Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Nikaragua Corn Islands (Big Corn Island a Little Corn Island)

Ubytovanie Nikaragua Corn Islands (Big Corn Island a Little Corn Island)


Nikaragua je krajina bohatá na krásne pláže a jedným z tých najkrajších miest pre dovolenku je ostrov Corn Islands. Nachádza sa na Karibskom mori a skladá sa z dvoch ostrovov, Big Corn Island a Little Corn Island. Ak plánujete navštíviť tieto ostrovy, potom si musíte vybrať správne ubytovanie, ktoré vám bude vyhovovať.

Big Corn Island

Big Corn Island je väčší z dvoch ostrovov a je domovom pre viacero pláží. Ak hľadáte luxusné ubytovanie, potom by ste mohli zvážiť Hotel Bellavista. Nachádza sa len niekoľko metrov od pláže a má vynikajúcu reštauráciu. Ak preferujete ubytovanie v blízkosti letiska, potom je Hostal Suyapa možnosťou pre vás. Nachádza sa v blízkosti letiska a má izby, ktoré ponúkajú súkromie a pohodlie.

Pre tých, ktorí hľadajú rozpočtové ubytovanie, sú tu aj hostely. Ku tým patria Hostal Yakari, ktorý ponúka izby za nízku cenu a je to dobrá možnosť pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v samotnom centre mesta. Hostal En'sueños je ďalšou cenovo dostupnou možnosťou a ponúka izby s klimatizáciou a súkromnou kúpeľňou.

Little Corn Island

Little Corn Island je menší ostrov, ktorý je obľúbený pre jeho odľahlý charakter a úžasné pláže. Ak hľadáte luxusné ubytovanie, potom môžete vybrať Yemaya Island Hideaway & Spa, ktorý sa nachádza priamo na pláži. Ponúka klimatizované bungalovy, bazény a wellness centrum.

Pre tých, ktorí hľadajú stredné cenové rozpätie, je tu pokojný Casa Iguana Little Corn Island, ktorý ponúka izby priamo na pláži a tiež ponúka rôzne aktivity, ako je potápanie alebo šnorchlovanie. Hotel Los Delfines je určený pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v centre mesta za prijateľnú cenu.

Ak hľadáte rozpočtové ubytovanie, Little Corn Beach and Bungalow je ideálnou voľbou. Nachádza sa priamo na pláži a ponúka jednoduché izby s ventilátormi a spoločnou kúpeľňou a kuchyňou.

Oba ostrovy ponúkajú rôzne možnosti ubytovania pre každý rozpočet. Všetky hotely, hostely a bungalovy sú zamerané na to, aby vám poskytli špeciálne zážitky na týchto nezabudnuteľných ostrovoch.


Dovolenka Nikaragua Corn Islands (Big Corn Island a Little Corn Island)


Corn Islands sú ostrovy, ktoré patria Nikarague. Nachádzajú sa na východnom pobreží krajiny v Karibskom mori. Sú to dva ostrovy: Big Corn Island a Little Corn Island.

Big Corn Island je väčší z dvoch ostrovov a má veľa možností pre turistov. Na ostrove nájdete mnoho hotelov, barov a reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nápoje. Na ostrove sa nachádza aj veľa pláží s bielym pieskom a tyrkysovou vodou, kde sa môžete opaľovať, kúpať sa a šnorchlovať.

Ak ste dobrodružný typ, môžete sa vybrať na rybolov, prechádzku do džungle alebo na jazdu na koniach. Okrem toho tu nájdete aj mnoho miest, ktoré stoja za návštevu, ako napríklad pamätník Caesar Augustus ze Sandusky.

Little Corn Island je menší ostrov a má o niečo menej možností ako Big Corn Island. Je to pravdepodobne dôvod, prečo sa miestni dali dokopy a vytvorili príjemné prostredie bez veľkých hotelov a reštaurácií, ale s krásnymi chatkami, kde si môžete užiť odpočinku.

Little Corn Island sa nachádza zhruba 45 minút loďou od Big Corn Islandu. Počas tejto cesty sa môžete tešiť z krásneho výhľadu na oceán a ostrovy v nich.

Na Little Corn Islandu nájdete mnoho pláží s bielym pieskom a jasnou vodou, kde sa môžete kúpať a šnorchlovať. Väčšina ostrova je pokrytá džungľou, a tak máte možnosť prechádzky, kde spoznáte miestnych obyvateľov a ich kultúru a zvyky. Môžete sa vybrať aj na prechádzku okolo ostrova, ktorá sa bude robiť asi 2 hodiny a pol.

Corn Islands sú krásnou dovolenkou pre každého, kto hľadá útek od každodennej rutiny a chce si užiť miestnu kultúru a krásu Karibiku. Miestni sú veľmi prívetiví a ochotní pomôcť každému turistovi. Ak sa chystáte na dovolenku v Nikarague, nezabudnite zahrnúť Corn Islands do svojho zoznamu návštev.


Letenka Nikaragua Corn Islands (Big Corn Island a Little Corn Island)


Nikaragua sa nachádza v strednej Amerike a ponúka množstvo nádherných miest, ktoré stoja za návštevu. Ak ste milovníkom krásnych pláží a pokoja, potom určite musíte navštíviť súostrovie Corn Islands, ktoré sa nachádza v Karibskom mori. Toto súostrovie sa skladá z dvoch hlavných ostrovov - Big Corn Island a Little Corn Island.

Najlepší spôsob, ako sa dostať na tieto úžasné miesta, je prostredníctvom letenky. Letenky na Nikaragua sú často ponúkané z rôznych krajín po celom svete, a preto môžete zvoliť najlepšiu možnosť v závislosti od vašej polohy a potrieb.

Keď sa rozhodnete pre letenku do Nikaraguy, existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť. Prvou vecou, ktorú musíte urobiť, je nájsť najbližšie letisko na súostrovie. Corn Islands majú svoje vlastné letisko, ktoré sa nachádza na Big Corn Island. Z tohto letiska môžete ľahko prejsť do malej dedinky, ktorá sa nachádza na samotnom ostrove. Odtiaľ si môžete požičať bicykel alebo šnorchlovaciu výbavu a objavovať okolie.

Letenky na Corn Islands môžu byť na prvý pohľad drahšie ako letenky do iných častí Nikaraguy, ale stále si môžete nájsť veľa dobrých ponúk. Je to vynikajúci spôsob, ako sa vyhnúť dlhým cestám a užiť si krásne miesta, ktoré ponúka karibská oblasť Nikaraguy. Celý proces rezervácie letenky môže byť veľmi jednoduchý a rýchly a môžete si byť istí, že vaše cestovanie bude pohodlné a bez stresu.

Po prílete na Big Corn Island si môžete lámané srdce napraviť tým, že si užijete úžasnú atmosféru a krásne pláže, ktoré sú na súostroví roztrúsené. Môžete sa vydať na Little Corn Island, ktorý sa nachádza necelých 12 kilometrov od Big Corn Island, a objaviť niektoré z najlepších miest, ktoré sú na Karibiku k dispozícii. Na Little Corn Island si môžete vychutnať úžasné pláže a relaxovať na slnečnom svahu. Môžete sa vyskúšať v rôznych vodných športoch, napríklad šnorchlovaní, potápaní alebo rybolove.
V súlade s tým, že súostrovie nemá k dispozícii mnoho reštaurácií, môžete si zobrať s sebou vlastné jedlo, alebo môžete využiť miestne potraviny, ktoré sú k dispozícii miestnymi obyvateľmi. Odporúčame vyskúšať niektoré z tradičných morských jedál, ktoré sú častou súčasťou miestneho menu.

Celkovo, letenky na Nikaragua Corn Islands sú skvelou možnosťou pre tých, ktorí chcú urobiť niečo trochu odlišné vo svojej dovolenke. Ak hľadáte pokoj a kľud, ktorý ponúka karibská oblasť, môžete si byť istí, že súostrovie Corn Islands bude dokonalým miestom pre vás. Zarezervujte si letenku už teraz a pripravte sa na úžasnú dovolenku v srdci Karibiku.


Najčastejšie otázky a odpovede Nikaragua Corn Islands (Big Corn Island a Little Corn Island)


1. Ako sa dostanem na Nikaragua Corn Islands?
Odpoveď: Existujú dva spôsoby, ako sa dostať na ostrovy - cez letisko Bluefields alebo Managua.

2. Aké sú najlepšie pláže na ostrovoch?
Odpoveď: Niektoré z najkrajších pláží sú Sally Peachie, Long Bay a South End na veľkom ostrove a Little Bay, East Beach a North End na malom ostrove.

3. Aké sú najlepšie aktivity na ostrovoch?
Odpoveď: Populárne aktivity zahŕňajú potápanie, kajak, jazdenie na koni, rybolov a prechádzky po ostrovoch.

4. Aký je najlepší čas na návštevu Nikaragua Corn Islands?
Odpoveď: Najlepším časom na návštevu ostrovov je od decembra do marca, keď je suché obdobie a teploty sú pohodlné.

5. Kde sa dá ubytovať na ostrovoch?
Odpoveď: Existuje niekoľko hotely, hostely a bungalovy na veľkom a malom ostrove, ktoré poskytujú ubytovanie pre turistov.

6. Aký druh stravy sa dá ochutnať na ostrovoch?
Odpoveď: Typická nikaragujská kuchyňa sú pochutiny na ryby, plody mora a dokonca aj kokosové jedlá.

7. Aké sú náklady na život na ostrovoch?
Odpoveď: Ceny sú relatívne nízke, ale môžu byť trochu drahé v porovnaní s ostatnými miestami v Nikarague, kvôli izolovanej polohe ostrovov. Cena za výlet môže byť okolo 30 USD a cena ubytovania sa pohybuje od 25 do 200 USD za noc.

8. Je bezpečné cestovať na Nikaragua Corn Islands?
Odpoveď: Áno, ostrovy sú pomerne bezpečné, aj keď treba si uvedomiť, že je to stále chudobná krajina. Odporúča sa, aby turisti boli opatrní, keď sa pohybujú vo večerných hodinách a aby si nechávali cennosti v bezpečí.


Počasie Nikaragua Corn Islands (Big Corn Island a Little Corn Island)


Nikaragua je krásna krajina, ktorá ponúka návštevníkom množstvo možností na objavovanie nových miest a zážitkov. Jedným takýmto miestom sú aj Corn ostrovy, ktoré sa nachádzajú v Karibskom mori.

Corn ostrovy, ktoré sú tiež známe ako Big Corn Island a Little Corn Island, sú ideálnym miestom pre tých, ktorí radi trávia čas na pláži a užívajú si slnečné počasie. Ostrovy majú tropické podnebie, s priemernou teplotou okolo 28 °C počas celého roka.

V závislosti od ročného obdobia sa môže teplota líšiť a počas daždivého obdobia môže byť teplota nižšia. Najviac dažďov sa vyskytuje v mesiacoch máj, jún, septembri a októbri, ale aj počas týchto mesiacov sa dá na ostrovoch nájsť slnko a teplé počasie. Horúčavy nemožno ani v lete, keďže teplota sa pohybuje okolo 30 °C.

Pre tých, ktorí sa nechcú ponáhľať, sú ideálne mesiace január až marec. Počasie je počas týchto mesiacov veľmi priaznivé a príjemné. Ostrovy sú vtedy nádherne zelené a vo vode sa dá s vidieť rôzne druhy rýb a iných morských živočíchov.

Veľký rozdiel medzi Big Corn a Little Corn Island spočíva v nepatrnej vzdialenosti, ktorou sú od seba oddelené. Little Corn Island je o niečo menšia a vzdialenejšia, takže toto miesto ponúka jednoduchší a kľudnejší životný štýl. Preto by bolo dobré navštíviť obidva ostrovy a vychutnať si jeho jedinečnú krásu a príjemné podnebie.

Bez ohľadu na to, kedy si zvolíte navštíviť Ostrovy Corn, Big Corn alebo Little Corn, môžete si byť istí, že vám prinesú pozitívne a nezabudnuteľné zážitky. Ostrovy sú neopakovateľné a ponúkajú veľa turistických aktivít ako je potápanie, kočovné pivo, prechádzky po pláži, medzi palmami a mnoho ďalších aktivít. Nepremeškajte príležitosť a plánujte svoju cestu už teraz, aby ste prevzali maximum z tohto rajského miesta.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách