Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Kuba El Malecón (Havana)

Najčastejšie otázky a odpovede Kuba El Malecón (Havana)


1. Aký je Kuba El Malecón?
Kuba El Malecón je reštaurácia, ktorá sa nachádza v Havane, na Calejonu św. Wawrzyńca.

2. Aké sú otváracie hodiny reštaurácie Kuba El Malecón?
Reštaurácia Kuba El Malecón je otvorená denne od 12:00 do 23:00.

3. Ako môžem rezervovať stôl v reštaurácii Kuba El Malecón?
Na rezerváciu stolu v reštaurácii Kuba El Malecón môžete použiť ich webové stránky alebo si môžete zavolať priamo do reštaurácie.

4. Aké jedlá ponúka reštaurácia Kuba El Malecón?
Kuba El Malecón ponúka kubánske, latinskoamerické a miestne jedlá. Ich jedlá sú zložené z čerstvých, kvalitných a miestnych surovín.

5. Aké sú ceny jedál v reštaurácii Kuba El Malecón?
Ceny v reštaurácii Kuba El Malecón sú priemerne vyššie, pretože ponúkajú kvalitné jedlá z čerstvých surovín a vyššiu úroveň stravovania.

6. Aké nápoje ponúka reštaurácia Kuba El Malecón?
Reštaurácia ponúka širokú škálu nápojov vrátane rôznych druhov kubánskeho rumu, koktailov a miestnych pív.

7. Je potrebné sa obliekať formálne do reštaurácie Kuba El Malecón?
Reštaurácia Kuba El Malecón má neformálnu atmosféru, takže nie je potrebné, aby ste sa obliekli do formálneho oblečenia. Avšak, odporúčame Vám prijat vyšší stupeň Šik kontroly pre Vaše pohodlie a aby ste si mohli užiť luxusnú atmosféru.

8. Ponúka reštaurácia Kuba El Malecón vegetariánske a vegánske jedlá?
Reštaurácia Kuba El Malecón ponúka tiež vegetariánske a vegánske jedlá. Prosím, informujte náš personál o vašich požiadavkách na stravu a budeme radi, že vám pomôžeme vybrať z našej ponuky.

9. Je možné v reštaurácii Kuba El Malecón platiť kartou?
Áno, reštaurácia Kuba El Malecón akceptuje platobné karty.

10. Poskytuje reštaurácia Kuba El Malecón zákaznícky servis v angličtine?
Áno, personál reštaurácie Kuba El Malecón hovorí po anglicky a je pripravený pomôcť Vám s akýmkoľvek problémom.


Počasie Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je známa svojimi krásnymi plážami, tancujúcimi ľuďmi a výbornou kuchyňou. Avšak, jedným z najväčších tajomstiev na Kube je krásny pobrežný chodník v Havane nazvaný El Malecón. Toto neskutočné miesto už niekoľko desaťročí láka turistov svojou krásou a typickým kubánskym šarmom.

Kuba sa nachádza v Karibiku a preto je tu teplé počasie po celý rok. V hlavnom meste Havane sa teploty pohybujú v rozmedzí 25 až 30 stupňov Celzia. Najteplejšie mesiace sú júl a august, kedy teploty môžu dosiahnuť až 33 stupňov Celsiusa. Aj keď na Kube je teplejšie počasie ako v iných krajinách, nie často sa stáva, že prší. Práve preto je El Malecón tak populárny.

Niekoľko hodín strávených na chodníku El Malecón umožňuje turistom odpočinúť si od horúceho slnka a pozorovať krásne vody Karibiku. V noci sa pobrežie zabezpečí a turisti tu môžu vychutnať výhľad na mesto zaplavujúce čarovnú atmosféru nočného života.

Ak sa chcete v živote cítiť niečím špeciálnym, chodník El Malecón je to správne miesto. Jeho krása obmedzuje ľudí od všetkých vekových kategórií a obľúbenosť tohoto miesta sa neustále zvyšuje. Takže ak hľadáte miesto, kde môžete relaxovať, ukľudniť myseľ a pozorovať vychádzajúce slnko alebo žiarivú západ slnka nad modrou hladinou Karibiku, El Malecón je správna voľba.

Vzhľadom k tomu, že Cuba je exotickej krajina, ktorá má čarovné miesta, je dôležité byť pripravený na rôzne počasie. Na El Malecón musíte byť pripravení na to, že silný vietor môže urobiť z vody rozprávkové vlny, ale môže to byť aj dostatočné, aby sfúkol všetky klobúky, ktoré turisti mali na sebe.

Celkovo, Kuba a jej hlavné mesto Havana sú skutočne krásnymi miestami, kde sa turisti môžu cítiť ako doma. El Malecón, s jeho pohľadom na Karibik a kultúrou Kuby, je miesto, kde môžete ochutnať a oživiť miestnu kultúru a poznať miestnych ľudí. Nie ste na Kube, ak ste nenavštívili El Malecón!


Ubytovanie Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je krajina, ktorá je známa svojim jedinečným šarmom. Je to domov niektorých najkrajších pláží na svete, nádherných koloniálnych budov a krásnych ulíc. Kubánska kultúra a histórie sú fascinujúce a všade sa v jazuke a taxách cíti tá správna atmosféra. Ubytovanie je dôležitou súčasťou cesty a rôzne možnosti ponúkajú rôzne skúsenosti.

V Havane, hlavnom meste Kuby, sa nachádza jedna z najikonickejších častí Kuby - El Malecón. Táto nádherná promenáda lemuje pobrežie Karibského mora a je domovom pre niektoré z najlepších kaviarní, výhľadových miest a miestnych trhov v meste.

Ak hľadáte ubytovanie v tejto oblasti, existuje viacero možností. Nájdete tu hotely, hostely a dokonca aj súkromné apartmány. Pre tých, ktorí chcú zažiť skutočnú kubánsku atmosféru, súkromné apartmány sú najlepšou voľbou.

Súkromné apartmány na El Malecón sú zvyčajne v tradičných reštaurovaných budovách a ponúkajú klasický vzhľad s modernými doplnkami. Niektoré z najlepších apartmánov na El Malecón majú veľké terasy, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na more a na celé mesto. Jednoduchý nábytok a krása miestnosti vytvárajú príjemnú atmosféru, ktorá je presne tou správnou kombináciou pre niekoho, kto hľadá typické kubánske ubytovanie.

Apartmány sú zvyčajne vybavené klimatizáciou, televízorom a Wi-Fi pripojením. Niektoré z nich majú dokonca vlastnú kuchyňu, ktorá umožňuje hostom pripravovať si vlastné jedlá. Služby majiteľov týchto apartmánov sú tiež neobyčajné. Po príchode vás privítajú ako starých priateľov a pripravia Vám kávu alebo daiquiri, ktorým Vám pomôžu odpočinúť po dlhej ceste.

Nenechajte sa však kúpiť iba nádhernou históriou a luxusnými doplnkami. Aj keď súkromné apartmány na El Malecón ponúkajú príjemné a kvalitné ubytovanie, nezabudnite, že Kubánska kultúra je najkrajšia jej ľuďmi. Užite si krásy tohto miesta a spoznajte miestnych ľudí. Budete počuť rôzne historky a zaujímavé príbehy, ktoré budú robiť z vašej cesty nezabudnuteľným zážitkom.

Ubytovanie na El Malecón v Havane je jedným z najlepších miest, ktoré môžete na Kube navštíviť. Zažijete tu jedinečný pocit, prejdete sa po fascinujúcej promenáde s nádherným výhľadom na more a spoznáte typickú kubánsku atmosféru. Súkromné apartmány na El Malecón sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú tradičné a kvalitné ubytovanie s nádherným výhľadom a skutočnými kubánskymi zážitkami.


Dovolenka Kuba El Malecón (Havana)


El Malecón v Havane na Kube je jedno z najromantickejších miest na svete. Je to oceánska promenáda, ktorá sa nachádza na pobreží mestskej časti Malecón a pozostáva z šiestich kilometrov dlhej cesty, ktorá sa vlní pozdĺž priemyselného pobrežia Havana. Mnoho ľudí si tu vyberie svoju prvú dovolenku na Kube, a na Malecón-u sú tiež skvelé hotely, ktoré vo vás vzbudia pocit, že ste sa ocitli v nejakej tropickej karibickej raji.

Havana sťahuje milióny turistov z celého sveta každý rok, zvlášť tí, ktorí si radi užívajú zábavu, históriu a kultúru. Mesto Havana má toľko krás a zaujímavostí, že by niekedy stačila aj celotýždňová dovolenka na ich výskum. Avšak, ak hľadáte dokonalé miesto na relax a zostanete v pohodlnom hotely na Malecón-u, nájdete si pohodové miesto, kde sa budete môcť tráviť čas v prekrásnom prostredí.

Ubytovanie na Malecón-u

Ak si chcete čo najviac užiť päťhviezdičkové ubytovanie, odporúčame sa ubytovať v hoteli Meliá Cohiba. Hotel je umiestnený v centre mesta, takže je v blízkosti všetkých atrakcií Havanu. Okrem toho je tolen hotel vybavený súkromnou plážou, fitnes centrom, kaderníctvom, obchodmi a reštauráciami. V hoteli Meliá Cohiba nájdete aj spa so širokou ponukou služieb pre relaxáciu.

Ďalšou skvelou voľbou je hotel Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana. Tento hotel je zrekonštruovaný historický obchodný dom, ktorý sa nachádza v najlepšej lokalite v Habane – na rohu parku Central. Pokoje sú veľké a výborne zariadené a každý z nich má balkón s výhľadom na mesto.

Atrakcie na Malecón-e

Malecón je jedným z najkrajších a najromantickejších miest v Habane. Pri moři sa nachádza niekoľko parkov, ktoré sú vhodné pre romantické prechádzky alebo pikniky. Ak chcete vidieť skutočnú krásu Malecón-u, navštívte ho v noci, keď sa celá promenáda zapaľuje – je to neuveriteľný pohľad.

Keď hovoríme o Malecón-e, nemôžeme zabudnúť na obľúbenú atrakciu: západ slnka nad Havanou. Keď padá slnko, Malecón sa mení na čarovný svetielkujúci most a jeho kozmopolitní obyvatelia sa stretávajú navzájom a sledujú západ slnka.

Ďalšia zaujímavá atrakcia na Malecón-e je Pamätník Jose Martího. Pamätník Jose Martího je veľká obdĺžniková budova, postavená na kopci nad Malecón-om. Ide o národné impozantné miesto, ktoré slúži ako pripomienka revolucionáru a básnikovi Jose Martímu. Z vrcholu pamätníka sa otvára nádherný výhľad na mesto.

Vulkanické kameny užavre na Malecón-e mnoho tisíc rokov históriu. Toto miesto bolo miestom populárneho kúpania v minulosti, ale dnes už ľudia kvôli neskorému zlučeniu vody čiastokrát nemajú možnosť sa v Atlantiku okúpať. Napriek tomu je to stále jedno z najlepších miest na ostrove pre západy slnka a prechádzky pozdĺž morského pobrežia.

Ak si chcete užiť svoju dovolenku na Kube, urobte to na Malecón-e. Je to nádherné miesto, kde sa môžete veľmi dobre relaxovať a užívať si spoločne s milovanou osobou alebo rodinou. Navštívte Havana a objavte miesta ako Malecón a pamätník Jose Martího a uvidíte, že si užijete krásnu dovolenku.


Letenka Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je jedným z najviac žiaducich dovolenkových miest na svete, hlavne kvôli jeho krásnym plážam, živému kultúrnemu scenáru a okúzľujúcej atmosfére. Ak plánujete cestu na Kubu, nemôžete si nevšimnúť krásne miesto v Havane, ktoré sa nazýva El Malecón. Aktuálne sa jedná o jedno z najživších a najobľúbenejších miest na Kube.

El Malecón je nádherná promenáda v Havane, ktorá sa nachádza pozdĺž nábrežia. Táto promenáda sa predstavuje ako dlhá a krytá múrom, ktorá má dĺžku 8 km. Je to miesto, kde môžete vidieť krásne plážové domy, bare a reštaurácie. Taktiež si tam môžete vychutnať krásny výhľad na Karibské more a pamiatky, ktoré sa nachádzajú v okolí.

Môžete si tam prechádzať, obdivovať krásne výhľady, vychutnávať delikatesy kubánskej kuchyne, alebo hrať a tancovať na hudbu až do skorých ranných hodín. El Malecón je miesto, ktoré nezostane len vašou pamäťou, ale na ktoré sa budete stále radi spomínať a rádi sa tam budete stále vracať.

Ak hľadáte letenku na Kubu, pravdepodobne budete hľadať let na letisko v Havane. Je to hlavné letisko Kuby a nachádza sa len približne 15 km od centra Havany. Obvykle existuje niekoľko letov denne zo všetkých kľúčových miest, takže si môžete zvoliť tie, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám.

Vlastnenie leteniek na Kubu, môže byť úplne nezabudnuteľný zážitok. Krajina ponúka jedinečné zážitky a pamiatky, ktoré sa nachádzajú len niekoľko krokov od nábrežia v Havane, takže neváhajte a navštívte tento krásny a nezabudnuteľný kúsok sveta.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách