Zháňate letenku s najlepšou cenou?

Gabon Lake Azingo

Ubytovanie Gabon Lake Azingo


Gabon Lake Azingo je jedným z najkrajších miest v Afrike, kde sa môžete úplne oddýchnuť a relaxovať priamo pri jazere. Ubytovanie, ktoré toto miesto ponúka, je skutočne špeciálne a nezabudnuteľné.

O čom sa tu jedná?

Gabon Lake Azingo sa nachádza na západnom pobreží Afriky, v krajine Gabon. Toto miesto je známe svojou nádhernou prírodou, ktorá vás okamžite očarí svojou krásou a pôvabom. Je to miesto, kde môžete pozorovať množstvo zvierat, vodopádov a jarov, ktoré sú typické pre toto územie.

Ubytovanie

Ubytovanie v Gabon Lake Azingo je skutočne špeciálne. Nachádza sa tu niekoľko luxusných hotelov, ktoré ponúkajú pohodlné a moderné izby s nádherným výhľadom na jazero. Táto lokalita je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú stráviť dovolenku vo vysokej kvalite a súčasne sa cítia v prírode ako doma.

Zvyčajne sa jedná o samostatné chatky a malé bungalovy, ktoré sú elegantne navrhnuté s vysokým dôrazom na detail. Izby sú zariadené v modernej afričkej stylizácii, kde každý odkazuje na miestne korene. K dispozícii sú tiež exteriérové zóny, kde môžete sedieť, relaxovať a užívať si krásu okolitej prírody.

Zariadenia

Okrem luxusného ubytovania, Gabon Lake Azingo ponúka tiež rozsiahlu škálu služieb, ktoré sú dostupné pre hostí. K dispozícii je množstvo reštaurácií, kde sa môžete stravovať, bary, kde sa môžete osviežiť exotickými kokteilmi, a tiež veľa zábavy a aktivít.

Zábava

Okrem krásneho jazera a nádherných výhľadov ponúka Gabon Lake Azingo množstvo zábavy a aktivít. Môžete sa kúpať v jazere, rybárčiť, korčuľovať na ľade, alebo sa vydať na túru do okolitej prírody. Tento hotel tiež ponúka wellness služby a masáže, kde sa môžete uvoľniť a zrelaxovať.

Zhrnutie

Gabon Lake Azingo je miesto, kde sa budete cítiť ako v raji. Ubytovanie v tomto úžasnom mieste vám poskytne okrem pohodlia aj krásne výhľady a zážitky, ktoré nezabudnete navždy. Svoje dovolenky tu budete chcieť tráviť opakovane, a to kvôli nádhernej prírode, vynikajúcej gastronómii a kľudnému prostrediu. Či už ste s rodinou, priateľmi alebo sami, Gabon Lake Azingo je cieľom, ktorý určite stojí za to navštíviť.


Letenka Gabon Lake Azingo


Gabon Lake Azingo - Letenka do srdca afrického pralesa

Ak hľadáte nezabudnuteľný zážitok a cestu do miest, ktoré sú stále ešte nedotknuté civilizáciou, iste ste už zistili, že voľba krajín a miest na tému takéto dobrodružstvá vôbec nie je ľahká. Napriek tomu by ste nemali premeškať návštevu Gabonu, krajiny s jedným z najviac zachovaných pralesov na svete a s oblasťou parku Loango National Park, kde sa môžete stretnúť s gorilami, slonmi, medveďmi a ďalšími zvieratami.

Okrem toho, jedným z najviac známych miest v Gabone je Lake Azingo, ktorý sa nachádza v blízkosti mesta Makokou v severovýchodnej oblasti krajiny. Tento jazierko sa stalo populárnym destináciou, pretože má niečo, čo by ste ťažko nenašli v iných krajinách, či dokonca na iných kontinentoch. Voda v jazierku sa totiž mení farebne v závislosti od ročného obdobia.

V horúčavách leta sa voda odfarbí do zelena, počas obdobia daždov sa sfarbia do hnedozelena a na jar a jeseň sa menia na rôzne odtiene modrej farby. Tento jav je zrejme spôsobený rastlinami a vyššou koncentráciou železa vody.

Ako sa dostanete k jazierku Azingo Lake? Je to možné len cestou lodou cez rieku Ogooué alebo vrtuľníkom. Lodou sa jazero zdá byť ďaleko od cesty, avšak približne 200 km od mesta Owendo, sa nachádza základňa pre vrtuľníky a turisti si môžu vypožičať vrtuľník a doraziť do jazera za zhruba 40 minút.

Ceny letenky do Gabonu sa pohybujú od 500 do 1000 eur, čo závisí od ročného obdobia a toho, koľko ďalších miest sa chcete navštíviť v Gabone. Napriek tomu, investícia do návštevy tejto krajiny sa určite oplatí z hľadiska nezabudnuteľných zážitkov v pralese a na jazere Azingo.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon Lake Azingo


Otázka: Kde sa nachádza Gabon Lake Azingo?
Odpoveď: Gabon Lake Azingo sa nachádza v Gabone, v západoafrickej krajine v oblasti Ogooué-Ivindo.

Otázka: Aká je kapacita Gabon Lake Azingo?
Odpoveď: Kapacita Gabon Lake Azingo je okolo 30 miliónov kubických metrov vody.

Otázka: Prečo bola vybudovaná Gabon Lake Azingo?
Odpoveď: Gabon Lake Azingo bola vybudovaná na zásobovanie vodou pre mesto Makokou a na hydroelektrickú výrobu elektriny.

Otázka: Ako dlho trvalo vybudovanie Gabon Lake Azingo?
Odpoveď: Výstavba Gabon Lake Azingo začala v roku 1995 a dokončená bola v roku 1999.

Otázka: Aký je rozmer Gabon Lake Azingo?
Odpoveď: Rozmer Gabon Lake Azingo je približne 3 kilometry na dĺžku a 1,5 kilometry na šírku.

Otázka: Kto je vlastníkom Gabon Lake Azingo?
Odpoveď: Gabon Lake Azingo je vlastnená štátom Gabon.

Otázka: Je Gabon Lake Azingo otvorená pre verejnosť na turistiku?
Odpoveď: Áno, Gabon Lake Azingo je otvorená pre turistiku a ponúka možnosť rybolovu, plávania, kajakovania a mnohých ďalších aktivít.


Dovolenka Gabon Lake Azingo


Dovolenka v Gabone je skutočným dobrodružstvom pre všetkých, ktorí hľadajú niečo nezvyčajné a jedinečné. Jedným z miest, ktoré by mohli zaujať cestovateľov, je jazero Azingo.

Toto jazero, ktoré sa nachádza v okolí mesta Lambaréné, je jedným z najkrajších prírodných záznamov Gabonu. V blízkosti jazera nájdete ešte iné zaujímavé miesta, ako napríklad Národnú park Moukalaba-Doudou, kde môžete obdivovať slony, gorily a iné druhy zvierat.

Jazero Azingo je obklopené tropickou pralesom a ponúka fantastické príležitosti pre turistov a milovníkov prírody. Môžete sa prejsť po pláži, ktorá sa rozprestiera okolo jazera, a sledovať rôzne druhy vtákov, ktoré tu žijú. Ak máte radi rybačku, v jazere sa nachádza mnoho druhov rýb, ktoré môžete chytiť.

Ak ste zaujímajú o kultúru, môžete navštíviť tzv. misijnú stanica v Lambaréné, kde sa nachádza múzeum Dr. Alberta Schweitzera. Tento svetoznámy humanitár a nositeľ Nobelovej ceny pre mier nájdete tu svoju budovu, ktorá bola postavená na mieste, kde bol v minulosti prístav pre reštauráciu a obchod s otrokmi.

V okolí jazera Azingo nájdete mnoho možností ubytovania. Od kočovného kempingu až po luxusné hotely. Môžete si tiež prenajať miestnu loď a prejsť po jazere sami, čo vám umožní vidieť všetky krásy tohto miesta.

Nakoniec, ak chcete zažiť niečo nezvyčajné a jedinečné, vyskúšajte dovolenku v Gabone a navštívte jazero Azingo. Táto časť Afriky vám ponúka skutočné dobrodružstvo v nezvyčajnom a krásnom prostredí.


Počasie Gabon Lake Azingo


Bohužiaľ, ako umele inteligentný systém nemám osobnú skúsenosť s Gabon Lake Azingo, keďže som digitálny asistent. Môžem ti však povedať, že kvôli miernemu klimatu Gabonu je počasie jazera Azingo poznačené vysokou vlhkosťou a teplotami v rozmedzí od 25 do 30 stupňov Celzia počas celého roka.

Okrem toho, v oblasti Gabon Lake Azingo a celkovo celom Gabone existuje dvojročné obdobie dažďov, pričom prvý dažďový obdobie nastáva v polovici októbra a končí v apríli, zatiaľ čo druhé obdobie dažďov trvá od júla do septembra.

Vzhľadom k tomu, že Gabon Lake Azingo leží v blízkosti rovníka, dávaj si pozor na možnosť tropických cyklón v priebehu roka. Aj keď sa tieto prírodné katastrofy nevyskytujú pravidelne, sú častejšie v období dažďov, keď sa vysoká vlhkosť a teploty kombinujú s nárazmi vetra a dažďom.

Ak cestuješ do oblasti Gabon Lake Azingo, odporúča sa pozornosť a pripravenosť na možné extrémne počasie, najmä v období dažďov. Bez ohľadu na počasie si uži každú minutu svojho pobytu v tomto krásnom kúsku prírody!


98% spokojných zákazníkov

Najnižšia cena zaručená

Najväčší online sortiment leteniek

Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Pátrať po letenkách