Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Spojené štáty americké Newport, Rhode Island

Ubytovanie Spojené štáty americké Newport, Rhode Island


Newport v Rhode Islande je krásne a kúzelné miesto, ktoré ponúka bohatú históriu a nádhernú prírodu. Nachádza sa na juhovýchodnej časti štátu a je považované za jedno z najznámejších miest v Spojených štátoch amerických. Mnoho turistov a návštevníkov denne prichádza do Newportu, aby si užili krásnej scenérie a historických pamiatok, ako sú napríklad rozsiahle neoklassické vily a majestátny prístav.

Ak hľadáte ubytovanie v Newporte, máte na výber z mnohých možností. Niekoľko z nich sú hotely, penzióny, motely, apartmány, a dokonca aj plachetnice. Tu sú niektoré z najpopulárnejších možností v Newporte.

Hotel Viking - Tento nádherný hotel sa nachádza v samotnom srdci Newportu a ponúka nádherný výhľad na oceán. Má k dispozícii výborné zariadenia a vysoko profesionálny personál. Jeho zariadenia zahŕňajú kaviareň, bar, reštaurácie, spa a ohromujúci bazén.

Mill Street Inn - Tento krásny hotel je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú nádherné a luxusné ubytovanie. Nachádza sa v srdci mesta a ponúka apartmány so štýlovým nábytkom, ktoré sú plne zariadené a vybavené s kuchynským kútom a krbom. Okrem toho má tiež terasu s výhľadom na more a vybavený fitness centrum.

The Chanler at Cliff Walk - Tento historický hotel sa nachádza priamo pri populárnom turistickom chodníku Cliff Walk, a ponúka krásny výhľad na oceán. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú luxus a romantiku, a ponúka vynikajúce zariadenia vrátane reštaurácií, spa a fitness centra.

Newport Marriott - Tento obľúbený hotel ponúka pohodlný a pohodlný pobyt v Newporte. Nachádza sa v centre mesta a ponúka plne zariadené a moderné izby a apartmány. Jeho zariadenia zahŕňajú kaviareň, bar, reštauráciu, fitness centrum a krytý bazén.

Niekoľko ďalších možností zahŕňaú The Hotel Rhede, The Attwater, Newport Beach Hotel & Suites, a celou radou menších motelov a penziónov. Vzhľadom na množstvo turistov, ktorí prichádzajú do Newportu, odporúča sa ubytovanie rezervovať vopred, najmä v období leta.

Celkovo povedané, Newport v Rhode Islande ponúka obrovské množstvo skvelých možností pre ubytovanie. Bez ohľadu na to, či hľadáte luxusné, romantické alebo jednoduché a cenovo dostupné ubytovanie, určite tu nájdete niečo, čo vyhovuje vašim potrebám a vkusu. A k tomu všetkému môžete užňvať úžasné scenérie a kúsok zamerania na historiu Spojených štátov amerických.


Letenka Spojené štáty americké Newport, Rhode Island


Newport, Rhode Island – mesto klenot priamo na pobreží Atlantiku s jedinečnou historickou krásou. Mesto, ktoré poskytuje úchvatné pohľady na pláže, jachty a prekrásne históriou bohaté stavby, je ideálne miesto pre každého, kto chce uniknúť z mestského ruchu a preplniť svoje pľúca čerstvým morským vzduchom.

Ak hľadáte let z Európy, najjlepším letiskom v okolí je Logan International Airport v Bostone. Z letiska v Bostone je Newport vzdialený len necelé dve hodiny jazdy po krásnej Newportské oblasti.

Kde sa ubytovať

Newport, Rhode Island je preslávený jeho historickými domami, hotelmi a penziónmi. Pre tých, ktorí chcú zažiť úplne neopakovateľný zážitok, by určite mali na výber z niekoľkých historických hotelov a penziónov. The Vanderbilt Hotel, The Chanler at Cliff Walk alebo The Marriott Hotel sú výborne umiestnené a nabúdajú neopakovateľný komfort.

Ak by ste mali záujem o niečo menšie a útulné, v meste sa nachádza množstvo pohostinstiev, ktoré sú dokonale zariadené pre hostí, ktorí hľadajú lacnú alternatívu. Pre tých, ktorí milujú prírodu, existuje množstvo kempingov v blízkosti Newportu, ktoré ponúkajú krásne výhľady na more.

Čo vidieť a robiť

Newport, Rhode Island je plné klenotov histórie. Od prekrásnej promenády Cliff Walk po množstvo historických lokalít, mesto ponúka prehliadku niektorých z najrozprávkovejších budov, ktoré sú kedy postavené.

Pre tých, ktorí sú nadšení architektúrou, budú určite obdivovať majestátne budovyklenotov ako Marble House alebo Breakers, ktoré sú dokonalým príkladom pre nádheru dobý bývalej americkej aristokratickej triedy.

Mesto má tiež bohatý námorný život, ktorý ponúka množstvo aktivít okolo pobrežia Atlantiku. Pre tých, ktorí sa radi potápajú, sú tu rôzne kurzy potápania a snorkelingu, pre fanúšikov jachtingu je k dispozícii niekoľko plavidiel na prenájom, ktoré vám umožnia preskúmať Atlantik.

Pre tých, ktorí túžia po kultúrnych zážitkoch, mesto ponúka celý rad historických výstav. Množstvo galérií a múzeí napriekuje rôznorodým záujmom a určite dokáže uspokojiť každého návštevníka.

V Newporte je množstvo ďalších aktivít, ktoré poskytujú návrat krodinám a k spoločnosti. Skvelým miestom, kde môžete zažiť intímnu návštevu s vašou rodinou, je The Newport Playhouse, ktorý ponúka vynikajúce predstavenia a jedlo za jednu cenu.

Nakoniec, pre tých, ktorí hľadajú športové zážitky, mesto ponúka nekonečné možnosti pre aktívnych športovcov vrátane golfového ihriska Newport National a prekrásnej jazdy na koni.

Zhrnutie

Ak chcete navštíviť Newport, Rhode Island, mesto plné histórie, kultúry a klenotov, naplánujte si prehliadku tejto prekrásnej destinácie. S možnosťami pre rodiny, páry a jednotlivcov, mesto môže poskytnúť nezabudnuteľný zážitok pre každého, kto sa rozhodne navštíviť toto výnimočné miesto.


Najčastejšie otázky a odpovede Spojené štáty americké Newport, Rhode Island


Ospravedlňujeme sa, ale vašej otázke nechýba jasný zmysel. Môžete nám prosím poskytnúť bližšie informácie o tom, čo od nás chcete?


Počasie Spojené štáty americké Newport, Rhode Island


Newport, Rhode Island je nádherné prímorské mesto nachádzajúce sa na východnom pobreží Spojených štátov amerických. Svojím umiestnením ponúka krásny výhľad na Atlantický oceán a jeho klimatické podmienky sú ovplyvnené okolím a teplotou vody.

Newport má oceánske podnebie s miernymi letami a chladnými zimami. Priemerná teplota v lete sa pohybuje okolo 25 stupňov Celzia a v zime klesne na približne -3 stupne Celzia. V lete môžu byť v Newporte časté búrky a hurikány, ktoré prinášajú silné vetery a veľké množstvo zrážok.

Zrážky v Newporte sú rovnomerne rozdelené po celom roku. Priemerný ročný úhrn zrážok je okolo 1200 mm. Najvyšší počet zrážok sa zaznamenáva v lete, v júli a auguste. V zime môže byť v Newporte časté sneženie, čo prispieva k jeho kúzlu a príťažlivosti pre turistov.

Teploty vody v Newporte sú počas leta dosť príjemné a pohybujú sa okolo 20 stupňov Celzia. V zime však klesnú oveľa viac a môžu dosiahnuť aj len 1-2 stupne Celzia. Voda v Newporte je kvôli prúdom a studenému Golfskému prúdu celoročne pomerne studená.

Celkovo je počasie v Newporte ovplyvnené jeho blízkosťou k Atlantickému oceánu a prúdom, ktoré prinášajú veľké množstvo zrážok a chladné teploty. Napriek tomu však Newport ponúka množstvo krásnych miest, ktoré si môžete vychutnať, a to aj pri zlom počasí. Ak chcete mať v Newporte príjemné a teplé počasie, odporúčame navštíviť ho počas leta, ale aj tak si so sebou na každý prípad vezmite aj plášť, vetruvku a nepozerajte sa na turistickú sezónu stále rovnako.


Dovolenka Spojené štáty americké Newport, Rhode Island


Newport, Rhode Island je krásne mestečko na východnom pobreží Spojených štátov amerických. Je to skvelé miesto pre dovolenku, pretože ponúka zaujímavé atrakcie pre turistov, krásnu pláž a výborné reštaurácie.

Jedným z hlavných turistických miest v Newporte je The Breakers – majestátny palác, ktorý bol kedysi domovom magnáta Corneliusa Vanderbilta II. The Breakers je postavený v štýle talianskej renesancie a je jedným z najvýznamnejších historických pamiatok v Spojených štátoch. Tento palác je však len jedným z mnohých, ktoré sa nachádzajú v Newporte. Iné populárne atrakcie sú napríklad Marble House, Rosecliff a Chateau-sur-Mer.

Pre tých, ktorí sa radi zaujímajú o históriu, môže byť zaujímavou možnosťou návšteva Fort Adams – obrovskej pevnosti, ktorá slúžila ako obranný systém Newportu v minulosti. Pre tých, ktorí sa radšej odpočívajú a užívajú si krásu prírody, Newport ponúka prekrásnu pláž Easton's Beach.

Okrem zaujímavých atrakcií a krásnej pláže sú v Newporte aj vynikajúce reštaurácie a kaviarne. Návštevníci sa môžu rozhodnúť medzi tradičnými reštauráciami s morskými plodmi alebo modernými reštauráciami s kuchyňou z celého sveta. Navyše, Newport na vás určite spraví veľký dojem aj vďaka svojej príjemnej atmosfére a historickej architektúre.

Celkovo je Newport, Rhode Island skvelou voľbou pre dovolenku pre všetkých, ktorí hľadajú krásne miesto s bohatou históriou, krásou prírody a výbornou kuchyňou. Je to miesto, ktoré vám poskytne nezabudnuteľné zážitky a ktoré stojí za návštevu.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách