Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Surinam Danpaati River Resort

Dovolenka Surinam Danpaati River Resort


Surinam je krajina plná zelene, vody a krásnej prírody. Nachádza sa v Južnej Amerike, a ak hľadáte dovolenku v skutočnej divočine, Danpaati River Resort je tou správnou voľbou.

Danpaati River Resort sa nachádza na neobývanom ostrove uprostred rieky Surinam a je obklopený hustými lesmi a lákavou prírodou. Je to malý, ale útulný resort, ktorý umožňuje turistom zažiť všetky prírodné krásy Surinamu.

Okrem súkromných bungalovov, ktoré ponúkajú nezapomenuteľné výhľady na rieku, má Danpaati Resort aj vonkajšie kúpeľne, bazén a reštauráciu s miestnou kuchyňou.

Jednou z hlavných atrakcií tohto miesta je možnosť vidieť rôzne druhy živočíchov, ktoré sú zvyčajne viditeľné iba v divokej prírode. Turisti môžu vidieť opice, papagáje, kajmany a dokonca aj lučnú jagu, ak sa majú šťastie.

Okrem toho, môžete užiť si aj množstvo aktivít, vrátane plávania, rýbarenia, raftingu a turistiky, kde sa budete môcť dostať do hlbiny lesa a spoznať tam žijúce obyvateľstvo a takisto sa s nimi aj stretnúť.

Na záver, Danpaati River Resort je skvelé miesto pre tých, ktorí hľadajú unikátnu dovolenku v neznámej časti sveta. Krása a divokosť túto časť sveta robia jedinečnou a zážitok z pobytu v tomto mieste bude isto na celý život.


Ubytovanie Surinam Danpaati River Resort


Surinam Danpaati River Resort je jednou z najlepších volieb v oblasti ubytovania pre tých, ktorí hľadajú prírodné krásy a kultúrne skvosty v Suriname.

Súčasťou tohto rezortu sú bungalovy postavené v tradičnom štýle kultúry Saramaccanov, ktorí sú vysídlenými africkými otrokmi žijúcimi v Surinam. Okrem toho vám tento rezort ponúka videá o kultúre miestneho obyvateľstva Saramaccanov, ako aj prezentácie o faune a flóre, ktorú možno v miestnej oblasti vidieť.

Hlavná atrakcia tohto ubytovania je však nádherné okolie. Nablízku sa nachádza rieka Suriname a miestni sprievodcovia vám radi ukážu, kde sa môžete kúpať alebo sa vydať na plavbu kanoe.

Okrem toho môžete prejsť cez sendvičový ostrov v rieke, ktorý je miestnym obyvateľom nazývaný „Love Island“. Ako názov hovorí, je to miesto, ktoré vám poskytne súkromie a romantiku.

Ak je vaším cieľom vizitka prírody, tak vám plávajúca herbáriová trieda, kde sa budete môcť stretnúť s miestnymi farmármi a nazrieť do ich práce, bude iste zaujímať.

Jedlo v Surinam Danpaati River Resort je fantastické a čerstvé. Ponuka je široká a zahŕňa domáce špeciality, nádherné ryby, dušené mäso a rôzne druhy ovocia.

Nielenže je Surinam Danpaati River Resort dokonalým miestom pre tých, ktorí hľadajú prírodné krásy a miestne kultúry, ale je to aj vynikajúce miesto na relax, odpočinok a na načerpanie energie.

Návšteva tohto miesta určite prinesie nezabudnuteľné zážitky a spomienky na pôvodnú krásu Surinamu.


Počasie Surinam Danpaati River Resort


Surinam Danpaati River Resort je jedným z najkrajších miest v Surinam, ktorý ponúka úžasné dobrodružstvá a relaxačné zážitky. Nachádza sa v srdci amazonskej džungle a ponúka návštevníkom nezabudnuteľné zážitky, ako sú prechádzky po džungli, ukážky tradičného umenia domorodcov, kajakárske výlety po rieke, rybolov a mnoho ďalších aktivít.

Počasie v Surinam Danpaati River Resort je všeobecne teplé a vlhké počas celého roka. S priemernej teplote približne 28 - 30 ° C, je to ideálne miesto na celoročnú dovolenku. V sezone dažďov, ktorá prebieha od júna do novembra, padne približne 200-250 mm zrážok každý mesiac. Avšak, aj keď prší, množstvo aktivít a zážitkov tu nemá obmedzenia, čo znamená, že vašu dovolenku si určite užijete naplno.

Najlepší čas na návštevu Surinam Danpaati River Resortu je od decembra do mája, kedy je klima suššia a menej vlhká. V týchto mesiacoch môžete očakávať menej dažďov a príjemnejšie teploty, čo je veľmi príjemné pre turistov.

Počas vašej návštevy v Danpaati River Resort určite nezabudnite na vhodné oblečenie a doplnky. Miestne klimatické podmienky sa líšia od tých z vašej domoviny, a preto by mali byť vaše veci zvolené podľa aktuálneho počasia. Najlepšie je si pridať ľahké oblečenie, ktoré dýchajú, okuliare proti slnku, opaľovací krém a ochrannú bielizeň. To by vám malo zabezpečiť maximálne pohodlie a ochranu na celej vašej dovolenke.

V celom Surinam Danpaati River Resort sa môžete tešiť na prírodnú krásu, kultúrnu rozmanitosť a neuveriteľné zážitky. Ak hľadáte destináciu, kde sa môžete vzdialiť od starostí každodenného života a zažiť niečo úplne iné, Surinam Danpaati River Resort by mal byť vašou prvou voľbou. A s priaznivým počasím počas celého roka budete môcť zážitky naplno využiť.


Letenka Surinam Danpaati River Resort


Surinam je krajina s bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa nachádza na severe Južnej Ameriky. Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku v tropickom prostredí, potom Danpaati River Resort je tou správnou voľbou. Letenka na Surinam vás zavezie do miesta, kde si môžete vychutnať úžasné zážitky s úžasnou prírodou a množstvom zaujímavých aktivít.

Danpaati River Resort sa nachádza v srdci juhoamerického pralesa, na maličkej ostrove bielo-piesočnatej pláže, kde sa nachádza len niekoľko tradičných drevených chatrčí, ktoré vám umožnia zažiť pocit prežitia v prírode. Pri tom všetkom nebudete musieť obetovať žiadny pohodlie - v chatrčiach sa nachádza súkromná kúpeľňa, terasa s kreslami a výhľadom na rieku a prales.

Na Danpaati si môžete vychutnať rôzne návštevy miestnych dediniek či túry po pralese. Zážitkom bude tiež výprava na rieku Surinam, po ktorej môžete plávať, relaxovať alebo pozorovať zvieratá a vtáky. Môžete tráviť čas aj rybolovom, či navštíviť miestnych obyvateľov, ktorí vás rady privítajú a ukážu vám svoj spôsob života.

Danpaati River Resort ponúka aj množstvo kulinárskych zážitkov, pretože časť programu zahŕňa aj tradičné jedlá maličkých surinamských dediniek, ktorých chuť nezabudnete.

Je jasné, že letenka na Surinam môže byť trochu drahá, ale rozhodne sa na nej oplatí spoľahnúť a zabezpečiť si tak nezabudnuteľnú dovolenku v pralese, ktorá určite naplní všetky vaše očakávania. Preto sa rozhodnite a uverejnite sa z všedného života do miesta, kde sa môžete vychutnať úplný pokoj a prírodu. Jediné, čo musíte urobiť, je si zabezpečiť letenku a predstaviť si najkrajšiu dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Surinam Danpaati River Resort


Tu je zoznam najčastejších otázok a odpovedí týkajúcich sa daného resortu v Surinam:

1. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do Surinamu Danpaati River Resort?

Na Danpaati River Resorte neprechádza žiadna cesta, takže sa sem nedá dostať autom. Najlepšou možnosťou je cesta lietadlom do mesta Paramaribo, kde sa môžete stretnúť s predstaviteľmi resortu a previezť sa na malých člnoch asi 4 hodiny po rieke Suriname.

2. Aké zariadenia a zariadenia má Danpaati River Resort?

Resort ponúka štýlové chaty s vlastným kúrením a chladničkou, kajaky, člny a paddleboardy, bazén s lehátkami, reštauráciu s medzinárodnou kuchyňou, bar pri rieke a WiFi pripojenie v oblasti recepcie.

3. Aké aktivity sú k dispozícii na Danpaati River Resorte?

Návštevníci si môžu užívať kajaking, člny, paddleboarding, turistiku, návštevu miestnych dedín a exkurzie do pralesa. Resort tiež ponúka tradičné tancovanie a hudbu.

4. Aké je kúpacie oblečenie?

Na cudzinec sa v tejto oblasti vzťahujú určité normy, pokiaľ ide o obliekanie, takže by ste mali vyhýbať sa plavkám a bikinám na verejných miestach mimo hotela.

5. Aké sladkosti ponúka kuchyňa na Danpaati River Resort?

Kuchyňa ponúka širokú paletu sladkostí ako sú koláče, zmrzlina, ovocné šaláty a kómové zákusky. Tiež si môžete vychutnať čerstvé ovocie z oblasti.

6. Je to bezpečné v Danpaati River Resort?

Bezpečnostné opatrenia sú na mieste, avšak odporúčame, aby ste si so sebou vzali dostatočné množstvo prevencie proti komárom a iným hmyzom.

7. Aké typy izieb sú k dispozícii na Danpaati River Resort a koľko stojí ubytovanie?

Resort ponúka 21 elegantne zariadených chatiek. Ceny za ubytovanie sa menia v závislosti od sezóny a typu izby. Pre viac informácií kontaktujte rezort priamo.

8. Majú na Danpaati River Resort zdravotnícke zariadenia?

Resort má prvé pomocné vybavenie, ale nemá lekára v mieste.

9. Ako sa dajú zmeniť peniaze v resort?

Neexistuje žiadna možnosť zmeny peňazí priamo v resort, takže odporúčame si zobrať dostatok peňazí s sebou alebo vymeniť peniaze pred príchodom do Surinamu.

10. Majú na Danpaati River Resort možnosť dobre svietiť?

Resort má k dispozícii generátor, ktorý zabezpečuje elektrinu pre lôžká a spoločné priestory, ale nevyhovuje pre veľké zariadenia ako sú sušičky vlasov alebo žehličky na oblečenie.

Toto sú najčastejšie otázky a odpovede o Danpaati River Resorte v Surinamu. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať hotelové zázemie priamo.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách