s golfovými ihriskami. Tento klub ponúka štyrikrát deväťjamkové ihriská, ktoré boli starostlivo navrhnuté a vybudované tak, aby vyhovovali potrebám golfových hráčov všetkých úrovní.

Pre tých, ktorí si radi spoja dovolenku s golfom, je Monako Monte Carlo Golf Club tou správnou voľbou. Okrem toho, že si môžu zahrať na prvotriednom ihrisku, majú tiež možnosť ubytovať sa v luxusných hoteloch v blízkosti klubu. Tieto hotely ponúkajú krásne izby a apartmány s výhľadom na more a na golfový klub.

Okrem golfu a ubytovania, Monako a okolie ponúkajú množstvo ďalších aktivít a pamiatok, ktoré si môžete užiť. Môžete navštíviť historické pamiatky v Monaku, ako sú Napoleonské múzeum a Grimaldiho zámok, alebo sa vydať na prechádzku po malebných dedinkách v okolí. Ak si radi doprajete nejakú športovú aktivitu, môžete navštíviť tenisové kurty alebo si požičať bicykel a objavovať okolie.

Je dôležité zdôrazniť, že pre návštevníkov Monaka sa vyžaduje vhodné oblečenie, ktoré vyhovuje tam miestnym pravidlám. V Monaku platia striktné pravidlá týkajúce sa oblečenia, preto sa odporúča pred návštevou preštudovať si miestne zvyklosti a tradície.

V záverečnom hodnotení môžeme Monako Monte Carlo Golf Club odporučiť pre všetkých, ktorí milujú golf a chcú si dopriať nejakú špeciálnu dovolenku. Okolie je krásne a ponúka množstvo možností na relaxáciu a aktívne strávenie voľného času. Ak teda hľadáte miesto pre svoju ďalšiu dovolenku, Monako Monte Carlo Golf Club je tou správnou voľbou!


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách