Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Haiti Labadee

Najčastejšie otázky a odpovede Haiti Labadee


1. Čo je to Labadee a kde sa nachádza?
Labadee je súkromný ostrovov na Haití, ktorý patrí spoločnosti Royal Caribbean Cruises Ltd. Ostrov sa nachádza na severnom pobreží Haití, v oblasti, ktorá je známa ako Labadee.

2. Aké aktivity sú k dispozícii na Labadee?
Na Labadee sú k dispozícii rôzne činnosti vrátane plážových aktivít, vodných športov, zábavných atrakcií, relaxačných aktivít a okružnej jazdy a prechádzok po ostrove.

3. Môžem sa na Labadee potápať alebo šnorchlovať?
Áno, na Labadee sú k dispozícii miesta na potápanie a šnorchlovanie. K dispozícii sú aj zariadenia na pôžičku, ako sú potápačské masky a šnorchle.

4. Je na Labadee bezpečné?
Áno, na Labadee bolo vynaložených veľa úsilia na zabezpečenie bezpečnosti hostí. Miesto je plne monitorované nákladnými a osôbkovými zariadeniami a všetci hostia musia prejsť bezpečnostnou kontrolou.

5. Potrebujem víza na návštevu Labadee?
Nie je potrebné získavať víza na návštevu Labadee, pokiaľ sa plavíte lodou, ktorá má zastávku na ostrove. Okrem toho, môžete potrebovať vízum na vstup do Haiti, ak sa rozhodnete pre návštevu krajiny.

6. Aké sú možnosti stravovania na ostrove Labadee?
Na Labadee sú rôzne možnosti stravovania vrátane bufetových jedál, grilov a reštaurácií. K dispozícii sú tiež bary s koktejlmi, pivo a inými nápojmi.

7. Môžem si kúpiť miestne remeslá na Labadee?
Áno, na ostrove Labadee sú k dispozícii miestne obchody, ktoré ponúkajú rôzne miestne remeslá, ako aj suveníry a darčekové predmety.


Počasie Haiti Labadee


Haiti Labadee je prístavné mesto nachádzajúce sa na severnom pobreží Haiti, ktoré na svojich návštevníkov láka zlatými plážami a krištáľovo čistým morom. Avšak, vzhľadom na svoju polohu v Karibiku, je počasie v Labadee ovplyvnené seizónnymi tropickými búrkami a hurikánmi.

V období od júna do novembra je veľká pravdepodobnosť, že mesto Haiti Labadee bude postihnuté tropickými búrkami. V tomto období prichádzajú do Karibiku veterné búrky, ktoré sú sprevádzané silnými dažďami a vietormi. Preto by návštevníci mali byť pripravení na možné zmeny v programe a aktuálne predpovede počasia.

Od decembra do mája sa v Labadee nachádza turistická sezóna, kedy býva počasie teplejšie, suchšie a menej zrážkové. Priemerne sú teploty v tomto období od 24 °C počas noci až po 30 °C cez deň. Avšak, aj v tomto období môže dôjsť k zrážkam alebo krátkodobým dažďom.

Vzhľadom na tropické podnebie a sezónne búrky je dôležité, aby návštevníci Haiti Labadee pravidelne sledovali aktuálne predpovede počasia a konzultovali s miestnymi turistickými agentúrami pred svojou návštevou. Správne plánovanie a pripravenosť môžu pomôcť zabezpečiť bezpečnú a príjemnú dovolenku v tomto krásnom mieste na severnom pobreží Haiti.


Ubytovanie Haiti Labadee


Haiti Labadee je sviežou vôňou Karibiku. Nachádza sa na severnom pobreží Haiti a je to jedno z najprednejších turistických miest v tejto časti sveta.

Ako sa tam dostať

Ak sa chystáte do Haiti Labadee, musíte sa najprv dostať do mesta Cap-Haitien, ktoré je najbližšie k tomuto miestu. Existuje niekoľko spoločností, ktoré prevádzkujú lety z USA, Kanady a iných krajín do mesta Cap-Haitien. Ak nemáte možnosť letieť na priamom lete, môžete si vybrať z množstva alternatívnych letov a spojov.

Ubytovanie

Na Haiti Labadee nájdete niekoľko možností ubytovania. Pre tých, ktorí chcú stretnúť miestnych ľudí a zároveň mať dostatok súkromia, sú tu súkromné apartmány, ktoré sú k dispozícii za rozumnú cenu. Ak sa radšej ubytujete v reštaurácii alebo hoteli, nemusíte sa obávať, že niečo nepreplávate. V Haiti Labadee nájdete množstvo hotelov, ktoré ponúkajú rôzne balíky pre turistov.

Aktivity

Haiti Labadee ponúka množstvo aktivít, ktoré sú vhodné nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Medzi najobľúbenejšie aktivity patrí plávanie a potápanie, kajakovanie, windsurfing, plachtenie na jachtách a slnčenie na pláži. Okrem týchto aktivít tu nájdete aj krásne turistické trasy, ktoré vám ukážu najkrajšie miesta v okolí.

Strava

Haiti Labadee ponúka množstvo reštaurácií, kaviarní a barov, ktoré poskytujú rozmanité jedlá a nápoje. Pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do miestnej kuchyne, môžu ochutnať kôzinec, ryby, mangové koláče a iné tradičné jedlá.

Zhrnutie

Haiti Labadee je krásnym miestom na oddych a relaxáciu, ktoré ponúka množstvo aktivít a zážitkov. S rôznymi možnosťami ubytovania, reštauráciami a aktivitami, zanechá všetkých návštevníkov spokojných a plných zážitkov. Ak hľadáte miesto na dovolenku, Haiti Labadee je dobrá voľba pre vás.


Letenka Haiti Labadee


Haitské ostrovy jsou pro mnoho lidí exotickou a vyhledávanou destinací. Pokud toužíte po klidu a odpočinku na krásných plážích, Haiti nabízí neuvěřitelné zážitky. A co takhle navíc zájezd na malou ostrovní souostroví Labadee?

Letenka Haiti - Labadee není vůbec těžké získat, existuje mnoho cestovních kanceláří, které vám zajistí perfektní zážitek. Labadee se nachází na severu Haiti, nejvíce oblíbená oblast je Labadee Peninsula - poloostrov rozkládající se a vytvářející úchvatné pláže u karibského moře.

Jakmile přistanete na letišti v Port-au-Prince, můžete se vydat na cestu do oblíbené turistické oblasti Labadee. Existuje spousta cest, jak tam dorazit, ale nejlepší volbou je osobní doprava, kterou si můžete objednat přímo v letištní budově. Cesta to není nijak zdlouhavá, trvá cca 3 hodiny.

Ostrov Labadee je ale zdaleka nejkrásnější na světě. Můžete se těšit na bělostné pláže, průzračné vody přírodního přístavu, tradiční restaurace, exotickou vegetaci a krásné západy slunce. Aktivity zahrnují vodní sporty jako šnorchlování, potápění a jetové lyžování, ale můžete si také vyjet na výlety do okolí.

Prohlédnout si můžete i krásné rybářské vesničky a prožít autentický zážitek na rybářských plavidlech. Je to nezapomenutelný zážitek, který si zaručeně oblíbíte. V místě si také budete moci zakoupit místní suvenýry jako keramiku, kožené výrobky a mnohé další.

Celkově je Haiti - Labadee ideálním místem pro odpočinek a relaxaci daleko od shonu a ruchu města. Je to skvělá destinace pro každého, kdo touží po krásné přírodě a křišťálově čistém moři. Navštívit Haiti a objevovat všechny jeho kouzla na vlastní oči je zážitek, který si zaručeně uchováte v srdci na celý život.


Dovolenka Haiti Labadee


Holandský pristav v Haiti, zvany Labadee, ponúka turistom veľa prijemneho oddychu, naozaj netradičné zážitky a dychberúce krásy. Tohto kúta sveta si môžete vychutnať naplno počas svojej dovolenky, ktorej hlavnými aktvitami sú plážový život, šnorchlovanie v Karibskom mori a iné vodné športy.

Hlavnou atrakciou Labadee sú určite prírodné scenérie, ktoré sú znamenité svojou jednoduchosťou, no sú zároveň aj pôsobivé a nesmierne veľkolepé. Krásne prírodné scenérie veľmi priťahujú turistov, ktorí sem prichádzajú z celého sveta.

Pláže sú tu jeden z najdôležitejších prvokov dovolenky. Čisté pláže ponúkajú nielen čarovné scenérie, ale aj príjemné kúpanie v Karibskom mori. Turisti si môžu užiť nielen kúpanie na miestnych plážach, ale aj ďalšie dobrodružstvá, akými sú napríklad tripy na rôzne ostrovy a súostrovia.

Lúče slnka a kontrasty vody sú skutočne zázračné. Ak si vyrazíte na výlet k Moru karibiku alebo na lodi po celej oblasti, budete mať možnosť pozorovať krásne scenérie a spoločne s miestnymi obyvateľmi objavovať krásy Haiti. Dovolenka na Haiti s sebou prináša aj spoznávanie miestnej kultúry a jedinečné príležitosti atrakcií v regióne.

Vyskúšajte si krásne zážitky v podpichnutých lagúnach a rôznych plážach, kde Vám súčasne posúdia jedinečnosť Haiti, kde si môžete pozrieť svojim vlastným očiam ísť umiestniť svoje telo v krásnych hoteloch a rezortoch, v ktorých je možné si vyžiť rodinné dovolenky, medové týždne alebo jednoducho oddych v tichosti a pokoji.

Do rána hlavného mesta Haiti, Port-au-Prince, to nevede dlhšie ako pol hodinu a od momentu príletu sa už môžete tešiť na nádhernú prírodu, pestrosť miestnych kultúr a zvykov a jednoducho na neopakovateľnú atmosféru Haiti, ktorá nám pripomína, aký je veľký svet a čo všetko ponúka naša planéta. Dovolenka na Haiti vám prinesie mnoho zážitkov a neopakovateľných chvíľ, ktoré si užijete s rodinou, priateľmi alebo sami so sebou. Haiti a jeho Labadee vás čaká so svojou plnou silou a krásou prírody.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách