Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Malta Popeye Village

Ubytovanie Malta Popeye Village


Ak si plánujete stráviť dovolenku na Malte, určite nevynechajte návštevu Popeye Village. Toto malebné a kúzelné miesto, známe aj pod názvom Sweethaven Village, sa nachádza na severozápade Malty, v blízkosti obce Mellieha. Je to výnimočné miesto, ktoré si získalo srdcia tisícok turistov a návštevníkov z celého sveta. Ubytovanie v Popeye Village je skutočne jedinečný zážitok, ktorý si určite nenechajte ujsť.

Popeye Village pôvodne vzniklo v roku 1979 ako filmová kulisa pre film Popeye, ktorý režíroval Robert Altman. Po dokončení filmu sa miesto stalo turistickou atrakciou, ktorú každoročne navštívia tisíce ľudí. V krajinách, ako napríklad Belgicko, Holandsko, Francúzsko a Nemecko dokonca filmové mestečko označujú ako "alpskú dedinu."

V dnešnej dobe nájdete v Popeye Village mnohé atrakcie pre deti aj dospelých. Môžete sa tu kúpať, relaxovať, sledovať predstavenia, chodiť po náučných chodníkoch, navštíviť múzeum, ochutnať miestne špeciality alebo si len tak vychutnávať krásne scenérie.

Ubytovanie v Popeye Village je rôznorodé a závisí od vašich preferencií. Môžete si zvoliť ubytovanie v modernej vile alebo v tradičnej drevenej chate. Všetky chatky sú vybavené kúpeľňou, postelou, kuchynkou, TV a klimatizáciou. Priamo v piatich chatach je aj vírivka. Každá chata má vlastné parkovisko, terasu s výhľadom na more a WiFi pripojenie.

Okrem ubytovania v Popeye Village si môžete vychutnať aj množstvo ďalších aktivít. Ponúkajú sa tu rôzne programy a aktivity, od plážového volejbalu až po golf, cez pozorovanie orlíka skalného až po zábavu v nočnom klube. Deti si určite obľúbia prezentáciu cirkusových trikov alebo zvierat.

V Popeye Village tiež nechýba možnosť objednať si služby, ako je napríklad jedlo a pitie. V občerstvení si môžete pochutnať na čerstvých rybách, morských plodoch, hranolkách, pizzách, šalátoch alebo sladkých dezertoch.

Ak sa rozhodnete pre ubytovanie v Popeye Village, určite nebudete ľutovať. Jedinečná atmosféra tohto miesta, ktoré si udržalo svoje čaro a kúzlo, vám zaručí nezabudnuteľný zážitok. Okrem toho, že si užijete skvelé ubytovanie, budete mať aj možnosť spoznať miestnych ľudí a ich kultúru. Navštívte Popeye Village a urobte si nezabudnuteľnú dovolenku na Malte.


Letenka Malta Popeye Village


V srdci St. Paul's Bay, na severozápadnom pobreží Malty, leží nádherná turistická atrakcia – Popeye Village. Tento malebný prístav bol kedysi postavený na snímkach slávneho filmu o Popeyovi, a preto je ideálnym miestom pre milovníkov filmového priemyslu a tých, ktorí chcú zažiť niečo zaujímavé a unikátne.

Ak sa rozhodnete pre maltskú dovolenku, nezabudnite navštíviť populárne miesto vo filme Popeye z roku 1980, kde sme videli zeleného námořníka bojovať s Brutom, cestovať s Olive Oyl a zúčastňovať sa ďalších zábavných aktivít. Táto pôvabná dedinka bola postavená na snímkach a je plná farebných stavieb, ktoré poskytujú úžasné zábery pre fotografov a natáčajúcich.

Okrem toho, že si tu môžete užiť krásny výhľad na more, môžete navštíviť aj niekoľko rôznych atrakcií. Ak chcete byť silný ako Popeye, navštívte múzeum, ktoré podrobne popisuje históriu postavy a jeho nezapomenuteľné momenty v kultúre. Nenechajte si ujsť ani múzeum selfie, ktoré poskytuje zábavné pozadia na fotografovanie.

Budete sa môcť stretnúť aj so samotným Popeyom, Olive Oyl a Brutom, ktorí sprevádzajú návštevníkov z miesta na miesto. V blízkosti Popeye Village sa nachádza aj Aqua Park, kde sa môžete ochladiť v bazéne alebo si vyskúšať niektoré z mnohých vodných atrakcií.

Nezabudnite si zabezpečiť letenku do Malty, aby ste sa mohli zúčastniť tejto zábavnej a pôsobivej atrakcie. Ceny leteniek sa líšia v závislosti od terminu a trvania pobytu, ale môžete si vybrať medzi rôznymi leteckými spoločnosťami a letmi s rôznymi prestupmi alebo priamo do Valletty.

Celkovo, návšteva Popeye Village je určite jednou z najzaujímavejších vecí, ktoré si môžete vyskúšať na Malte. Okrem toho, že si budete môcť užiť úžasný výhľad a stretnete sa so slávnymi filmovými postavami, budete mať príležitosť stráviť kvalitný čas so svojimi blízkymi a užiť si zábavu, akú vám ponúka Popeye Village.


Najčastejšie otázky a odpovede Malta Popeye Village


Otázka: Aký je cestovný čas z Valletty do Popeye Village?
Odpoveď: Cestovný čas z Valletty do Popeye Village trvá približne 30 minút jazdy autom alebo taxíkom. Existuje tiež verejná doprava, ktorá trvá asi 45 minút.

Otázka: Kedy bol Popeye Village postavený?
Odpoveď: Popeye Village bol postavený v roku 1980 ako kulisy pre film Popeye.

Otázka: Ako sa môžem dostať do Popeye Village?
Odpoveď: Môžete sa dostať do Popeye Village autom, taxíkom alebo verejnou dopravou. Existuje tiež organizovaný dopravný servis v rámci niektorých turistických zájazdov.

Otázka: Koľko stojí vstupenka do Popeye Village?
Odpoveď: Vstupenky do Popeye Village stoja okolo 16 eur pre dospelých a 11 eur pre deti.

Otázka: Aké sú otváracie hodiny Popeye Village?
Odpoveď: Popeye Village je otvorený denne od 9.30 do 17.30 hod.

Otázka: Aké atrakcie sú k dispozícii v Popeye Village?
Odpoveď: V Popeye Village nájdete mnoho rôznych atrakcií, ako sú napríklad prehliadka kulís, plavby na člnoch, tancovanie, ukážky zručností a mnoho ďalších.

Otázka: Je v Popeye Village možné stravovanie?
Odpoveď: Áno, v Popeye Village sa nachádza viacero reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať tradičné maltské jedlá a nápoje.

Otázka: Aké sú možnosti ubytovania v Popeye Village?
Odpoveď: V Popeye Village sú k dispozícii rôzne druhy ubytovania, ako sú napríklad drevené chatky, ktoré sú usporiadané v horskom style, alebo klasické hotely. Cena ubytovania závisí od typu ubytovania a sezóny.


Dovolenka Malta Popeye Village


Ak plánujete dovolenku na ostrove Malta, určite sa nemôžete vyhnúť jednej z najzaujímavejších atrakcií - Popeye Village. Toto miesto je obľúbené nielen medzi turistami, ale aj medzi miestnymi obyvateľmi.

Popeye Village sa nachádza na severe ostrova a bol postavený ako filmová kulisa pre hollywoodsky film „Popeye“ v roku 1980. V súčasnosti je to obľúbená turistická atrakcia, kde sa môžete ponoriť do sveta Popeyeho a jeho priateľov. V dedinke s horskými chatkami a farebnými domami, ktoré sú postavené okolo prístavu, sa nachádza množstvo atrakcií a aktivít.

Medzi najväčšie atrakcie v Popeye Village patrí animačná show s postavičkami z Popeyea, kreatívne dielne a rôzne workshopy. Môžete sa tak naučiť ako kúzliť alebo ako zdobiť keramiku. Pre deti sú k dispozícii rôzne atrakcie, ako napr. skákacie hrady alebo kúpanie v zábavnom parku.

Okrem toho, môžete sa vydať na prehliadku dedinky a objaviť jej príbehy. Počas prehliadky môžete navštíviť rôzne domy - od kaderníctva až po fotografa. Zábavou pre celú rodinu sú aj retro hry na zábavnom parku, kde môžete skúsiť svoje šťastie vo virtuálnom svete alebo si zahrať bowling.

A aby ste sa v Popeye Village hocikedy najedli, máte k dispozícii niekoľko reštaurácií. V ich ponuke nájdete tradičné jedlá a čerstvé morské plody - všetko pripravené podľa talianskych a maltských receptov.

Dedinka je umiestnená priamo pri mori, kde si môžete užiť výhľad a dokonca sa vybrať aj na plavbu výletnými loďami po okolí. Ak ste fanúšikom vodných športov, Popeye Village vám poskytne množstvo možností, ako si svoje dovolenkové dni vylepšiť.

Vstupné do Popeye Village sa pohybuje okolo 16 eur pre dospelých a 11,50 eur pre deti. Môžete sa rozhodnúť aj pre rôzne balíčky, ktoré zahrňujú vstupné a občerstvenie.

Popeye Village je skutočne jedinečné miesto na Malte a určite stojí za návštevu. Prežijete tu skvelú dovolenku a zároveň si odnesiete nezabudnuteľné zážitky.


Počasie Malta Popeye Village


Malta je nádherný ostrov, ktorý ponúka návštevníkom nespočetné množstvo zážitkov. Jedným z týchto miest je aj Popeye Village, ktoré ponúka úchvatné pohľady na maltské pobrežie a nezabudnuteľné zážitky pre celú rodinu.

Popeye Village sa nachádza na západnom pobreží Malty, medzi prístavom Mgarr a mestečkom Mellieha. Toto miesto je známe najmä ako miesto, kde sa natáčal film z roku 1980 o slávnej kreslenej postavičke Popeyovi. Dnes je tu nádherné turistické stredisko, ktoré ponúka mnoho aktivít pre všetky vekové kategórie.

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete potešiť krásnym výhľadom na more a chcete zároveň zažiť niečo zábavné, Popeye Village je pre vás to pravé. Vidieť tu môžete krásne modré more a nezabudnuteľné výhľady na útesy.

Popeye Village ponúka mnoho aktivít pre deti aj pre dospelých. Deti sa môžu zúčastniť na rôznych workshoppoch, kde si môžu vyskúšať hospodárske činnosti alebo sa môžu venovať rôznym športovým aktivitám. Pre dospelých tu sú napríklad rozličné show, ktoré sa konajú v amfiteátri.

Ako býva na Malte bežné, počasie tu je celoročne pomerne teplé a slnečné. Pri teplotách okolo 30°C v lete a 15 - 20°C v zime, Popeye Village ponúka ideálne podmienky pre návštevu nielen v letných mesiacoch, ale aj v zimnej sezóne. Pláže a bazén v areáli sú skvelou možnosťou na osvieženie v horúcich letných dňoch.

Aby ste sa mohli plne ponoriť do atmosféry Popeye Village, odporúčame stráviť tu aspoň pol dňa. Vstupné lístky sa predávajú na celodennú a polodennú návštevu. Cena lístku sa líši v závislosti od toho, ktorú možnosť si vyberiete.

V Popeye Village určite nájdete niečo, čo vám spríjemní dovolenku na Malte. Okrem návštevy tohto miesta by ste sa nemali vzdať ani ďalších atrakcií, ktoré ostrov ponúka. Či už si vyberiete plávanie v krásnom mori, prechádzky po zaujímavých miestach alebo krásne výhľady na okolitú krajinu, určite si na Maltu nájdete niečo, čo vás zaujme a uchváti.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách