Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Holandsko Efteling

Najčastejšie otázky a odpovede Holandsko Efteling


Otázka: Kedy je otvorený Efteling?
Odpoveď: Efteling je otvorený každý deň počas celého roka. Avšak, niektoré atrakcie môžu byť zatvorené v zimných mesiacoch.

Otázka: Aké sú ceny vstupeniek do Eftelingu?
Odpoveď: Ceny vstupeniek závisia od ročného obdobia a veku návštevníka. Podrobnejšie informácie o cenách nájdete na oficiálnej stránke parku.

Otázka: Koľko stojí parkovanie v Eftelingu?
Odpoveď: Parkovanie v Eftelingu je zdarma.

Otázka: Môžem si priniesť svoju jedlo a nápoje do parku?
Odpoveď: Áno, môžete, ale v niektorých oblastiach sú povolené iba nápoje. Alkoholické nápoje sú zakázané.

Otázka: Kde najdem ubytovanie v blízkosti Eftelingu?
Odpoveď: V blízkosti Eftelingu sa nachádza niekoľko hotelov. Na oficiálnej stránke parku nájdete zoznam doporučených ubytovacích zariadení.

Otázka: Môžem si zakúpiť vstupenku predom online?
Odpoveď: Áno, vstupenky na Efteling je možné zakúpiť online na oficiálnej stránke parku.

Otázka: Môžem si zaparkovať karavan alebo stan v blízkosti Eftelingu?
Odpoveď: Efteling nemá k dispozícii priestor na parkovanie karavanov alebo stanov v blízkosti parku. V okolí však sú k dispozícii kempy a karavanové parky.

Otázka: Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do Eftelingu?
Odpoveď: Efteling je vzdialený približne 100 km od Amsterodamu, a najlepším spôsobom ako sa dostať je autom alebo vlakom. Park tiež ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu z niektorých vlakových staníc. Podrobnejšie informácie nájdete na oficiálnej stránke parku.


Letenka Holandsko Efteling


Ak hľadáte niečo zábavné a exotické na vašu dovolenku, nemusíte hľadať len klasické destinácie. Jednou z možností môže byť návšteva Holandska a jeho atrakcie Efteling.

Efteling je najväčší a najstarší tematický park v Holandsku a patrí medzi jednu z najzaujímavejších turistických atrakcií. Park bol otvorený v roku 1952 a odvtedy prináša zábavu a radosti návštevníkom z rôznych kútov sveta.

Efteling sa nachádza v južnej časti Holandska a je z ľubovoľného miesta dostupný vďaka dobre rozvinutej dopravnej infraštruktúre. Návštevníci si môžu zakúpiť lístky na vstup do parku online alebo na mieste.

Park ponúka množstvo zábavy a atrakcií pre celú rodinu. Najznámejšou atrakciou je vodný svet Aquanura, kde sa návštevníci môžu ponoriť do sveta fantasy a kúpiť sa v jazierku plnom záhadných zvierat.

Okrem toho, park ponúka ďalšie zaujímavé atrakcie ako je Achterbahn Joris en de Draak - rýchla jazda na dvoch koľajách, vodná atrakcia De Vliegende Hollander, kde návštevníci plavia loďou a nebojácne sa vydávajú na perie hľadať poklad.

Tí, ktorí majú radi zvierať, si môžu vychutnať prechádzku v Safari Parku, kde sa stretávajú s divokými zvieratami ako levmi, slonmi, nosorožcami a ďalšími.

Efteling je miesto, kde si návštevníci môžu užiť deň plný zábavy a adrenalínu. Nočnou atmosféru tu umocňuje oživenie niektorých atrakcií a fascinujúce svetelné šou.

Holandsko a jeho atrakcia Efteling ponúka nezvyčajné a zábavné zážitky a je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí hľadajú niečo nové a nezvyčajné. Ak ste ešte neplánovali dovolenku, zvážte návštevu tohto nádherného miesta a nechajte sa unášať svetom fantasy a zábavy.


Dovolenka Holandsko Efteling


Holandsko je krásna krajina so množstvom zaujímavých miest a aktivít. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete zabaviť celú rodinou, navštívte zábavný park Efteling. Tento park sa nachádza v severnej časti Holandska, v meste Kaatsheuvel.

Efteling je najväčší a najstarší zábavný park v Holandsku. Jeho história siaha až do roku 1952, kedy bol založený. Od tej doby sa park neustále rozrastá a dnes ponúka návštevníkom množstvo rôznych atrakcií a zábavy.

Jednou z najväčších atrakcií v parku je Achterbahn, jedna z najvyšších a najväčších atrakcií v Európe. Je to ruské koleso, ktoré vás zvedie do výšky 36 metrov a zabezpečí adrenalínovú jazdu, ktorú nezabudnete.

Okrem toho park ponúka aj množstvo ďalších atrakcií pre všetky vekové kategórie. Pre tých menších sú ideálne malé jazdné kolieska, karusely a množstvo ďalších zábavných aktivít. Pre tých starších a odvážnejších návštevníkov, ponúka park rýchle horské dráhy a iné adrenalínové atrakcie.

Efteling je však oveľa viac ako len zábavný park. Môžete sa tu prechádzať krásnymi záhradami a lesmi, navštíviť rôzne výstavy a kultúrne podujatia, alebo si užiť večerné predstavenie.

V parku sa nachádza množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať chutné holandské jedlá a nápoje.

Ak hľadáte miesto, kde si môžete užiť dovolenku s celou rodinou, Efteling je ideálnym miestom pre vás. Ponúka zábavu pre každého, krásne prostredie a nezabudnuteľné zážitky. Určite by ste si toto miesto nemali nechať ujsť!


Ubytovanie Holandsko Efteling


Čo vieme o Eftelingu?

Efteling je najväčší tematický park v Holandsku a nachádza sa v oblasti Loonse en Drunense Duinen v južnej časti krajiny. Park bol založený v roku 1952 a v súčasnosti ponúka na 72 hektároch 37 rôznych atrakcií pre celú rodinu.

Ubytovanie v Eftelingu

Efteling ponúka svojim návštevníkom aj ubytovanie priamo v areáli parku. Môžete si vybrať medzi niekoľkými možnosťami, ako sú napríklad bungalovy alebo tematické izby.

1. Bosrijk

Bosrijk je prvý hotel v areáli Eftelingu. Nachádza sa v krásnom parku, kde môžete nájsť lesy, vodné plochy a lúky. V Bosrijku nájdete rôzne typy ubytovania, vrátane bungalovov, štúdií a apartmánov s jedným alebo dvoma spálňami. Väčšina získala ocenenie s piatimi hviezdičkami.

2. Loonsche Land

Loonsche Land je najnovší prírastok v areáli Eftelingu. Hotel ponúka 75 roztomilých chatiek a 8 tematických izieb. Nachádza sa v centre parku, takže máte jedinečnú príležitosť prespať priamo v areáli atrakcií a zábavy, ale zároveň v príjemnom lesnom prostredí.

3. Efteling Hotel

Efteling Hotel je prvý hotel vo vzduchu na svete. Vysoké 60 metrov ponúka 122 izieb, ktoré sú dekorované podľa rôznych tematík ako Disney's Frozen, Looney Tunes alebo Fairy Tales. K dispozícii je tiež bar, reštaurácie a spa.

4. Hotel Guesthouse

Hotel Guesthouse sa nachádza asi 10 minút chôdze od parku. Ponúka 24 izieb a apartmánov v blízkosti prírodného rezervátu De Loonse en Drunense Duinen. V chladné zimy programa Vás večerá na polceste vychysta cisterna.

Efteling výhody ubytovania

Jednou z najväčších výhod ubytovania v areáli Eftelingu je to, že môžete zažiť to, čo park ponúka aj po zatvorení. Na rozdiel od ostatných návštevníkov, ktorí odchádzajú po zatvorení brán a musia ísť hľadať inú zábavu, majú hostia Eftelingu vo svojom hoteli vždy niečo na výber. Môžu si objednať izbu s obmedzeným prístupom k niektorým atrakciám alebo sa zúčastniť večierky s Efteling mnichmi.

Efteling sa snaží byť príjemným miestom pre všetkých rodinných členov bez ohľadu na ich vek. Ponuka je široká, od atrakcií pre deti až po adrenalínové zábavy pre dospelých. K týmto zlatým medailám počítajú napr. Achterbahn, Vliegende Hollander alebo Python.

Čo hovoria návštevníc o ubytovaní

Podľa mnohých recenzií sú hotely v Eftelingu veľmi kvalitné a spĺňajú všetky očakávania. Napríklad Bosrijk ponúka zážitok v prírode a súkromí aj luxusné ubytovanie.

Návštevníci sa zhodujú aj v tom, že ubytovanie v Eftelingu nie je len o prespaní. Môžete sa tešiť aj z iných zážitkov, ako sú napríklad slonovacie vlaky, karnevalová jazda a kolotoče vo večernom parku alebo vychutnávať múzeum s expozíciami obrázkov.

Zhrnutie

Ubytovanie v Eftelingu nie je len o tom, že nebudete musieť nechať nestrážený dom počas víkendových zábav a bodov. Je to skutočný zážitok, ktorý vás odpovie od každodenného zhonu. Ponúka precitnutie spomienok na vaše detstvo, veľa zábavy a nadpriemerný zážitok, ktorý si budete pamätať na celý život.

Ak sa zaobzeráte po ideálnom dni, aby ste navštívili Nizozemsko, neodkladajte rezerváciu v Eftelingu. Koniec prekladu.


Počasie Holandsko Efteling


Holandsko, krajina s mnohými turistickými atrakciami, patrí medzi najfrekventovanejšie cestovné destinácie Európy. Jedným z týchto miest je aj Efteling, najväčší zábavný park v krajine.

Ak sa chystáte navštíviť Efteling, určite by ste mali poznať počasie, ktoré v tejto oblasti panuje. Holandsko má mierne a vlhké klima, čo znamená, že jedným z hlavných problémov počasia je dažď.

Letné obdobie, ktoré sa nachádza v mesiacoch júl a august, je najteplejšie a najsuchšie v Holandsku. Pravdepodobne by ste sa mali tešiť na teploty okolo 20 až 25 °C. V lete môže byť počasie niekedy veľmi horúce, takže nezabudnite na ochranné opatrenia pred slnkom a hydratujte sa pravidelne.

Zima v Holandsku, ktorá trvá od decembra do februára, je veľmi chladná a vlhká. Priemerné teploty sa pohybujú od 0 °C do 5 °C a v niektorých oblastiach môžu teploty klesnúť pod nulu. Pri návšteve Eftelingu v zimnom období obliekajte sa teplejšie a pripravte sa na to, že bude mrznúť.

Jar a jeseň sú v Holandsku poznačené zmenou počasia. Teploty sú miernych a môžu sa pohybovať od 10 do 15 °C. O niektorých dňoch sa môžu objaviť silné nárazy vetra alebo niekedy aj silný dážď. Napriek tomu môžete Efteling navštíviť kedykoľvek budete chcieť, ale pričom si treba počasie dobre zvážiť.

Na záver, nie je nič horšie, ako sa dostaviť na plánované atrakcie a zistiť, že sa vám nepodarilo to, čo ste si navrhli, kvôli nevhodnému poveternostnému podmienkam. Preto pri plánovaní cesty do zábavného parku Efteling by ste mali mať na pamäti počasie a uistiť sa, že máte správne oblečenie a zariadenie, aby vám mohli užívať akékoľvek atrakcie, ktoré túto oblasť ponúka vo svojom najlepšom stave.


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách