Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Seychely Anse Severe

Počasie Seychely Anse Severe


Seychely sú malý ostrovný štát v Indickom oceáne, ktorý sa skladá z viac ako 100 ostrovov. Jeho tropické podnebie vytvára ideálne podmienky nielen pre turistov, ale aj pre jeho bohatú a diverzifikovanú biodiverzitu.

Jedným z najpopulárnejších miest na Seychelách je pláž Anse Severe, ktorá sa nachádza na ostrove Praslin. Anse Severe je pláž, ktorá ponúka návštevníkom dokonalé podmienky na plávanie, opaľovanie a rôzne vodné aktivity. Svojou krištáľovo čistou vodou, bielym pieskom a okolitou exotickou prírodou návštevníkov fascinuje už pri pohľade.

Počasie na Seychelách je poznačené tropickým podnebím, počas celého roka je tu teplota nad 25 °C. V tomto ostrovníkom raji sa však vyskytujú dva hlavné obdobia. Prvé obdobie začína v máji a trvá do októbra. Toto obdobie je najsuchšie na Seychelách. Teploty dosahujú v priemere 29 °C a vzduchová vlhkosť sa pohybuje v rozmedzí 70 až 75 percent.

Druhé obdobie zahŕňa mesiace november až apríl, kedy sú príležitostne prívalové dažde. V tomto období je lepšie sa pripraviť na vlhkosť a horúce teploty, ktoré sa pohybujú od 27 do 31°C. Preto ak sa chystáte navštíviť Anse Severe v tomto období, mali by ste si určite zobrať so sebou dostatok ochranného krému pred slnečným žiarením a občas sa osviežiť v mori.

Väčšinu času je pláž Anse Severe pokojná a ideálna pre kúpanie či šnorchlovanie. V závislosti od ročného obdobia sa môže voda trochu zmeniť - v septembri a októbri je more väčšinou pokojnejšie a ideálne pre plávanie a vodné aktivity, kým v januári a februári môže byť viac vietor a vlny môžu byť vyššie.

Celkovo je Anse Severe jednou z najlepších pláží na Seychelách, ktorá ponúka návštevníkom nezabudnuteľné zážitky. Oplatí sa tu stráviť celý deň alebo prípadne niekoľko dní. Všimnite si krásu a bohatú exotickú prírodu okolo pláže, ktorá je aj domovom pre zvieratá ako želvy a vtáky, ktoré sú na Seychelách chránené. Všetky tieto faktory robia z Anse Severe miesto, ktoré by ste pri návšteve Seychelov určite nemali vynechať.


Letenka Seychely Anse Severe


Letenka na Seychely do miestnosti Anse Severe predstavuje skutočne neopakovateľný zážitok. Táto malá a malebná pláž na ostrove Mahé je pre mnoho milovníkov prázdnin tým správnym miestom na oddych od rušného a uspýchajúceho mesta.

Ostrov Mahé je najväčší ostrov Seychel a keďže Anse Severe sa nachádza na západnom pobreží, je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú prístup k oceánu a nádherným výhľadom na slnečné západy. Pláž je zároveň chránená prídavným útesom, čo z nej robí perfektné miesto na plávanie, šnorchlovanie a rôzne vodné športy.

Navštívenie Anse Severe je naozaj jedinečným zážitkom. Cestou z letiska Victoria nevyhnutne prejdete cez centrálne mesto – kde nájdete množstvo miestneho spojenia s ostrovom. Malé mestečko je plné obchodov, malých reštaurácií a trhov – kde si budete môcť vyskúšať najlepšie miestnej kuchyne a skúsiť vynikajúce ryby.

V údolí Roche Caiman sa nachádza nádherná zeleň – exotické stromy, rastliny a kvety. Pre milovníkov prírody je to skutočné rajské miesto. Cestou do Anse Severe vidíte najznámejšie miestne pláže: Beau Vallon, Sunset Beach a tajomnú Petite Anse.

Anse Severe je však miesto, ktoré milovníci prázdnin vo Seycheloch milujú najviac. Ponúka útočisko a relaxáciu, s výhľadom na západ slnka a sladký zvuk vlahých vĺn. Ak hľadáte tichú a krásnu pláž, kde sa môžete v kľude opaľovať a plávať, potom je Anse Severe presne to, čo potrebujete.

Voči iným plážam na ostrove Mahé je Anse Severe pomerne tichým miestom. Nie je preplnená turistami, čo umožňuje užívať si úplnú rekreáciu a relaxáciu. Po západu slnka sa môžete vybrať na obrovské piesky a vidieť hviezdy v čistom plyne seychelskej noci.

Ak teda hľadáte miesto pre relaxáciu, oddych od city a rýchleho sveta, a miesto kde budete môcť naplno vychutnať výhody Seychel, potom je Anse Severe tou správnou plážou pre vás. Nezabudnite si zabezpečiť letenky vo vyhovujúcom čase a budete si môcť vychutnať všetko, čo Seychely majú ponúknuť.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Severe


Ako sa najlepšie dostať na Seychely?
Na Seychely sa dá dostať cez letecky, z Európy sa dajú letieť pravidelné lety z mesta Paríž alebo Londýn.

Ako sa dostať z letiska na Seychely do Anse Severe?
Z letiska sa dá dostať taxíkom, autobusom alebo prenájmom auta. Cesta do Anse Severe trvá asi 30 minút.

Kedy je najlepší čas na návštevu Seychel?
Najlepší čas na návštevu Seychel je v období máj až september kedy tam nie je toľko dažďov a je suššie počasie.

Je to drahé cestovanie na Seychely?
Ano, cestovanie na Seychely je pomerne drahé, hlavne kvôli vysokým cenám ubytovania a stravovania.

Aké aktivity si môžem vyskúšať v Anse Severe?
V Anse Severe sa dá vyskúšať šnorchlovanie, potápanie alebo prechádzky po pláži.

Koľko dni by som mal stráviť na Seychelách?
Odporúča sa stráviť na Seychelách minimálne týždeň alebo až dva týždne.

Je na Seychelách bezpečno?
Seychely sú pomerne bezpečné, ale odporúča sa zachovávať zdravý rozum a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia.

Koľko stojí jedlo a nápoje v Anse Severe?
Ceny jedla a nápojov v Anse Severe závisia od miesta, ale priemerne sa pohybujú od 20-40 eur za jedlo a 5-10 eur za nápoj.


Ubytovanie Seychely Anse Severe


Anse Severe je malá, ale čarovná pláž na Seychelách. Nachádza sa na ostrove Praslin a ponúka úžasné možnosti pre dovolenku. Počas pobytu na Seychelách hľadáte ubytovanie, mali by ste venovať pozornosť miestu, na ktorom sa rozhodnete zotrvať. Spomedzi mnohých možností je ubytovanie na Anse Severe jednou z najlepších.

Anse Severe je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú príjemné a cenovo dostupné ubytovanie. Je tu dostatok možností, pretože si môžete vybrať z piatich rôznych typov ubytovania. Môžete sa rozhodnúť pre jednoduché izby, apartmány alebo súkromné bungalovy.

Ak sa rozhodnete zostať v súkromnom bungalove, budete mať k dispozícii všetko, čo potrebujete na pohodlný a príjemný pobyt na Seychelách. Ubytovanie je vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou a terasou, z ktorej môžete sledovať nádherné západy slnka nad Indickým oceánom. Súkromné bungalovy sú tiež zariadené v tradičnom seychelskom štýle.

Ak sa rozhodnete zostať v jednoduchej izbe, budete mať prístup k spoločnej kuchyni a zdieľaným sociálnym zariadeniam. Napriek tomu, že sú izby jednoduché, sú čisté a pohodlné na pobyt.

Apartmány, ktoré sa nachádzajú v Anse Severe, sú ideálne pre tých, ktorí radi varia vlastné jedlá a udržujú si svoju nezávislosť. Sú v plne zariadených a vybavené kuchyňou a súkromným balkónom.

V Anse Severe sa nachádza niekoľko reštaurácií a bary. Môžete skúsiť tradičné jedlá, ako je kary a ryby, ktoré sú čerstvé a chutné. Okrem toho máte prístup k mnohým aktivitám, vrátane kajakovania, potápania sa a rybolovu.

Celkovo možno povedať, že Anse Severe je skvelým miestom na ubytovanie na Seychelách. Ak hľadáte miesto na príjemnú a cenovo dostupnú dovolenku, určite by ste mali zvážiť Anse Severe ako vašu prvú voľbu. Pretože prácne dni sa čoskoro vrátia, bolo by dobré sa na chvíľu zastaviť a vychutnať si nádhernú dovolenku plnú kludu a pôvabu Seychelských ostrovov.


Dovolenka Seychely Anse Severe


Seychely Anse Severe: Tropický raj na zemi

Seychelský štát je skutočne plný čarov. Burácajúce vlny, biele pieskové pláže, tajomné morské útesy, tyrkysové hĺbky - to všetko je len krkolomný opis toho, čo má turista získať pri návšteve Seychelských ostrovov.

Anse Severe v Seychely je legendárnou destináciou všetkých milovníkov umierneného klimatu a ľudí, ktorí si radi užívajú pokoj a relax v malebnej atmosfére prirodzenej krásy. Táto pláž je v skutočnosti symbolom neporušenej prírody a harmonického spojenia človeka s prostredím.

Anse Severe je jednou z najkrajších pláží na ostrove Praslin, ktorý sa nachádza v priebojnom Indickom oceáne. Pláž má asi 300 metrov dlhé pobrežie a jej hlavným charakteristickým znakom sú obrovské granitové balvany, ktoré ju zdobia. Tento nádherný prírodný tenis na Anse Severe kombinuje biele pieskové dno s tropickými lesmi a močiarovými oblasťami. Voda je tu priezračná a teplá, takže milovníci rekreačného plávania si môžu dopriať nádherný dňa na slnku a v chládku oceánskych vĺn.

Čo všetko si môžete užiť na Anse Severe? Dokonalejšieho miesta pre oddych by ste sa ťažko dopátrali. Okolitá príroda, ktorá je - mimochodom - chránená štátom, ponúka turistom veľa možností na prechádzky a výlety. Okrem toho máte možnosť pozorovať okolité zvieratá, z ktorých najznámejším je glap, ktorý sa na ostrove Praslin vyskytuje vo voľnej prírode.

Ďalšou možnosťou, v ktorú sa dá zapojiť na pláži Seychely Anse Severe je potápanie. Táto aktivita privádza do Seychel davy milovníkov morského sveta. Pre fanúšikov rybolovu sú tu tiež vynikajúce podmienky. Ak máte radi bicyklovanie, oblasť pláže ponúka vynikajúce cyklotrasy a táboriská, ktoré sú hneď priamo na pláži.

V Seychelách Anse Severe sú vynikajúce reštaurácie s exkluzívnou kuchyňou, kde si môžete pochutnať na miestnych kulinárskych pochúťkach.

Anse Severe je jednou z najlepších lokalít Seychelov, kde si môžete neurčite oddýchnuť a prežiť to najsilnejšie tropické emócie. Spojenie luxusu, krásy a pokoja vás sem naláka každý rok.

Komu sa páči pláž s guľatými kameňmi a čistou vodou v rovnakej miere ako bohaté oceány, kde sa kedysi preplávali obchodné lode, bude naprosto nadšený určite práve z Anse Severe. Toto miesto, ktoré je už teraz známe v mnohých krajinách, je nevyhnutným cieľom pre dovolenku, ktorú nenájde nikto, kto miluje prírodu a more. Vychutnajte si oddych v raji, to určite stojí za to.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách